Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • pahuljicaa

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Hvala cure! 
    Socijalni gin.mi preko trbuha gleda vec od 12tt, zadnji puta u 20tt je i jedno i drugo jer je gledao cerviks…
    Sad smo 23tt i zvala sam kod privatnika za 4d pa je sestra spomenula vaginalni pregled pa me malo zbunila.. moj soc.gin je na g.o. pa me malo kasnije narucio na sljedeci pregled, pa samo izmedu tog odlucili i obavit pregled kod privatnika..

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    luce35

    Bas gledam ovaj menu za dijetu kod dijabetesa, ja neznam kako ovo sve utrpati u sebe u jednom danu i kako uopce jesti kajanu s poprzenom paprikom za zajutrak, ajd za dorucak ok al za zajutrak 🙄.
    Drugi primjer za zajutrak palenta s dinstanim porilukom i cesnjakom 🤔


    Ako zelis daj neki fejk mail, pa ti posaljem dijetu sa vuk vrhovca. Meni je ok napisana jer su namirnice podjeljene u grupe i opisano je kako kombinirati grupe. Ali po meni je isto dosta kruha tamo navedeno, ni inace ga ne jedem toliko…
    Ono sto sam bila dobila od svog gin je isto tako nesto bezveze, par primjera, pa se ti snalazi ili jedni stalno jedno te isto


  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    marinaaaa

    Julie

    Marina I Renata svaka cast, trbusi su vam top…..Marina cime se bavis, ovo je fitness, pilates ili joga trbuh 😜 tak nekaj?
    Ugl Renata, bas to, ne znam koji vrag ih nosi po ovoj vrućini…… 🙈🙈🙈
    Mene abdomenalno gleda od 16. tjedna a vaginalno jos cerviks i to je to iako ga vidi i oreko trbuha al on pogleda s obje strane da je siguran i to je to.

    Haha hvalaa hvalaaa 🤭😁 teretana je bila prije trudnoće, sada su prilagođeni treninzi sa malom kilažom doma. I plivanje u moru svaki daan to mi je nekako najdraže 😀 A što se tiče prehrane jedem sve, uvijek sam jela,mamini genii 🙆‍♀️


    Znam te ptico dok si ptic bila 😅
    Dugo godina sam se bavila sportom aktivno dok se nisam ozljedila  tako da ne mogu fulat tijelo koje trenira ni zavezanih ociju 🙈🙈🙈

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    marinaaaa

    Kad je najbolje raditi 4D ultrazvuk? U kojem tjednu


    Meni su rekli izmedju 22. i 26 tt da je najbolje za 4D. Ja sam bila u 24.tt i super se vidjelo, jedino ako je posteljica sprijeda, zna malo bacat sjenu na uzv, al ne smeta ni to previse, budu mal mutnije slike. 

    [lilypie.com]

  • Avatar fritula

    fritula

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Ja sam bila sa 20 tt na anomaly scan I Dr je uključio i 4D pa je spomenuo da se 4D preporuča raditi sa 24tt. Da bebe tad već dobiju na težini pa budu bebastije iako je meni i ta slika iz 20tt preslatka.

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Noemi1

    marinaaaa

    Kad je najbolje raditi 4D ultrazvuk? U kojem tjednu

    Meni su rekli izmedju 22. i 26 tt da je najbolje za 4D. Ja sam bila u 24.tt i super se vidjelo, jedino ako je posteljica sprijeda, zna malo bacat sjenu na uzv, al ne smeta ni to previse, budu mal mutnije slike.


    Ja sam bila isto u 22.tj i posteljica mi je sprijeda, ali su slike odlicne. Jedini problem je bio mali zivac jer nikako da se lijepo okrene, ali radi posteljice ne..sad idem jos jednom kad budem 29 tj

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu
    Frajla  imam ovo s VV

    Jel ok? I buni me “jedinica”

    [lilypie.com]

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Julie

    marinaaaa

    Julie

    Marina I Renata svaka cast, trbusi su vam top…..Marina cime se bavis, ovo je fitness, pilates ili joga trbuh 😜 tak nekaj?
    Ugl Renata, bas to, ne znam koji vrag ih nosi po ovoj vrućini…… 🙈🙈🙈
    Mene abdomenalno gleda od 16. tjedna a vaginalno jos cerviks i to je to iako ga vidi i oreko trbuha al on pogleda s obje strane da je siguran i to je to.

    Haha hvalaa hvalaaa 🤭😁 teretana je bila prije trudnoće, sada su prilagođeni treninzi sa malom kilažom doma. I plivanje u moru svaki daan to mi je nekako najdraže 😀 A što se tiče prehrane jedem sve, uvijek sam jela,mamini genii 🙆‍♀️

    Znam te ptico dok si ptic bila 😅
    Dugo godina sam se bavila sportom aktivno dok se nisam ozljedila tako da ne mogu fulat tijelo koje trenira ni zavezanih ociju 🙈🙈🙈


    Eh, gdje su ti dani…nekad sam trcala 5km svaki dan. Tjelo i osjecaj fantasticni. Poslije poroda, pogotovo kad malo porastu i krenes natrag na posao, ni vremena, ni volje i eto ti 10kg gore plus spekeci. Da imam gdje (bazene ne bi), plivala bi svaki dan. Ovako se selim s kreveta na kauc i nikud mi se ne mrda, pogotovo po ovim vrucinama.

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Je, je, cini mi se da je to njihovo. Ali ima ti jos par stranica gdje je napisano sta je jedinica. Sad lupam brojke, ali npr 
    1 jedinica je kruha:
    25 g bijelog kruha
    30 g kukuruznog kruha
    20 g krumpira
    30 g tjestenine
    I tako svasta nesto je nabrojeno. Pa si biras sta ces jesti i kako kombinirati.


  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Frajla ajd ti meni posalji to kad stignes na luce00035@gmail.com 😍

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.