Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Deja budes mi rekla gdje si isla da i mi ako budemo isli uzmemo prek tvoje preporuke ako ti sve bude ok. 🥰😘

    [lilypie.com]

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Julie

    Sto se tice tih vrucina vecina ljudi pogotovo starijih se oglusuje na to. Pun ih je tramvaj, plac itd…..onda se ruse u nesvijetst, pa srcani itd ili uletavaju u tramvaje i s vrata vicu da se svi dignemo kako bi ta gerijatrija sjela jer im je teskoo i trebaju zraka i odmorit itd…….zaista to vidam po gradu non stop, inace radim u centru grada i da vam ne pricam sto sve na trgu vidim


    Gledam ih danas, u 11h sati, vruce za popi… idu babe sa stapovima, jedva se vuku po tom suncu, pa brate mili ako vec moras izlaziti, idi ujutro u 7h.
    Kad sam isla sa ogtt, zasjela u tramvaju i busu, izbacila trbuh i zaboli me, ne dizem se nikome.

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    pahuljicaa

    Heey zenice! Dal je koja obavljala 3d/4d uzv?
    Dal njega rade vaginalno ili preko trbuha? Sestra iz ambulante je na telefon spominjala vaginalni pregled, pa me malko zbunila 🤔🙄


    Preko trbuha. Ne znam koji si tjedan ali meni je ginic vec u 16 tj zakljucio da je beba prevelika za vaginalni. Bila ovaj ponedjeljak na anomaly, radila mi je preko trbuha (20 tj sam)

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu
    Evo sa zakasnjenjem na temu i moje buse 😊
  • Avatar marinaaaa

    marinaaaa

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu
    26 tjedan 🤭 još ne znamo spol 🤔
    26 tjedan 🤭 još ne znamo spol 🤔
  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Marina I Renata svaka cast, trbusi su vam top…..Marina cime se bavis, ovo je fitness, pilates ili joga trbuh 😜 tak nekaj?
    Ugl Renata, bas to, ne znam koji vrag ih nosi po ovoj vrućini…… 🙈🙈🙈
    Mene abdomenalno gleda od 16. tjedna a vaginalno jos cerviks i to je to iako ga vidi i oreko trbuha al on pogleda s obje strane da je siguran i to je to. 

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Bas gledam ovaj menu za dijetu kod dijabetesa, ja neznam kako ovo sve utrpati u sebe u jednom danu i kako uopce jesti kajanu s poprzenom paprikom za zajutrak, ajd za dorucak ok al za zajutrak 🙄.
    Drugi primjer za zajutrak palenta s dinstanim porilukom i cesnjakom 🤔

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    pahuljicaa

    Heey zenice! Dal je koja obavljala 3d/4d uzv?
    Dal njega rade vaginalno ili preko trbuha? Sestra iz ambulante je na telefon spominjala vaginalni pregled, pa me malko zbunila 🤔🙄


    Preko trbuha nakon sto prodjes 13 tt, a vaginalno ti mozda pogleda jel s donje strane sve okej, tako je meni barem privatnica…

    [lilypie.com]

  • Avatar marinaaaa

    marinaaaa

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    Julie

    Marina I Renata svaka cast, trbusi su vam top…..Marina cime se bavis, ovo je fitness, pilates ili joga trbuh 😜 tak nekaj?
    Ugl Renata, bas to, ne znam koji vrag ih nosi po ovoj vrućini…… 🙈🙈🙈
    Mene abdomenalno gleda od 16. tjedna a vaginalno jos cerviks i to je to iako ga vidi i oreko trbuha al on pogleda s obje strane da je siguran i to je to.


    Haha hvalaa hvalaaa 🤭😁 teretana je bila prije trudnoće, sada su prilagođeni treninzi sa malom kilažom doma. I plivanje u moru svaki daan to mi je nekako najdraže 😀  A što se tiče prehrane jedem sve, uvijek sam jela,mamini genii 🙆‍♀️  

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    luce35

    Bas gledam ovaj menu za dijetu kod dijabetesa, ja neznam kako ovo sve utrpati u sebe u jednom danu i kako uopce jesti kajanu s poprzenom paprikom za zajutrak, ajd za dorucak ok al za zajutrak 🙄.
    Drugi primjer za zajutrak palenta s dinstanim porilukom i cesnjakom 🤔


    Ma daaaaj opusti se 😉 Ja sam dobila isto taj famozni jelovnik, ali se niceg ne pridrzavam iako svaki put kazem gin da pazim 😂 A secer mi je uvijek od 5.0 pa ispod, ali ona i dalje prica da nek ja samo nastavim paziti sto jedem…za pocetak izbaci full slatko i masno i przeno i probaj bijeli kruh i takve uh i bit ce bolje 😉 I jos nesto, ne znam jel meni stvarno pomagalo, ali pila sam svako jutro na taste u vodi sa limunom 1 do 2 zlicice jabucnog octa 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.