Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    450g nevjerojatno, ali bas nevjerojatno.

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Baš tako, nevjerojatno ali istinito… Daje mi nadu za sve 🥰
    Zivimo u jako stresnim okolnostima i koliko god bili cuvani od njih sustignu nas jednostavno tesko a da covjek ne place zbog toga ili da opet zaplače razmisljajuci dali je stres naskodio bebici 😔😭
    Kako god plače se na veliko… 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Kengurica

    450g nevjerojatno, ali bas nevjerojatno.


    Maša je cudo, i kazu da su curice zilavije 

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    ayla

    Kengurica

    450g nevjerojatno, ali bas nevjerojatno.

    Maša je cudo, i kazu da su curice zilavije


    To sam i ja cula… 🥰❤️💕

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Medicina nam je i napredovala tako da uvijek postoji nada 

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Bas je ta mala Maša čudo.
    Pikulice jesi ti to za svoju trudnoću zabrinuta? 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Ma tko spominje crnu ovcu u obitelji? Ta sam! 🙄
    Nesto je divlje u zraku…tebe, ayla, sestra od****la, mene evo i mater i sestra ponovo “izdale”. Od jucer poslijepodne sam u banani zbog toga i cijelo vrijeme imam knedlu u grlu a ne zelim da se mm brine (pa se nisam htjela pred njim rasplakati) jer je i ovako popizdio zbog svega….jos mi danas mm otisao na put, tj, prije pola sata i evo me tulim kod kuce….bas se brinem kako ce stici…mislim, sve je ok, ali mi nije svejedno. On opet brine kako cu sama, a vraca se preksutra. A meni uopce nije frka biti sama, za sutra sam si kave isplanirala, samo da on dođe sretno….i uspjela sam se rasplakati na rastanku pa sam samo jos njega razbucala😞


    Da, mislim neznam zasto sam iznenadena kad saž to od nje mogla i ocekivati, ona samo hoce da se.oko nje titra a ja sam samo htjela pomoc jer ne zelim prije vremeni porod, al na kraju mi muz reko pomoci da priberem 

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Kengurica

    Bas je ta mala Maša čudo.
    Pikulice jesi ti to za svoju trudnoću zabrinuta?


    Da…. 
    Upravo sto je Aurora rekla, nesto je u zraku. Mm mogu rec da ga je otac njegov otpisao, sav mu hladan odnos u njegovoj obitelji, uvijek mu stari uzdize mladjeg brata koji je skrt do bola prema roditeljima i nema nikakav odnos s njim skoro jer preskupo mu je da prima pozive u njemackoj, a njega nit ne pita kako je vec ga nazove da kuka i danas ga toliko iznervirali i to je jako tesko emotivno i stresno palo njemu a mogu reci i meni jer je 1400km od mene a ne mogu ga utjesit i zagrlit. Nit danas godisnjicu braka nam nisu cestitali vec su mu nakon razgovora rekli da su zavrsili s njim jer on vise nije mogao presutit neke stvari i hladan odnos koji imaju prema meni. Pisala sam vec koliko je opcenito ta obitelj hladna i prema samoj spoznaji trudnoce, jedino svekrva je razgovorljiva i pita kako sam samo ako ja nazovem ili zove kolegicu pa ne vidi i mene nazove slucajno. Prvo im je unuce, a mojoj obitelji ce biti 4. pa se vesele kao da je prvo i govore pa ipak je prvo od mene 🥰
    Trbuh me nisko bas boli i bas se pokusavam ne naprezat za nista, ali suze mi same idu zao mi ga je… sad cu si napravit kamilicu mozda me mal smiri 😔

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Ajoj, pikulice….zao mi je…da smo bar blize pa da tulimo zajedno kad smo vec same…Sretna vam godisnjica braka😘
    Ne znam kakvo je to zlo doslo među ljude da rođene tako tretiraju…svatko samo na svoje dupe gleda, empatija je postala velika nepoznanica😞. Evo i ja sam se sad budala toliko iznervirala samo pisuci ovaj prethodni post da sam pocela plakati ko kreten i ostajati bez zraka…moram se skulirati i misliti na ovo djetesce…a sad mi je vec puna kapa i nekako mislim da bi mi bilo lakse da se dobro isplacem…a kad se tako uzrujam, tjera me na povracanje…


    Hvala ti 😘
    Ako nist bar bi se grlile 🥰😂
    Ali zanimljivo je da cekam caj da mi se ohladi pisem ovo i suze same idu nit ne razmisljam o tome. 
    Ma ja mislim da nam je valjda trebao ovako ispusni ventil plakajuci da kroz suze izbacimo iz sebe to. 
    Kazu zdravo je isplakati se, a ne znam sad za ovo stanje? 😊 Zadnje sto sam bas ovoliko visesatno plakala je bilo kad sam prokrvarila u 7tt, ali evo djetesce se mrda bit ce da me tjesi iznutra 💕
    Sigurna sam ja da cemo mi sve izgurati, ipak smo mi zene zmajice🐉🐲, lavice 🦁 i tigrice 🐅

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Cure, smijete i normabel popiti ako imate i odspavajte. Jutro je uvijek lakse. Nece bebica tako lako van Pikulice. Prijateljici su mama i tata imali rak kad je bila trudna pa je dosla do termina.
    Zao mi je da to prozivljavate. Saljem virtualni zagrljaj.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.