Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    Kengurica i ayla, tako si i ja nekako mislim da sam se zbilja preforsirala. Sad sam si podmetna jastuk pod guzu malo da mi se smanji pritisak, ici cu i spavati sada, nadam se da ce do jutra proci, kao i vama.
    Jos mi je i muz otisao na put danas, ali ajde, sa svojima sam, pa ako i bude nesto, mogu njih budit. Hvala vam ❤

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Mc_zhb, sto cure kazu probaj prvo odmoriti, jer velika je to sad masa u trbuhu, nije samo beba, tu je plodna voda, maternica se uveca itd, pa gravitacija radi svoje kad si toliko na nogama. Ako ne prode odi na hitnu, tj mislim da sad u ovim tjednima ides odmah u radaonu na pregled. 
    Ja svog malog gledam sto manje nositi, al naravno da ne mogu to izbjeci. Recimo svako presvlacenje ga trebam dignuti na prematalicu, za kupanje isto staviti u kadu, pa kasnije izvaditi… muz to uglavnom radi kad je doma, al kad radi nema “ne mogu”. Kad cendra gledam sto cesce sjesti na kauc, pa ga uzeti u krilo. Sad mi jos nije problem nositi ga, al da se navikne na vrijeme
    Julie, nesto slicno sto pricas se dogodilio kod nasih prijatelja. Mala je za sada jedino dijete, imala je kao beba nekih problema sa srcem, bila na operaciji…znam da im je grozno bilo. Sada je hvala bogu sve ok. Ali malu i dalje stite od svega i dijete je nenormalno razmazeno. Ne po pitanju stvari, nego ono da sve mora biti po njenom, a to dijete nema ni tri godine. Kad krene urlati stakla pucaju i oni odmah ispunjavaju sve zelje


  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Mc preforsirala si se, samo lezi i odmaraj i bit ce ti bolje…
    Ayla eto ima nas puno sa istim pricam 🙄

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu
    Tko se ono zalio da ce biti problem kupati bebu u u tus-kabini 😂


  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Julie

    Mc preforsirala si se, samo lezi i odmaraj i bit ce ti bolje…
    Ayla eto ima nas puno sa istim pricam 🙄


    Julie

    Mc preforsirala si se, samo lezi i odmaraj i bit ce ti bolje…
    Ayla eto ima nas puno sa istim pricam 🙄


    Stos kad uvjek mora biti neko crna ovca 😂😂

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Frajla

    Tko se ono zalio da ce biti problem kupati bebu u u tus-kabini 😂


    Ajmeeee ovo je zakon, to cu kupiti jer cemo imati i visak mjesta za ovo 😍
    Tnx Frajla…..samo kaj mislim da malog necu moc izvadit 2 sata iz tog kad krene igra

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Dali mozda znate iz svog iskustva ili iskustva oko sebe s koliko mjeseci trudnoce je najranije rodjeno a da je prezivjela beba? 
    Meni je sestricna rodila mrvicu s 7mj. trudnoce i prezivjela je sad vec veliki curetak

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Evo clanak o prezivljavanju nedonosceta. 23. Tt je neki minimum.
    http://www.roditelji.hr/trudnoca/porod/sanse-za-prezivljavanje-nedonosceta-rastu-svakim-tjednom/ [roditelji.hr]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    https://www.google.com/amp/s/www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/ovo-je-hrvatsko-cudo-od-djeteta-masa-je-rodena-s-tek-450-grama-pet-mjeseci-trajala-je-borba-za-zivot-a-danas-je-potpuno-zdrava-otisla-kuci/7371111/amp. [google.com]

    Ja znam za ovaj slucaj 

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Ja znam za slucaj bebe s 900g. Danas zdrava djevojcica od 10tak godina.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.