Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Deja1988

    Jutroooo🙃


    🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Isti minut

    [lilypie.com]

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Leona29

    A ja krusku pojela pa me bas i na nju copilo 😡


    Meni na jabuku

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Jutro, pije li se kavica 😀

    [lilypie.com]

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Jutro, budna od prije 6. Jest da sam isla spavati u 22h, ali mrzim se tako rano probuditi. Malecka jos spava, muz je u nocnoj pa u miru pijem kavu. Vec sam stavila ves prati.
    Sto se tice kg, do sad sam dobila 2 kg a evo me na pola trudnoce. Dobro, vidjet cu u ponedjeljak kad idem na anomaly. Doma se ne vazem. U prvoj sam ukupno dobila 9kg, nadam se da necu vise ni u ovoj. Najvise sam se udebljala kasnije, nedostatak kretanja, neuredno i kasno jedenje i eto ti 10 kg.

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Ja ne pijem kavu, nikad ni nisam. Znam popiti Nes od cokolade tako dva, tri puta godisnje 🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Ja ujutro dok moji jos spavaju napravim bijelu kavu i gustam na terasi u cvrkutu ptica. 
    Cim se probude spustit cemo se na plazu rashladiti malo

    [lilypie.com]

  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    Jutrooo 😊 opet se vi raspisale jucer popodne, pa sam imala sta za citati do sada 👌
    Ja sam na +6 kg za sada, na trenutke me to zna nasekirati, ali si mislim ma briga me, skinut cu nakon poroda 😅 Krenula sam sa nekih 53, ali sam prva 3 mjeseca konstantno bila gladna i ocito je tijelu falilo kg. Tu sam natukla odmah 3kg.
    Nego, bole li koju ledja ali onako po rebrima? Ja ne znam jel to od lezanja na bokovima, al mene to ubija.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Jutroo 😁

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    luce35

    Ja ujutro dok moji jos spavaju napravim bijelu kavu i gustam na terasi u cvrkutu ptica.
    Cim se probude spustit cemo se na plazu rashladiti malo


    Jooooj blago ti se, mi opet idemo u petak na more na 3 dana i jedva cekam 😍
    Ugl jucer si spomenula prstenje pa sam skroz zaboravila napisati…..meni ti bas dosta naoticu i stopala i prsti jer vidim da prsten jedva skinem, ne nosim ga cesto u zadnje vrijeme bas zbog toga i zalosna sam jer ga volim nositi…..bas mi dragi kaze da ga ne nosim vise jer ako ga necu moci skinuti morst cu na rezanje a ne zelim da mi ga uniste

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Meni za cudo prsti jos ne oticu al ja nenosim prsten jer mi se napravi krasta od prstena izgleda da mi smeta bijelo zlato 😔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.