Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Kengurica

    Ayla, a sta ti se cetviks skratio ili nesto takvo? Nisam od pocetka citala temu.


    Da za pola mi se skratio, znam da mogu docekat i 40 tj ovako al ne zelim riskirati i makar da do 36tj izduram 

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    I nemoj nikako riskirati. Mirovanje je čudo za cerviks. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Kengurica

    I nemoj nikako riskirati. Mirovanje je čudo za cerviks.


    O da znam, zato i mirujem znam da se nece produziti al makar da se nemice s mista 

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    A jesi imala neku bakteriju ili nestaje bez pronadjenog razloga, mislim smanjuje se. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Nismo radili nikakve pretrage po pitanju bakterija, ač znam uzrok nestajanja jer smo krecili kucu i naravno ja sam to sve detaljno prala dva kupatila popni se na stolac pa sadi dole pa tako po sat vremena jahanja 🙄🙄🙄 i jos zavjese penjanje na stolac i po cijele dane sam bila na nogama i to tj dana i to me kostalo nije mi ni palo na pamet da bi se mogla pocet otvarat a sad znam

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

     sreca da je sve pod kontrolom, da drzis to u dobrom stanju. I naravno zelim ti da do kraja doguras.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    To i ja samo hocu da doguram i da napokon primim ovo cudo u ruke sta me trenutno tuce i stuca  😂😍😊

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    <3 malo čudo.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Kengurica

    &lt;3 malo čudo.


    Bas je ♥️

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Jutreko  ☀️

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.