Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    ayla

    Meni za cudo prsti jos ne oticu al ja nenosim prsten jer mi se napravi krasta od prstena izgleda da mi smeta bijelo zlato 😔


    Vjerojatno si alergicna, ja sam eto skuzila po prstenu inace mi ruke ne izgledaju koma, ali zato nogeeeee…..balvani  🙈

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Julie

    ayla

    Meni za cudo prsti jos ne oticu al ja nenosim prsten jer mi se napravi krasta od prstena izgleda da mi smeta bijelo zlato 😔

    Vjerojatno si alergicna, ja sam eto skuzila po prstenu inace mi ruke ne izgledaju koma, ali zato nogeeeee…..balvani 🙈


    Najvjerojatnije al sad nemrem nis po tom pitanju do iduce udaje 😂😂😂 salim se.. Meni noge oticu kod sjedenja i 2h noge ako su mi spustene odmah mi se vene upale i boli za popi…… 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Nema nam ni jutros Frajle, di nestade? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Julie busica je predivna… Moje cure su jucer pohvalile moj stomak jedna od prijateljica mi je cak mazila stomak hahahha i mali se ritao sunce mu njegovo.. Ljep osjecaj kad te netko drugi dira po stomaku.. Naravno trazila je dozvolu dal smije pipnuti.. Curke ja sam vam se danas probudila sa takvim grcevima u nogama i ruke otekle… I malac je ful nisko otisao nadam se da ce se podic uskoro jer je pritisak grozan.. 

  • MonaL.

    Broj poruka: 378

    Prijavi adminu

    mc_zgb

    Jutrooo 😊 opet se vi raspisale jucer popodne, pa sam imala sta za citati do sada 👌
    Ja sam na +6 kg za sada, na trenutke me to zna nasekirati, ali si mislim ma briga me, skinut cu nakon poroda 😅 Krenula sam sa nekih 53, ali sam prva 3 mjeseca konstantno bila gladna i ocito je tijelu falilo kg. Tu sam natukla odmah 3kg.
    Nego, bole li koju ledja ali onako po rebrima? Ja ne znam jel to od lezanja na bokovima, al mene to ubija.


    Mene,upravo jutros sve boli. Leđa,kukovi,pogotovo lijevi. Mislim da mi je to sve od ovog “mirovanja” 😢

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Deja1988

    Ovo nespavanje mi je koma😵
    Ja si popijem svako jutro salicu ness-a… ☺️ (Iako je to vise bijela kava😂) Prije trudnoće sam pila 2x,a sad sam smanjila na 1x dnevno… Navika u kojoj gustam😊 Noge mi za sad ne oticu, ali prsti kako koji dan, tako da sam poskidala nakit za svaki slučaj…
    Ja se uzasno znojim po noci, to malo kaj odspavam, probudim se svaaa znojna, ali poprilicno(jastuk, plahta, spavacica)


    Ja preko ljeta nemogu uopce spavati sa spavacicom a preko zime samo majica i toj to 

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Yi curke! Uh kad nisam tu netom prije spavanja i odmah nakon budjenja, imam sta za citat 😁
    Sinoc smo se dragi i ja izveli na veceru, posto on danas odlazi za Nizozemsku i ako bude sve okej planira ostat do mog poroda, ali bit ce nam okej, meni uskoro dolazi malo seka na more pa onda ja idem kod mame i proci ce 😊
    Tko o cemu vi o kilama 😂 Mi smo za sad na +7, plan je sve skupa ne preci 14-15, po mogucnosti i manje…ali zadnja 2 tj stojim na istome, pretpostavljam da zato jer je moj zadnji posteni obrok oko 16, pa idem cuvat klinca, za to vrijeme jedem neko voce, a kad se vratim doma oko 20,30 mi se ne jede nis pa opet voce…
    Kavu ne pijem, nekad me uhvati bijela, a sad po ljeti ledena uz sladac mmmm evo i malac lupa, kaze da mu se svidja to 🤣🤣🤣
    Kod nas danas oblacno i pocinje kisica…

    [lilypie.com]

  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    Ja jos nisam jako pocela oticati, vidim malo po obuci ako sam duze na nogama, ali kad se probudim mene toliko stopala bole kao da sam 20 sati u stiklama bila.. taman dok se naviknem na jednu stvar dodje nesto novo 😂 a kad smo kod kg, ja sam do 20 tjedna dobila samo 1 kg, a sad sam na +7,5 kg, ali sve mi u stomaku za sad

    [lilypie.com]

  • martina94

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozz zanima me sad 30.6 mi istice ugovor 12mjeseci Sam kod istog poslodavca a termin mi je 12.8 2019 kolika ce mi bit porodiljna naknada.?hvala

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Manich sad kad si već spomenula diranje buduće ja to ne volim, volim samo dok ja diram ili dragi. Ne znam zašto ali tako je 🙈 evo ja došla sa pesekima iz šetnje. Puno mi to znaci sto idem s njima jer da ih nema mislim da se ne bi ni pomakla iz kuce

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.