Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Ma sve je to normlano, mislim da samim time sto smo navikli da partnere ne djelimo s nikim da nas to sad mozda malo stavlja , u razmisljanje, isto tako i njih. S vremenom se sve to uskladi i naviknes se na to malo bice, promjenis malo raspored i opet stignes sve. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Aurora87

    ayla

    Moja curka je okrenuta glavom prema dolje svaki put na pregledu..
    Aurora nisi jedina i mene uhvati jer znam da vise nema izlezavanja po cjele dane i dolaziti kuci bez brige i pameti, sve je to normalno.

    A mene ti je vise uhvatilo to sto s dragim necu moci biti sama…ne znam sta je to, jel ljubomora, hahaha, ili sta. Necu mu ja vise biti centar svijeta nego malac (sto i treba biti), ali zbog toga mi zateskilo….ma imam vam ja te neke lude faze i od prije trudnoce…znala sam tako pomisliti sto ako se njemu nesto dogodi, ja to necu prezivjeti…pa mu onda uvijek govorila da se nadam da cu umrijeti prije njega i te fore, hahaha. Ma luda glava…bit ce kako mora biti, a ne sumnjam u to da cemo svi skupa biti povezani i sudjelovati u svemu zajedno, sto i zelim❤. A sto je najbolje, ja tu nest pricam kako sam nostalgicna jer uskoro vise necemo biti samo usmjereni jedno na drugo, a ja sam ta koja samo trkelja o tom bebanu i svaki njegov pokret prijavljuje (pa bilo to i usred hopsanja🤣), stalno mi je u mislima…toliko o tome koliko sam ja samo usmjerena na dragog😁


    Hahahaha ma i ja sam i prije trudnoce kao i ti o svemu razmisljala, nekada me tolika panika znala uvatiti da ja nisam mogla spavati ako njega necujem da dise, i onda ko kakva budala budi budna cjelu noc i razmisljaj u glavi sto i kako, a sada samo o bebi razmisljam a minjan raspolozenje kao i ovo vrime u vani 😂 juce kad mi je dr spomeno bolnicu da cu moram na lezanje, ako se pocmem otvarat men doslo da placem od muke i sad mi ovo lezanje tako na zivce ide, sad bi navjerojatnije cjelu kucu cistila ponovno samo da ne moram lezati 😒😒

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Evo mene s pregleda. S bebicom je sve ok, glava je gore, nogice dolje, ali jos je rano. Posteljica mi je naprijed. Potvrdu spola nismo dobili. Losa vijest je da mi je tlak divlji, 165 je bio, drugo mjerenje opet 155. Dr za sada ne dize frku jer mi doma stvarno nije toliki, ali moram pratiti i javljati mu. Ako bi konstantno bio tako visok pravac hitna. Izasla sam van s 4 uputnice 🤦🏼‍♀️


  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Cure koje se zele druziti s muzem, probajte si ne nauciti dijete da spava u vasem krevetu.
    Mislim, nemam nist protov, mislim da je to stvar osobnog izbora, ali evo sta se meni dogodilo
    Spavlo je u svom kreveticu (jedino ako bi zaspala dok dojim osto bi kod mene, al to je par sati) do 7 mj. Onda mu je isao zub, koma je bilo, 2 noci sam sjedila pored krevetica i kad nisam vise mogla uzela ga kod nas. Nakon 2 noci se vec naucio, dok bi vidio svoj krevetic vristanje. A nikad ga nisam mogla premjestiti dok spava, uvjek se budio, cak i s tjedan dana. Vec je bio velik i okreto se i puzo pomalo i tako sam ja postala njegov taoc, morala u krevet u 8 navecer s njim, popodnevna spavanja isti tako. Kako nemam nikog da ga pripazi druzenja s muzem na samo su bila nemoguca. Prvi put kad je opet zapso u svom kreveticu (s 10 mj) smo napravilo drugu bebu 🙈😂


  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    ayla

    Aurora87

    ayla

    Moja curka je okrenuta glavom prema dolje svaki put na pregledu..
    Aurora nisi jedina i mene uhvati jer znam da vise nema izlezavanja po cjele dane i dolaziti kuci bez brige i pameti, sve je to normalno.

    A mene ti je vise uhvatilo to sto s dragim necu moci biti sama…ne znam sta je to, jel ljubomora, hahaha, ili sta. Necu mu ja vise biti centar svijeta nego malac (sto i treba biti), ali zbog toga mi zateskilo….ma imam vam ja te neke lude faze i od prije trudnoce…znala sam tako pomisliti sto ako se njemu nesto dogodi, ja to necu prezivjeti…pa mu onda uvijek govorila da se nadam da cu umrijeti prije njega i te fore, hahaha. Ma luda glava…bit ce kako mora biti, a ne sumnjam u to da cemo svi skupa biti povezani i sudjelovati u svemu zajedno, sto i zelim❤. A sto je najbolje, ja tu nest pricam kako sam nostalgicna jer uskoro vise necemo biti samo usmjereni jedno na drugo, a ja sam ta koja samo trkelja o tom bebanu i svaki njegov pokret prijavljuje (pa bilo to i usred hopsanja🤣), stalno mi je u mislima…toliko o tome koliko sam ja samo usmjerena na dragog😁

    Hahahaha ma i ja sam i prije trudnoce kao i ti o svemu razmisljala, nekada me tolika panika znala uvatiti da ja nisam mogla spavati ako njega necujem da dise, i onda ko kakva budala budi budna cjelu noc i razmisljaj u glavi sto i kako, a sada samo o bebi razmisljam a minjan raspolozenje kao i ovo vrime u vani 😂 juce kad mi je dr spomeno bolnicu da cu moram na lezanje, ako se pocmem otvarat men doslo da placem od muke i sad mi ovo lezanje tako na zivce ide, sad bi navjerojatnije cjelu kucu cistila ponovno samo da ne moram lezati 😒😒


    Vjerujem da ti je tesko, ali probaj malo uživati. Gledaj serije, citaj knjigu ili sto god te veseli. Pozitivno je sto si ti vec poodmakla, pa nemas jos dugo 😉


  • irma123

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    felicita28

    Ja evo isto imam srece sa svojom polovicom. Toliko je brizan i pazljiv i pomaze da bi bila bezobrazna kad bi bilo sta drugo rekla. Osim kucanskih poslova, pomaze mi cak i izac van iz auta, dignut se iz kreveta ma sve :) mi danas isto idemo na more na par dana, da se bar mozemo kupati ali nista jos zasad…jucer smo isli na 4D da i tata vidi svoga sina pa mi je doktor rekao da je glavica od malenoga skroz dole nisko u zdjelici i da ako me pocne boliti da to znaci da sam se malo preforsirala…jer nekome mozda sto slicno bilo?


    Jucer je meni bilo dosadno i posto je moj muz odlucio da oce kupit loptu u mulleru i nije htio izac sve dok nisam rekla da moze uzet haha ugl isli smo se jucer dodavat malo van i bas sam se preforsirala i malo me pocelo bolit pa nismo predugo

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Bitno da bebonja dobro napreduje, samo pripazis malo na tlak i bit ce sve ok, i meni kod dr skoci tlak, uvjek govorim da je to kad vozim pa svakakvi budala izlijecu s autom i uvjek se nazivciram.. 
    Ja i imam u planu da je beba u svom krevetu u svojoj sobi, samo ja imam dodatni krevet u sobi kod bebe da ju mogu paziti u pocetku al ce biti sama, nadam se da ce htjeti biti sama.. 😁 
    Da to je jedino sta sam blizu kraja da izduram makar do 36 tj pa cu poslje drugcije razmisljat i da rodim ranije samo ne zelim sada jos, a valja cu naci kakvu zanimacij… Ima li ko kakvu seriju ili film za preporuciti? Cernobil sam pogledala od novih..  

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Uhh curke nisam imala neta od jucer popodne pa sam sad imala svasta za citati.. Da javim da se moj bebac odlucio konacno javiti sinoc sam bila jakooo ljuta na njega i plakala sam i vikala i svasta nesto jako sam bila izvan sebe i rekla sam mu da je bezobrazan na tatu svog i da to tako nemoze. I jutros me ljepo tjekom jutarnje kavice tako skakljao valjda je pomoglo vikanje… Haahha kad se javio onda smo se ljepo pomazili i sve je okej hihi… Bas sam bila luda od brige.. I iskreno nemogu docekat taj 17ti da idem na pregled ma samo da mu cujem srceko i bit cu mirnija. Cure koje idete na odmor uzivajteeeee zavidim vam… No i meni se smjesi srecaaa danas dosla obavjest o povratu poreza pa ce biti kunica i mislim da cu ih potrositi na sebe i bebu i otici na more da napunim baterije. 

  • Avatar anemone

    anemone

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Oo mene često to opere, pogotovo dok se sjetim našeg režima na moru npr. Kak jedemo sendviče dok nam se ne da ništa pametnije pojest, spavamo dosta dugo i na plažu idemo u neka luda vremena. Sad si mislim, iduće god nema više spavanja do podne, plaža dok sunce nije jako i tek kasno poslije podne opet. 😂😂😂
    Drago mi je da nisam jedina, nekak sam si i mislila da svi to prolaze, ipak je to velika promjena, naravno, na bolje 😊 
    Frajla, jesam ti rekla da su tikvice s piletinom odlične, mi to stalno jedemo. Odlična je i piletina s porilukom i vrhnjem, ako ga jedete. 😁
    pa ako je doma normalan, to je vjr od “stresa” dok ti on mjeri tlak. Jednoj kolegici otkucaji i sve nenormalno skaču kod doktora a doma joj je tlak najnormalniji 

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Ma ja sam vec na aspirinu zbog tlaka i bila sam proslu cijelu trudnocu i zadnji put su me ostavili i u bolnici zbog toga. Htjeli su me i inducirati u pon, ali smo ih zeznili moj sin i ja, pa sam se porodila za vikend 😂
    Ugl, zato sam rizicna stalno, ali stvarno doma nikad preko 130 ne ide
    Ayla, kakve serije volis? Ja sad u trudnoci mogu gledati sami sretne 😆, fora mi je na netflixu working moms ili tak nesto. I male lazi ako nisi gledala prvu sezonu. A sad ce za par dana krenuti i druga. Od ovih veselih pogledam modernu obitelj i teoriju velikog praska.


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.