Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar anemone

    anemone

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Ayla, Good doctor mi izgleda dobro, ovo šta sad ide na novoj.

    Cure, šta mislite, jel more ipak prehladno za kupanje? Opće nisam pametna u vezi toga. 20 stupnjeva je, ja stvarno nisam mjerilo jer se ja bez problema kupam i u 4mj 😑

    [lilypie.com]

  • irma123

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Curke koje velicine bodija i odjece uzimate?

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    anemone

    Ayla, Good doctor mi izgleda dobro, ovo šta sad ide na novoj.

    Cure, šta mislite, jel more ipak prehladno za kupanje? Opće nisam pametna u vezi toga. 20 stupnjeva je, ja stvarno nisam mjerilo jer se ja bez problema kupam i u 4mj 😑


    Ja isto inace volim da je more hladnije ali 20 u trudnoci je premalo. Lani sam se kupala na toj tempetaturi i to su mi najdrazi kupanjci jer je plaza gotovo prazna ali sada moramo cekati minimalno 23 stupnja. Kako je zagrijalo midlim da ce vec iduci tjedan more biti ugodno

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Ja sam uzimala velicine 56 i 62 jer su odredjene marke velicina 56 prepremalena .. 
    tako da smo kombinirali 56-62 
    nesto smo dobili većih brojeva 
    sad jos kadicu uzet i mi gotovi 
    kaze muž ceka nas dugo toplo ljeto 😂😂
    jer smo relativno brzo sve pokupovali prvo nam je dijete pa smo se malo zaletili i sve kupili 🙈🙈

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Volim kriminalisticke, turke, domace  spanjolske, svakakve samo da nisu dosadne i preee duge..
    Good doctor mi bas nije nesta zapeo za oko dr house mi je puno bolji i njega obozavam.. Moze i kakvi film imam nesta slicno netflixu za gledanje filmova

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Frajla, super da je beba dobro🤗. A tlak kontroliraj, sta sad mozes…inace sam cula da zenama zna skociti tlak na pregledu a kod kuce sve ok, mozda ti to nekakvo uzbuđenje u pitanju, nervoza…meni recimo tlak padne kad sam kod dr…inace mi onako neki normalan 110(115)/70, a kodndr je uvijek 90(100)/60. Ja se sva opustim kad dođem tamo.
    Ayla, preporuka za seriju-Atipical…nisam ju pogledala i nikako da ju pogledam ali je navodno odlicna. Ne sjetim se jer inace nemam obicaj gledati preko neta.
    Sto se tice spavanja s bebom, nisam bas imala namjeru to prakticirati jer nam krevet nije klasicni bracni i nema bas mjesta i za bebu, a dragog ne zelim prebaciti u dnevni boravak tako da cu nastojati malca naviknuti na njegov krevetic. A i nas dvoje se inace prevrcemo u snu pa bi me bilo i strah zaspati pored bebe u krevetu da ga ne zgnjecim..
    Manich, super da se beba javila iako sumnjam da su vikanje i plač pomogli😜. Sretna mama, sretna beba….i obrnuto😉.


    Haahahha to ja volim vjerovati da me slusao malac i da sam bila kao stroga mama ali zapravo ja nikada necu biti stroga mama.. Mama je sretnaaaa jakoooo mamaaa se zaljubilaaaaa…. Mama konacno vjeruje da ima onih koji nas mogu oboje prihvatiti i voljeti… 

  • Ena1005

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke, 
    Eto i nas sa vama. Trenutno se nalazimo u 18+3 tjednu. Očekivani termin je negdje početkom 11.mjeseca. Molila bih mamice koje su već osjetile pokrete da mi kažu kako je to. Meni se u dva navrata učinilo kao da osjećam lupkanje u predjelu trbuha, ali ne mogu točno odrediti da li je to beba ili nešto drugo. Prva nam je trudnoća…tj. prva u kojoj smo stigli do ovog stadija. Prethodne dvije završile spontanim.
    Pusaaa

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Ena1005

    Pozdrav curke,
    Eto i nas sa vama. Trenutno se nalazimo u 18+3 tjednu. Očekivani termin je negdje početkom 11.mjeseca. Molila bih mamice koje su već osjetile pokrete da mi kažu kako je to. Meni se u dva navrata učinilo kao da osjećam lupkanje u predjelu trbuha, ali ne mogu točno odrediti da li je to beba ili nešto drugo. Prva nam je trudnoća…tj. prva u kojoj smo stigli do ovog stadija. Prethodne dvije završile spontanim.
    Pusaaa


    Ja sam osjecala kao neko pulsiranje koje je bilo dosta nisko i znala sam da nisu crijeva tako nisko i cudo je bilo, osluskuj jos pa ces najbolje znati ☺️ 

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Ena, svaka od nas je osjetila na drugačiji način….meni je isto prva trudnoća i osjetila sam sa 18tj, prvi puta samo jedan udarac, pa dva dana ništa i onda je krenulo tako da sam povezala da je to bilo to. Svoje mogu opisati kao neku vibraciju iznutra, neobično, ali skužila sam da nije ništa drugo nego beba.
    Manich, jel to onaj prijatelj o kome si pisala jednom? Nek ti je sretno
    Ayla, The Resident je meni dobra serija što se tog tipa tiče, naravno uz Housa i Uvod u anatomiju, kao i serija Revenge, pa sam gledala Grimm, Once upon a time, Agents of SHIELD…

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    E da, kod mene su počele žgaravice… kako ste vi s time? Pošto su me zaobišle mučnine, eto mi sad

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.