Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Frajla

    Meni je zadnji put jedna curkala, druga nije uopce. Nisu to sad bili potoci, nego ono, flekica iznutra na grudnjaku.
    I kasnije je ta sto je curila imala bolji otpust, uvjek bi iz nje lakse izdojila, puno vise bi curila dok je jeo na drugu i u pocetku dok je mlijeko nadolazilo….


    Jel to lijeva u pitanju? Tj. Ona koja je ujedno i malo veca naspram druge?
    Meni obe reagiraju na dodir bit ce da se mljekara otvara 🤣🤣🤣 ako kome usfali par kapi za kavicu, uskocim 🤭
    Ma to su kapljice nije nista pretjerano, ali je zanimljivo…
    Mogu reci da me trudnoca fascinira s svojim tjelesnim promjenama 🥰💕

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Hahha opet o sisicama malo.. Moje su vec dva dana opet porasle i tako su ljepe bujne bas kao da su puneee mljeka.  Super izgledaju sto mi se svidja.. Osim sto su mi bradavice ful osjetljive vise nego inace.. Znaciiii moguce je vec da ide kao mljeko van to je jedna novost.. Ja sam curke moje do maloprije bila na birackom mjestu i beba me uredno ispizdila jer sam vec bila jako gladna po novom me udara kad sam gladna hahahah… Ocito je na mene kad je gladna nije svoja.. Hihi 😋🤣🤭

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Deja1988

    Pikulica -To je navodno dobar znak. Imati ce beba kaj papati🤗😊🤗 Meni za sad nista😌 Dobro, ja inace imam problematicne bradavice, tako da cu vjerojatno koristiti sesirice🤷‍♀️


    Kad sam se informirala za ovo jer to nisam ocekivala za cvrstocu sisica i bradavice ih je dobro masirat (moj perverzni um odmah zakljucio - igrati se)🐒
    Nemoj me krivo shvatit al mogu i muzu zahvalit na njihovoj ispupcenosti🤣🤣 On se voli s njima igrat 🙄
    Malo kockicu leda oko njih i i akcija 🤣
    Naravno ako ti nisu bolne…. 
    Ja sam kroz majicu zadnja 2 dana osjetila kako gore, ali samo bradavice valjda su to prvi znakovi mljekare 🤓
    Manich nismo dugo zasto ne opet ja sam uvijek ZA, sve mi je neugodno pitat zene koliko se vulva promjeni nakon poroda pa cekam da netko zapocne to i onda necu vise o (.) (.) 🤣🤣🤣🤣

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Deja1988

    Pikulica19

    Deja1988

    Pikulica -To je navodno dobar znak. Imati ce beba kaj papati🤗😊🤗 Meni za sad nista😌 Dobro, ja inace imam problematicne bradavice, tako da cu vjerojatno koristiti sesirice🤷‍♀️

    Kad sam se informirala za ovo jer to nisam ocekivala za cvrstocu sisica i bradavice ih je dobro masirat (moj perverzni um odmah zakljucio - igrati se)🐒
    Nemoj me krivo shvatit al mogu i muzu zahvalit na njihovoj ispupcenosti🤣🤣 On se voli s njima igrat 🙄
    Malo kockicu leda oko njih i i akcija 🤣
    Naravno ako ti nisu bolne….
    Ja sam kroz majicu zadnja 2 dana osjetila kako gore, ali samo bradavice valjda su to prvi znakovi mljekare 🤓
    Manich nismo dugo zasto ne opet ja sam uvijek ZA, sve mi je neugodno pitat zene koliko se vulva promjeni nakon poroda pa cekam da netko zapocne to i onda necu vise o (.) (.) 🤣🤣🤣🤣

    Pa to je normalno, musko ko musko, bilo bi cudno da ih ne doživljavaju 😂😂😂 Samo naprijed 😊😁😁
    Ma moje su komplicirane😁😁 Ali napraviti cu sve da beba papa 🤗😍😍
    I mene zanima ovo drugo🙈😂😂😂


    Deja mozda da pitam ginekologa dal je stvarno izraz “ko hrenovka u haustoru” mjerodavan? 🙄🤦🏼‍♀️
    To bi mozda i pitala dr. B ali dr. T se ne usudim iako sam i s njim pricala vec o epilaciji i dali naprezanje i grcenje kad se cupa s stidnih usana moze imati kakve nuspojave i covjek mi je pricao kako je bio bas onaj uredjaj za lasersko skidanje dlacica na akciji pa da si olaksam i to nabavim 🤣🤣🤣🤣
    Svi o bebama a ja s njima  o duzini vagine do cerviksa, epilaciji, vlaknastim namirnicama, progesteronu, zasto se trbuh napuse u pms-u, zdravstvu u Kanadi i Hrvatskoj itd. 
    Naravno prvo glavni dio rijesimo uzv i kad kaze da je sve ok onda krenem ja, sta bi bilo da zapisujem pitanja pa nebi izlazila od tamo pol dana, jos ih pola i zaboravim 🤣🤣🤣🤣
    Pocet ce se hvatat za glavu kad me vide ako ih jos i ovo pitam 🙆‍♀️🤭

    [lilypie.com]

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Pikulica19

    Frajla

    Meni je zadnji put jedna curkala, druga nije uopce. Nisu to sad bili potoci, nego ono, flekica iznutra na grudnjaku.
    I kasnije je ta sto je curila imala bolji otpust, uvjek bi iz nje lakse izdojila, puno vise bi curila dok je jeo na drugu i u pocetku dok je mlijeko nadolazilo….

    Jel to lijeva u pitanju? Tj. Ona koja je ujedno i malo veca naspram druge?
    Meni obe reagiraju na dodir bit ce da se mljekara otvara 🤣🤣🤣 ako kome usfali par kapi za kavicu, uskocim 🤭
    Ma to su kapljice nije nista pretjerano, ali je zanimljivo…
    Mogu reci da me trudnoca fascinira s svojim tjelesnim promjenama 🥰💕


    Haha, mljekara, moja je jos aktivna i samo ce nastaviti proizvodnju 😊. 
    S ovim mlijekom za kavu si me sjetila kako bi me kolege znale zezati, kad im je ujutro usfalilo mlijeka za kavu, da uskocim sa svojim 😂. Super smo ekipa pa je to uvijek bila zezancija i smijeh. Ja bi glumila da im "tocim' mlijeko 😂

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Mene opet jutros sinusi i grlo primili, stalno mi se vraca, pa to je vise za poludjeti a ovaj svakodnevni vjetar mi takodjer ne pomaze iako nosim kapu. Vjerojatno mi je i imunitet pao, prije sam uzimala nativni propolis u kapsulama, sad vise ne, iako sam pitala proizvodjaca, kaze da ga je masu trudnica pilo bez ikakvih stetnosti po bebu, a to je istina jer sam sa kceri skroz pila isti i mislim da cu ga ponovno uzimati. Ovo vise nema smisla biti svako malo niakakav. Em se ovako brzo umorim i budem sva strgana pa sad jos i sinusi…..

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Jutro! Moje prvo ranoranilacko iskustvo 😴 Nakon wc-a u 4, 30, malac je odlucio oko 5 imati festu koja je trajala nekih sat vremena 🤪 Nakon toga neki poluspavanac do prije pola sata. Ako sad zaspim natrag, a trebalo bi mi neko vrijeme, onda cu do podneva i biti za nis cijeli dan…😫
    Naravno, opet oblacno i kisno 😞 

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Pikulica nije lijeva, desna je. A morala bi pitati muza koja je veca 😂
    Deja, ja sam cijelo vrijeme dojila na sesirice. Tlaka je to bas, ali kad nema izbora bolje ista nego nista. Ne temi dojenje sam bas nekidan pisala o sesiricima koje sam probala, pa ako zelis baci oko da ne kucam opet
    Ja sam isto bolesna, nekidan nisam iz kreveta mogla, sad je bolja, ali tako neki glupi nadrazujuci kasalj me muci za poluditi. Nocas sam spavala prakticki sjedeci


  • Avatar Angelina

    Angelina

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Jutro curke.. vidim uzivate u ovom lijepom danu. Pa nije nam dugo padala kisa 😂
    Ja sam na OGTT-u, prije koju minutu obavila prvo vadenje. Sinoc nisam smjela strpati sve i svasta u sebe kao inace pa sam gladna otisla spavati, i sad sam gladna, a iz ruksaka mirisu puter stangice 😋 nadam se da ce biti dobri nalazi jer ovo je neka vrsta mucenja 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Angelina

    Jutro curke.. vidim uzivate u ovom lijepom danu. Pa nije nam dugo padala kisa 😂
    Ja sam na OGTT-u, prije koju minutu obavila prvo vadenje. Sinoc nisam smjela strpati sve i svasta u sebe kao inace pa sam gladna otisla spavati, i sad sam gladna, a iz ruksaka mirisu puter stangice 😋 nadam se da ce biti dobri nalazi jer ovo je neka vrsta mucenja 😂


    Sretno
    Jooooj, pa kud si unaprolijed kupila hranu da te mami 🙈
    Ja neznam kak cu ja to preziviti…. evo sad cekam kod doktora da mi zatvori bolovanje i vec umirem od gladi, jedva cekam da dodem na posao


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.