Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • samy_lo

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    I kod mene punjene paprike,ali za sutra ih kuham,a za danas sam nam djuvec :D

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Mi smo danas na izletu na Kalniku pa smo potamanili grah s kobasicom u domu 😊. Tako mi je doslo da popijem jedno Velebitsko pivo ali naravno, nisam, ostala sam pri vodi.

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    anemone

    Deja1988

    E da, i jucer sam isla u onaj novi ducan Lc Waikiki, i tamo imaju trudnicku robu… Jeftinije nego H&M…
    Kupila sam si tajice crne, deblje su nego u H&M-u, nisu prozirne (50 kn), i traperice jos jedne, ove sam uzela svijetlo sive, bas su mrak, lagane ( 135kn) i jednu majicu za 50kn,koju cu moci nositi do kraja, jer ima mjesta za trbuh… Uglavnom imaju akciju 2+1 gratis…

    Ja tu odjeću trudnicku nisam opće vidjela!
    Da, informacija ako će ko ići.
    Meni su rekli da nikad ne moram cekat u redu ako je gužva da samo prođem na blagajnu 5, da je ona za trudnice i mame s djecom 😊


    Da, da to sam i ja rekla jer su me iz reda izvukli kad je ono otvorenje bilo i nenormalne guzve 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Tko se hvalio kako jos vozi bicikl? Ja! A tko je danas zavrsio na hitnoj radi lumboishialgije? Opet ja! 😶
    Ali ovi nasi doktori…ah…iz Rovinja me posalju u Pulu samo zato jer sam trudna, a u Puli na ginekologiji mi nakon pregleda i zakljucka da je sa trudnocom sve pet i postave dijagnozu, kazu da nije bilo potrebe dolazit k njima jer su ovi nasi to trebali znati i prepoznati 😤 Sad me prvi put pregledavao muski ginekolog i ajde, nije bio toliki bed, sva sreca pa je bio stariji 😆
    Jedino sto me muci sad je to mirovanje i lagano hodanje samo po potrebi 😩 Dao mi je Lekadol i Normabel najslabiji (jednu do max dvije), ali ja cu probati samo na Lekad.biti i to cim manje…
    Najjace je sto me ukljestilo tokom seksa 🤣 kao ajde da pocastim decka nakon skoro tj dana, jer mi nije bas do toga i onda krivi okret i op 🤪 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Deja1988

    Zanemarite micu, ne može nista bez nje proci🙈 Traperice su 130kn,ispravak😁


    Hihi joooooj  neznam sta mi sladje majica ili cicaaaaa… Predivna je mickaaa ja sam ti luda za macamaaaa.. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    DijMar

    Tko se hvalio kako jos vozi bicikl? Ja! A tko je danas zavrsio na hitnoj radi lumboishialgije? Opet ja! 😶
    Ali ovi nasi doktori…ah…iz Rovinja me posalju u Pulu samo zato jer sam trudna, a u Puli na ginekologiji mi nakon pregleda i zakljucka da je sa trudnocom sve pet i postave dijagnozu, kazu da nije bilo potrebe dolazit k njima jer su ovi nasi to trebali znati i prepoznati 😤 Sad me prvi put pregledavao muski ginekolog i ajde, nije bio toliki bed, sva sreca pa je bio stariji 😆
    Jedino sto me muci sad je to mirovanje i lagano hodanje samo po potrebi 😩 Dao mi je Lekadol i Normabel najslabiji (jednu do max dvije), ali ja cu probati samo na Lekad.biti i to cim manje…
    Najjace je sto me ukljestilo tokom seksa 🤣 kao ajde da pocastim decka nakon skoro tj dana, jer mi nije bas do toga i onda krivi okret i op 🤪


    Jooooj zao mi draga sto ti se to desilo al evo moram se smijati jer se desilo tjekom seksa.. Mislim da bi se i meni to moglo desiti jer inace imam donji dio kraljeznice zakrivljen i tocno osjetim da me sada jace boli to.. Ako nista drugo bit cu opreznija tokom okretanja nakon ovog tvog slucaja. Sad samo polako nemoj se forsirati

  • Avatar PaulaPerkovic

    PaulaPerkovic

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    DijMar

    Tko se hvalio kako jos vozi bicikl? Ja! A tko je danas zavrsio na hitnoj radi lumboishialgije? Opet ja! 😶
    Ali ovi nasi doktori…ah…iz Rovinja me posalju u Pulu samo zato jer sam trudna, a u Puli na ginekologiji mi nakon pregleda i zakljucka da je sa trudnocom sve pet i postave dijagnozu, kazu da nije bilo potrebe dolazit k njima jer su ovi nasi to trebali znati i prepoznati 😤 Sad me prvi put pregledavao muski ginekolog i ajde, nije bio toliki bed, sva sreca pa je bio stariji 😆
    Jedino sto me muci sad je to mirovanje i lagano hodanje samo po potrebi 😩 Dao mi je Lekadol i Normabel najslabiji (jednu do max dvije), ali ja cu probati samo na Lekad.biti i to cim manje…
    Najjace je sto me ukljestilo tokom seksa 🤣 kao ajde da pocastim decka nakon skoro tj dana, jer mi nije bas do toga i onda krivi okret i op 🤪

    ahahhahaahhaha, ajde sad samo odmaraj d abudete dobro :)) 

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Jutro cure..imam pitanje jedno :)! Tek sam prije koji dan saznala da sam trudna. Doktorica mi je bila rekla uzimati utrice 3x1, no ili me smetaju ili imam gljivicnu opet lol, pa sam sinoc popila jednog…a od danas duphaston. Rekla je 2x1, ne pise na uputama u koliko h? Znate mozda? A drugo…uzet cu lactogyn probiotice za gljivicnu, jel smiiem sta jos drugo? Priie mi je pomagao jabucni ocat pomijesan s vodom i tocanje u njemu..al neznam dal smijem.

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    nemasekirancije

    Jutro cure..imam pitanje jedno :)! Tek sam prije koji dan saznala da sam trudna. Doktorica mi je bila rekla uzimati utrice 3x1, no ili me smetaju ili imam gljivicnu opet lol, pa sam sinoc popila jednog…a od danas duphaston. Rekla je 2x1, ne pise na uputama u koliko h? Znate mozda? A drugo…uzet cu lactogyn probiotice za gljivicnu, jel smiiem sta jos drugo? Priie mi je pomagao jabucni ocat pomijesan s vodom i tocanje u njemu..al neznam dal smijem.


    Za gljivice ne znam, negdje mi je ostalo u glavi da moze canesten krema  ali nisam ziher.  duphastone idu ujutro i navecer, slicno kao antibiotik. 

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    renata.koscec

    nemasekirancije

    Jutro cure..imam pitanje jedno :)! Tek sam prije koji dan saznala da sam trudna. Doktorica mi je bila rekla uzimati utrice 3x1, no ili me smetaju ili imam gljivicnu opet lol, pa sam sinoc popila jednog…a od danas duphaston. Rekla je 2x1, ne pise na uputama u koliko h? Znate mozda? A drugo…uzet cu lactogyn probiotice za gljivicnu, jel smiiem sta jos drugo? Priie mi je pomagao jabucni ocat pomijesan s vodom i tocanje u njemu..al neznam dal smijem.

    Za gljivice ne znam, negdje mi je ostalo u glavi da moze canesten krema ali nisam ziher. duphastone idu ujutro i navecer, slicno kao antibiotik.

    Ok hvala ti. Ajde cekamo nekog za gljivice hehe.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.