Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Curkeeee imaaaam jednu novost.. Jucer mazim ja stomak i osjetim di se beba mice i ja se umirim stavim ruku na mjesto di osjetim pokrete i kazem onako iz zezancije ajde udari malo mamiku da te osjetim.. I na tom mjestu pod rukom osjetim kratko dva puta bas onako ko lupanje… Ja saaaam ostala u soku ali zbilja sam osjetila bebacu i bila sam sva onako raznjezena… ❤️🤰😍 Ja sam vam danas promatrac na izborima od jutros od 6h pa sam sada dosla na rucak i otici glasati i vracam se nazad.. Umorna sam naravno i ne pase mi toliko sjedenja ali izdrzat cu do 19h nekako jer mi svaka kuna dobro dodje.. 

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Doris3101

    Da ja vas pitam najbolje mi je tako, najsigurnija sam. 😊
    Kad se beba počela micat i to (ja sam sad 19+4) i posteljica mi je na desnoj strani, ali beba je naravno i na lijevoj i desnoj i svagdje, no..
    Vise me zanima, jel vam se stvaraju kao neke kako da opisem, kvrge, izbocine, haha, kad se pomicr na par sec i onda nestane? Onako lijeva strana donjeg dijela stomaka mi je ravna, a desna ko mala kvrga i onda se pomakne?


    Meni je posteljica sprijeda, a počela sam osjećati sa 18 tt. Za sada nema kvrga, ali tek prije nekih par dana sam primjetila da se izvana vide kao valovi, no ja ti imam prvo salo pa posteljicu i onda bebu

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Navala hormona i emocija! Ali pozitivnih! Zašto? Jer sam odlučila da želim donirati zakladi A. Rukavina krv iz pupkovine i upravo pročitah kako je moguće u mojoj bolnici di ću roditi (jer nemaju sve bolnice tu mogućnost) 

    [lilypie.com]

  • Avatar Doris3101

    Doris3101

    Broj poruka: 100

    Prijavi adminu

    DijMar

    Doris3101

    Da ja vas pitam najbolje mi je tako, najsigurnija sam. 😊
    Kad se beba počela micat i to (ja sam sad 19+4) i posteljica mi je na desnoj strani, ali beba je naravno i na lijevoj i desnoj i svagdje, no..
    Vise me zanima, jel vam se stvaraju kao neke kako da opisem, kvrge, izbocine, haha, kad se pomicr na par sec i onda nestane? Onako lijeva strana donjeg dijela stomaka mi je ravna, a desna ko mala kvrga i onda se pomakne?

    Meni je posteljica sprijeda, a počela sam osjećati sa 18 tt. Za sada nema kvrga, ali tek prije nekih par dana sam primjetila da se izvana vide kao valovi, no ja ti imam prvo salo pa posteljicu i onda bebu


    Bas zato i pitam za te kvrge dal je to pod “normalno”. Mama mi kaze da je. A ja nemaž pojma vise, bolje provjerit 
    Ma i ja imam sala na bacanje 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    DijMar

    Tko se hvalio kako jos vozi bicikl? Ja! A tko je danas zavrsio na hitnoj radi lumboishialgije? Opet ja! 😶
    Ali ovi nasi doktori…ah…iz Rovinja me posalju u Pulu samo zato jer sam trudna, a u Puli na ginekologiji mi nakon pregleda i zakljucka da je sa trudnocom sve pet i postave dijagnozu, kazu da nije bilo potrebe dolazit k njima jer su ovi nasi to trebali znati i prepoznati 😤 Sad me prvi put pregledavao muski ginekolog i ajde, nije bio toliki bed, sva sreca pa je bio stariji 😆
    Jedino sto me muci sad je to mirovanje i lagano hodanje samo po potrebi 😩 Dao mi je Lekadol i Normabel najslabiji (jednu do max dvije), ali ja cu probati samo na Lekad.biti i to cim manje…
    Najjace je sto me ukljestilo tokom seksa 🤣 kao ajde da pocastim decka nakon skoro tj dana, jer mi nije bas do toga i onda krivi okret i op 🤪


    Srecom pa je s bebom sve ok.
    Ja nisam bas zagovornik tableta, ali u ovom slucaju mislim da bi trebala popiti koji normabel, jer on osim zivaca opusta i misice i pomaze da se taj ukljesteni zivac  odkljesti…


  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Doris3101

    DijMar

    Doris3101

    Da ja vas pitam najbolje mi je tako, najsigurnija sam. 😊
    Kad se beba počela micat i to (ja sam sad 19+4) i posteljica mi je na desnoj strani, ali beba je naravno i na lijevoj i desnoj i svagdje, no..
    Vise me zanima, jel vam se stvaraju kao neke kako da opisem, kvrge, izbocine, haha, kad se pomicr na par sec i onda nestane? Onako lijeva strana donjeg dijela stomaka mi je ravna, a desna ko mala kvrga i onda se pomakne?

    Meni je posteljica sprijeda, a počela sam osjećati sa 18 tt. Za sada nema kvrga, ali tek prije nekih par dana sam primjetila da se izvana vide kao valovi, no ja ti imam prvo salo pa posteljicu i onda bebu

    Bas zato i pitam za te kvrge dal je to pod “normalno”. Mama mi kaze da je. A ja nemaž pojma vise, bolje provjerit
    Ma i ja imam sala na bacanje 😂


    To se beba gura, naravno da je normlno 😊


  • Avatar Doris3101

    Doris3101

    Broj poruka: 100

    Prijavi adminu

    Frajla

    Doris3101

    DijMar

    Doris3101

    Da ja vas pitam najbolje mi je tako, najsigurnija sam. 😊
    Kad se beba počela micat i to (ja sam sad 19+4) i posteljica mi je na desnoj strani, ali beba je naravno i na lijevoj i desnoj i svagdje, no..
    Vise me zanima, jel vam se stvaraju kao neke kako da opisem, kvrge, izbocine, haha, kad se pomicr na par sec i onda nestane? Onako lijeva strana donjeg dijela stomaka mi je ravna, a desna ko mala kvrga i onda se pomakne?

    Meni je posteljica sprijeda, a počela sam osjećati sa 18 tt. Za sada nema kvrga, ali tek prije nekih par dana sam primjetila da se izvana vide kao valovi, no ja ti imam prvo salo pa posteljicu i onda bebu

    Bas zato i pitam za te kvrge dal je to pod “normalno”. Mama mi kaze da je. A ja nemaž pojma vise, bolje provjerit
    Ma i ja imam sala na bacanje 😂

    To se beba gura, naravno da je normlno 😊


    Hvala! 😊😊

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Frajla

    DijMar

    Tko se hvalio kako jos vozi bicikl? Ja! A tko je danas zavrsio na hitnoj radi lumboishialgije? Opet ja! 😶
    Ali ovi nasi doktori…ah…iz Rovinja me posalju u Pulu samo zato jer sam trudna, a u Puli na ginekologiji mi nakon pregleda i zakljucka da je sa trudnocom sve pet i postave dijagnozu, kazu da nije bilo potrebe dolazit k njima jer su ovi nasi to trebali znati i prepoznati 😤 Sad me prvi put pregledavao muski ginekolog i ajde, nije bio toliki bed, sva sreca pa je bio stariji 😆
    Jedino sto me muci sad je to mirovanje i lagano hodanje samo po potrebi 😩 Dao mi je Lekadol i Normabel najslabiji (jednu do max dvije), ali ja cu probati samo na Lekad.biti i to cim manje…
    Najjace je sto me ukljestilo tokom seksa 🤣 kao ajde da pocastim decka nakon skoro tj dana, jer mi nije bas do toga i onda krivi okret i op 🤪

    Srecom pa je s bebom sve ok.
    Ja nisam bas zagovornik tableta, ali u ovom slucaju mislim da bi trebala popiti koji normabel, jer on osim zivaca opusta i misice i pomaze da se taj ukljesteni zivac odkljesti…


    E vidiš, to s normabelom nisam znala pa ga još nisam popila, samo sam uzela par lekadola do sad…

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Drage zenice, da se vratimo na sisice dugo nismo 🤣🤣
    Naime bas sam se sad scimala. Zadnja dva dana su me bas svrbile bradavice, ali hajde to je zbog rasta grudi vec znam prepoznat kako i trbuh sto me zna svrbit pa ga ceskam 🥰
    Ali ono sto me iznenadilo kad sam sisice pogledala je na jednoj zuti iscjedak i kad sam ju stisla islo je bijelo prozirno 😊, informirajuci se to je normalno u drugom tromjesečju i to je zuti kolostrum… Bebi prva hrana 💕🤭
    Nisam ocekivala tako rano ali jos jedan detalj da budem svjesnija trudnoce 🤭

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Meni je zadnji put jedna curkala, druga nije uopce. Nisu to sad bili potoci, nego ono, flekica iznutra na grudnjaku.
    I kasnije je ta sto je curila imala bolji otpust, uvjek bi iz nje lakse izdojila, puno vise bi curila dok je jeo na drugu i u pocetku dok je mlijeko nadolazilo….


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.