Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar PaulaPerkovic

    PaulaPerkovic

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Frajla

    PaulaPerkovic

    Maa do dohrane draga imas vremena 😂😂

    Pa nije to tako daleko, mi smo sa 6 mjeseci jos bili u 68


    Paa dobro 68 haha ali mislim da pve male robice do 58 ne treba kupovat puno to kazem, ne treba se puno trosit 

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Ja cu 50 i 56 preskociti, s prvim djetetom mi nije trebalo. Pricala sam vam vec o izlasku iz rodilista i kako je sestra prekrojila odjelce 56 koje sam pripremila bebi za izlazak.
    U kupnju cu u 9 mjesec kad padnu vrucine, stignem sve u par dana kupiti

    [lilypie.com]

  • Avatar lala3

    lala3

    Broj poruka: 492

    Prijavi adminu

    Jutro cure da se i ovdje javim 😀.. pratim i vas i zimske, samo sto vi vec pricate o velikim stvarima, a mi smo jos mali 😊.. uglavnom jucer sam bila kod dr radili smo fetalni skrining, sve super, bebica odlicno, nema nikakvih naznaka, ne daj Boze, kakvih anomalija.. beba slicno kao kod renate skoro stigla velicinu po zm, tako dan je i termin po zm 😊, sto je meni bas drago jer to znaci da danas imamo punih 15 sedmica..
    Beba je bas zivahna, okretala se, prevrtala, stavljala rukice na lice, nogicama se igrala, ma prepreslatko 😊.. ja sam opet kod dr plakala, kaze ona hormoni te satrase 😁.. jos me drzi euforija od juce, danas bih mogla sve uraditi kako se osjecam, stvarno predivan osjecaj vidjeti to malo stvorenje kako se igra, u tako malom prostoru nađe nacin da se zabavi 🙃
    Super se osjecam, smrsala sam 3 kg za 4 sedmice, sto je super 🙃 i malo nam je falilo da vidimo spol jer se u jednom trenutku okrenulo bas kako treba, ali je pupcana vrpca bila bas između nogica, pa se ne vidi cega tamo ima 😁

  • Avatar lala3

    lala3

    Broj poruka: 492

    Prijavi adminu

    Sto se tice robice o kojoj pricate, ja ne smijem ni da idem na odjel za bebe jos 😀, necu se suzdrzati, a velicine par komada cu uzeti 56, a ostalo 62, jer prvo dvoje djece su bas dugi bili na rođenju, jedno 56, drugo 58 😊, znaci ni mjesec nisu nosili tu robu od 56.. 

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    lala3

    Sto se tice robice o kojoj pricate, ja ne smijem ni da idem na odjel za bebe jos 😀, necu se suzdrzati, a velicine par komada cu uzeti 56, a ostalo 62, jer prvo dvoje djece su bas dugi bili na rođenju, jedno 56, drugo 58 😊, znaci ni mjesec nisu nosili tu robu od 56..


    Moja beba je bila 54cm i zbog sirokog povijanja uopce nismo mogli zakopcati velicinu 56 pa smo startali sa 62. Taman kad smo trebali ici na 68 skinuli smo siroko povijanje pa je 62 jos kratko posluzio.
    Sada necu puno kupovati, rodbina i prijatelji uvijek nakupuju kad dodju vidjeti bebu

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Ja sam sve zbunjenija s tim velicinama, ali mozda najbolje da pricekam zadnje mjerenje pa cemo otprilike znati, ali pretpostavljam da ce bit veca beba 😅
    Nego, svaka poznanica ili kolegica s posla koja me vidi, na moj odgovor koliko brojimo, kaze “uuuu pa ja sam sa 5 mj bila vec ogromna”, a meni se cini skroz normalne velicine trbuh moj…ma uopce se ne zamaram jer znam da to nema nikakve veza sa bebom, nego sa mojim tijelom 🤗
    I da, jos uvijek vozimo bicikl! Na krace relacije i kad nema vjetra i nogu prebacujem preko sica, ali okej mi je 🤩

    [lilypie.com]

  • Avatar anemone

    anemone

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Deja1988

    E da, i jucer sam isla u onaj novi ducan Lc Waikiki, i tamo imaju trudnicku robu… Jeftinije nego H&M…
    Kupila sam si tajice crne, deblje su nego u H&M-u, nisu prozirne (50 kn), i traperice jos jedne, ove sam uzela svijetlo sive, bas su mrak, lagane ( 135kn) i jednu majicu za 50kn,koju cu moci nositi do kraja, jer ima mjesta za trbuh… Uglavnom imaju akciju 2+1 gratis…


    Ja tu odjeću trudnicku nisam opće vidjela! 
    Da, informacija ako će ko ići. 
    Meni su rekli da nikad ne moram cekat u redu ako je gužva da samo prođem na blagajnu 5, da je ona za trudnice i mame s djecom 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Deja1988

    E da, i jucer sam isla u onaj novi ducan Lc Waikiki, i tamo imaju trudnicku robu… Jeftinije nego H&M…
    Kupila sam si tajice crne, deblje su nego u H&M-u, nisu prozirne (50 kn), i traperice jos jedne, ove sam uzela svijetlo sive, bas su mrak, lagane ( 135kn) i jednu majicu za 50kn,koju cu moci nositi do kraja, jer ima mjesta za trbuh… Uglavnom imaju akciju 2+1 gratis…


    Jooooj, sad neznam jel bi ti zahvalila ili vikala na tebe 🤔
    Nisam znala da imaju trudnicko, morat cu muza natjerati danas ili sutra da me vozi. I taman mi trebaju ogromni brojevi 😂
    Danas radim punjenu papriku, imam mljeveno, pa je bilo ili to ili bolonjez, muz biro….


  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Mi smo jucer imali juhicu, telece pecenje s krumpirima i salatu, neki improvizirani kolac za desert. Za danas jos nemam ideju nikakvu

    [lilypie.com]

  • Avatar lala3

    lala3

    Broj poruka: 492

    Prijavi adminu

    Frajla i kod mene punjene paprike, citav stan mirise na njih 😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.