Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Juhuuuuuui, procitala sve 🎉! sad mogu zatvoriti drugu karticu za pisanje i ici prati suđe…ali mislim da ccense mali sad stvarno probuditi.
    Julie, ti mu dajes caj i dojis? Cure koje doje jos, jel dajete bebama piti vode na zlicu? Meni svi tupe da bi trebala a ja necu, ko zedan je…a nisam nikad primjetila da je zedan…jedino poslije kupanja kad muz zagrije sobu za popiz… pa se onda mali nasisava do besvijesti…ugl, ne dajem mu nista osim sise jer kao kazu da nema potrebe za vodom ako se doji.evo ga, otvorio oci, gibam😘


    Ne trebama dojenim bebama davati caj niti vodu jer sve dobiju putem mljeka iz sise,ja dajem jer je na ad a neki kazu da ni tad netreba al moja je fenomem i bas trazi vodu muz isto sinoc nakurio vatru nije se dalo zivjeti u kuci pa sam otvarala prozor da se razladi malo, a ona dahtala kao da nikad nije nista popila dajem mljeko nece dajem vodu hoce i dok se nije napila vode nije zaspala ja popii… I jos je bila zaspala i kako mene uhvatio kasalj i grebe me ja kako se nakasljem ona se probudi i ja odlucim otici iz sobe popiti vode i kako pod skripi na nekim mjestima 🙄 ona se probudila i odlucila sam da ide tepih u sobu prije roka i vremena izluduje me pod

  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Juhuuuuuui, procitala sve 🎉! sad mogu zatvoriti drugu karticu za pisanje i ici prati suđe…ali mislim da ccense mali sad stvarno probuditi.
    Julie, ti mu dajes caj i dojis? Cure koje doje jos, jel dajete bebama piti vode na zlicu? Meni svi tupe da bi trebala a ja necu, ko zedan je…a nisam nikad primjetila da je zedan…jedino poslije kupanja kad muz zagrije sobu za popiz… pa se onda mali nasisava do besvijesti…ugl, ne dajem mu nista osim sise jer kao kazu da nema potrebe za vodom ako se doji.evo ga, otvorio oci, gibam😘


    Mene su isto uvjeravali da mu treba dati vode i zasladjenog caja (svekriva jel) pa mi je pedijatrica rekla da nema potrebe jer im je ovo prvo mlijeko za žeđ. Tako da sisa za sve 😁 a reci mi ovo kuhas obicni kim koji se kupi kao zacin? 😅

    [lilypie.com]

  • Jeja4

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    Sad mi izmjerili tlak u TA, 110/70,  jeeee, ipak cu domeka….😁, naravno, cekam jos pregled, dr trenutno nije tu ali bar je tlak dobar 👍👌👏

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Jeja4

    Sad mi izmjerili tlak u TA, 110/70, jeeee, ipak cu domeka….😁, naravno, cekam jos pregled, dr trenutno nije tu ali bar je tlak dobar 👍👌👏


    Super, mozda taj tvoj tlakomjer doma nije dugo umjeren pa te izludjuje

    [lilypie.com]

  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    Moja tema danas opet SVEKRIVA 🤣 
    Dosla ja s malim u Os kod mame jer je mm na službenom putu, a ionako smo planirali doci za Svi svete. I zove mene sinoc kraljica da kad cemo se vidjeti i sve nesto okolo naokolo prica i meni dopizdi nakon par min i pitam sto treba. Pita ona mene jel mogu doci teta od mm i sestricne upoznati maloga i ja kazem ako su zdravi naravno da da. I kaze ona pa nece ga oni dirati, staviti cemo ga na krevet da ga gledaju. Zena je medicinska sestra.  I tako vam ja ispala babaroga jer necu da mi se dijete razboli 😅

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Jeja4

    Sad mi izmjerili tlak u TA, 110/70, jeeee, ipak cu domeka….😁, naravno, cekam jos pregled, dr trenutno nije tu ali bar je tlak dobar 👍👌👏


    Super za odlican tlak 👏👏👏

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Otkud nekom uopce ideja da bi bolestan, prehladjen isao u istu prostoriju s bebom 🙄🙄

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    ReginaP

    Moja tema danas opet SVEKRIVA 🤣
    Dosla ja s malim u Os kod mame jer je mm na službenom putu, a ionako smo planirali doci za Svi svete. I zove mene sinoc kraljica da kad cemo se vidjeti i sve nesto okolo naokolo prica i meni dopizdi nakon par min i pitam sto treba. Pita ona mene jel mogu doci teta od mm i sestricne upoznati maloga i ja kazem ako su zdravi naravno da da. I kaze ona pa nece ga oni dirati, staviti cemo ga na krevet da ga gledaju. Zena je medicinska sestra. I tako vam ja ispala babaroga jer necu da mi se dijete razboli 😅


    Uhuuu dizes zaboravljenu temu 😂😂😂 ma jebe se njima one ce doci doniti bolescinu i otici kuci a ti se pati onda s njime al bi ja to sve zatukla 😂😂

  • Jeja4

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    luce35

    Jeja4

    Sad mi izmjerili tlak u TA, 110/70, jeeee, ipak cu domeka….😁, naravno, cekam jos pregled, dr trenutno nije tu ali bar je tlak dobar 👍👌👏

    Super, mozda taj tvoj tlakomjer doma nije dugo umjeren pa te izludjuje


    Tko bi ga znao, obican digitalac iz ljekarne, za 300 kn. Sad mi je mjerila sa onim “pravim” a i umirila sam se, vec me guzica boli od sjedenja i spava mi se

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Zara88

    Jutro curke, nocas sam se samo 2 puta ustala na wc ne mogu vjerovati. Odo se i ja pripremiti za pregled i cekanje 😌.
    Pikulice, ona slika je genijalna 😃. Jesu ti radili uzv? Sta kazu kolika je beba?


     Ne, ja mislim da niti nece… Beba je na 3180g bila u petak, na viziti su rekli da ostajem tu kod njih i dalje… Zanimljivo dns nista ne govore sta bi moglo biti i kada… Imam osjecaj da oni cekaju da meni krene prirodno a tu sam na promatranju jer je premirna bebica…. Ma sutra cu ja imati spremna pitanjca 🤔🤔🤔

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.