Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Jeja4

    luce35

    Jeja4

    Sad mi izmjerili tlak u TA, 110/70, jeeee, ipak cu domeka….😁, naravno, cekam jos pregled, dr trenutno nije tu ali bar je tlak dobar 👍👌👏

    Super, mozda taj tvoj tlakomjer doma nije dugo umjeren pa te izludjuje

    Tko bi ga znao, obican digitalac iz ljekarne, za 300 kn. Sad mi je mjerila sa onim “pravim” a i umirila sam se, vec me guzica boli od sjedenja i spava mi se


    Mi doma imamo omron digitalni za nadlakticu jer su oni za zapesce nepouzdani ali svejedno svakih godinu dana trebamo nosit na umjeravanje da bi rezultati stimali.
    Najvaznije da ti gibas u soping 😀

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Zara higijena u os evo na 4 katu sam ja i meni je sve super tu.. Tete svaki dan ljepo sve obrisu operu imaml svega i wc papira i za ruke brisat.. Ma sve je super. Sestre za bebe su sve super drage i dobre.. I dosad su i sestre sto nas obilaze bile sve okej. Ja cu ih izgleda sve upoznati jer mi je danas rekla sestra za bebolina da obicno 7 do 10 dana moraju biti na suncanju.. Vidjela sam ga jutros u inkubatiru ali nije svjetlo bilo upaljeno pa sam ga malo vise slikala i vidjela koliko mi jeee ljep.. Obozavam ga toliko sam zaljubljena.. 

  • Zara88

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    ReginaP

    Moja tema danas opet SVEKRIVA 🤣
    Dosla ja s malim u Os kod mame jer je mm na službenom putu, a ionako smo planirali doci za Svi svete. I zove mene sinoc kraljica da kad cemo se vidjeti i sve nesto okolo naokolo prica i meni dopizdi nakon par min i pitam sto treba. Pita ona mene jel mogu doci teta od mm i sestricne upoznati maloga i ja kazem ako su zdravi naravno da da. I kaze ona pa nece ga oni dirati, staviti cemo ga na krevet da ga gledaju. Zena je medicinska sestra. I tako vam ja ispala babaroga jer necu da mi se dijete razboli 😅


    Strasno, jos ti treba valjda biti neugodno sto upozoravas na takve stvari. I jos pogotovo sada kada krece sezona prehlada, viroza i sl.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Manich

    Zara higijena u os evo na 4 katu sam ja i meni je sve super tu.. Tete svaki dan ljepo sve obrisu operu imaml svega i wc papira i za ruke brisat.. Ma sve je super. Sestre za bebe su sve super drage i dobre.. I dosad su i sestre sto nas obilaze bile sve okej. Ja cu ih izgleda sve upoznati jer mi je danas rekla sestra za bebolina da obicno 7 do 10 dana moraju biti na suncanju.. Vidjela sam ga jutros u inkubatiru ali nije svjetlo bilo upaljeno pa sam ga malo vise slikala i vidjela koliko mi jeee ljep.. Obozavam ga toliko sam zaljubljena..


    Ti kao i ja, ja i cimerica smo pratile smjenu od babica i sestara i navece diskusija koja radi pa onda ako je neka koza onda molimo Boga da sto prije prode to vrijeme da opet dode super babica jer znamo da je onda zezancija tih 12h 😂😂 dan u bolnici je ko godina a o satu necu ni pricati 🙄🙄 al sve za bebolinu.. Sad osjetis tu ljubav i zaljubljenost o kojoj ja pricam(pisem) cijelo vrijeme 🤗🤗🤗

  • Zara88

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    ayla

    ReginaP

    Moja tema danas opet SVEKRIVA 🤣
    Dosla ja s malim u Os kod mame jer je mm na službenom putu, a ionako smo planirali doci za Svi svete. I zove mene sinoc kraljica da kad cemo se vidjeti i sve nesto okolo naokolo prica i meni dopizdi nakon par min i pitam sto treba. Pita ona mene jel mogu doci teta od mm i sestricne upoznati maloga i ja kazem ako su zdravi naravno da da. I kaze ona pa nece ga oni dirati, staviti cemo ga na krevet da ga gledaju. Zena je medicinska sestra. I tako vam ja ispala babaroga jer necu da mi se dijete razboli 😅

    Uhuuu dizes zaboravljenu temu 😂😂😂 ma jebe se njima one ce doci doniti bolescinu i otici kuci a ti se pati onda s njime al bi ja to sve zatukla 😂😂


    Kod mene ce moci doci samo s maskama i rukavicama.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Meni su se bile najavile frendice da ce doci al cim ih uhvatila viroza odustale su pa ja ih nebi uopce ni pustila k maloj takve, moja svekrva bolesna vec tj dana i ne dolazi uopce k meni moze se popet na kat ako treba nesto al k njoj ni slucajno pa ja bi poludila najvjerojatnije da se mala zarazi jos pogotovo kad nezna reci sto ju boli pa da place samo.. Nego htjela sam pitat kad vi mislite bebe mecati na pod? Kazu da s 3mj imaju jasnu sliku i da tad kao pocinju vidjeti e sad dal da cekam da prode 3mj pa da ju stavljam ili mogu i prije poceti, ja ju za sada stavljam potrbuške na krevet da dize glavicu i da malo isprobava tu pozu za puzanje

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Zara88

    ayla

    ReginaP

    Moja tema danas opet SVEKRIVA 🤣
    Dosla ja s malim u Os kod mame jer je mm na službenom putu, a ionako smo planirali doci za Svi svete. I zove mene sinoc kraljica da kad cemo se vidjeti i sve nesto okolo naokolo prica i meni dopizdi nakon par min i pitam sto treba. Pita ona mene jel mogu doci teta od mm i sestricne upoznati maloga i ja kazem ako su zdravi naravno da da. I kaze ona pa nece ga oni dirati, staviti cemo ga na krevet da ga gledaju. Zena je medicinska sestra. I tako vam ja ispala babaroga jer necu da mi se dijete razboli 😅

    Uhuuu dizes zaboravljenu temu 😂😂😂 ma jebe se njima one ce doci doniti bolescinu i otici kuci a ti se pati onda s njime al bi ja to sve zatukla 😂😂

    Kod mene ce moci doci samo s maskama i rukavicama.


    Ja sada nosim masku kad sam s njom jer kako nos curi i kasalj neki suhi me ždere a ruke perem non stop kad nos pusem obavezno

  • Jeja4

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    luce35

    Jeja4

    luce35

    Jeja4

    Sad mi izmjerili tlak u TA, 110/70, jeeee, ipak cu domeka….😁, naravno, cekam jos pregled, dr trenutno nije tu ali bar je tlak dobar 👍👌👏

    Super, mozda taj tvoj tlakomjer doma nije dugo umjeren pa te izludjuje

    Tko bi ga znao, obican digitalac iz ljekarne, za 300 kn. Sad mi je mjerila sa onim “pravim” a i umirila sam se, vec me guzica boli od sjedenja i spava mi se

    Mi doma imamo omron digitalni za nadlakticu jer su oni za zapesce nepouzdani ali svejedno svakih godinu dana trebamo nosit na umjeravanje da bi rezultati stimali.
    Najvaznije da ti gibas u soping 😀


    Haha, da, ako cu jos imati snage nakon tolikog cekanja ovdje 😊. 

  • Zara88

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Pikulica19

    Zara88

    Jutro curke, nocas sam se samo 2 puta ustala na wc ne mogu vjerovati. Odo se i ja pripremiti za pregled i cekanje 😌.
    Pikulice, ona slika je genijalna 😃. Jesu ti radili uzv? Sta kazu kolika je beba?

    Ne, ja mislim da niti nece… Beba je na 3180g bila u petak, na viziti su rekli da ostajem tu kod njih i dalje… Zanimljivo dns nista ne govore sta bi moglo biti i kada… Imam osjecaj da oni cekaju da meni krene prirodno a tu sam na promatranju jer je premirna bebica…. Ma sutra cu ja imati spremna pitanjca 🤔🤔🤔


    Jel ti i dalje mirna bebica ili se malo aktivirala otkad si u bolnici? Znaci zapravo ti je sve uredu samo sto je curka mirnija i to je to?

    [lilypie.com]

  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    Pa ja sam skuzila da neki misle da ako balavis, kasljucas i tako da to nije bolest pa onda tako kazem i ajd uzmem u obzir mozda nemaju svi djecu pa ne znaju. A sveki sad isla mm-a zvat jer je valjda ocekivala da se on ne slaze samnom haha a da se dijete razboli onda bi ja bila kriva i nemajka. Nemajka koja mora nedajBože sjedit u hitnoj jer se oni svi moraju nasrat da bi mogli pricat da su dosli vidit malog. Ko žandar cu stat na vrata kad budu dolazili i vidit tko moze uci tko ne :D

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.