Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Manich, nego sta, bit ces jos i vise💞❤😊🥰😍
    Regina, a gdje me nađe s tom temom…sogorica pricala sa sveki (svojom mamom) da mi nebvolimo bas da ga svi nosaju, diraju, ljube itd a da jos i ruke ne operu i tako…a ona njoj na to kaze bas dobro sto si rekla, sad cu im bas u inat…wtf? Sogorica naravno prenijela i bili oni tu neki dan a sveki sva fina ko anđeo jwr je sogorica tu bila a pretprosli put se uvrijeđeno pokupila lici jer koj mm nije dao da uđe u sobu dok dpjim…i da, neki dan oni bili kod moje mame pa nas tracali i sveki se opet pohvalila sogorici a ona nama prenijela…dakle, nikome od njih nije jasno kako zo da svaki put ja dojim bas kad oni dođu…mislim, si, da krace tu budete, ne bih mozda ni dojila…znaci, oni nisu normalni, cudno im je sto dojim dijete…i sto mu vodu ne dajem. Mi smo tako naostreni na nase starce da je to strasno…molimo boga da ne dođu🤣. A ujak prica okolo da mu nije jasno zasto sakrivamo dijete, sta je to w njim da ga se ne smije vidjeti….nda, a mi samo ne zelimo da ljudi dolaze dok gotovo da nema imuniteta, sto bi kroz kucu prolazio svi i svatko, previse mi i nasi roditelji i sestre s obitelji koji dolaze od prvog dana a ne dolaze cesto…al i to mi ne bude bas svejedno.


    O boze dragi pa sta uđe u te ljude??? Ne razumijem cemu taj inat i prkos. Mogu mislit sto su oni slusali svoje svekrve i punice.. i ne kuzim zasto misle da imaju vece pravo odlucivat kako ce se ponasat oko nase djece

    [lilypie.com]

  • TeBa

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    Aurora87 nek te ne brine sta govore, to je tvoja, tj vasa bebica i vi imate pravo odlucit sta,ko, kad i kako moze ili ne moze!
    Znaci,meni je ovo prva beba, a sa drugom, ako je budem imala,a nadam se sa hocu, to sve isprva ce bit totalno drugacije!!! Mozda se ja pravim kao najpametnija na svitu,ali to je moje dite ja sam s njim 0-24 i nitko vise i jedino ja znam sta mu je i kad mu je..
    Takoder kad se,ako bude, iduci put vratim iz bolnice, ne zelim nikog vidit za pocetak nit da ko osim muza dolazi po mene u bolnici ( sveki sa pricom jedna od baba mora doc po dite, ok onda to treba bit moja mama) ili dite se iznosi u jastuku i kosari za iznjeti dite,ja pojma nemajuci da to niko vise ne radi neg izlaze u kosari ili jaju, vec jastuk sluzi ako te strah nosit bebicu koja je jako mala i krhka upotrebljavas jastuk ili nebitno koji razlog, i jos mi kupi polovne stvaru od pitaj boga koga i to bez pitanja… 
    Da ne pricam kad sam dosla da,iako je rekla da ce ona, nisam ni rucak imala nego tek popodne kad je vrime za veceru jer nije imala stvari za juhu, jebemu znala si i dan prije da cu sutra doci, sto nisi kupila dan prije?? Sin je zva da u Zg dode prosli mj, kaze ona da nece da ne moze dite ostaviti u kuci, a oprosti s cime mi pomazes? S nicim,nit mi kuha nit mi pere nit ista… sto reci,koji posluku porati osim da zaj..ala sam je sa prvim, al iduci put na glavu cu se nasadit bit ce kako ja ocu i ne zanima me ko ce se i koliko ljutiti!

    Oprostite na postu,bas me vakve stvari izbace pogotovo jer dodu razdemaju bebicu i onda kad place ostavu kao idemo mi i onda ti kako bi rekla Ayla bajli cilu noc 🤣🙈

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Venus

    I stvarno jesmo mi zene, majke i kraljice, sta sve izguramo za ova mala cuda. Mene svi tjesili da cu brzo rodit zbog otvorenosti, a najgori scenarij, ode voda a nijednog jedinog truda satima… ja dosla sva entuzijasticna u 7 ujutro u rodiliste, muz me slika sredjenu fine kose 😅 ispred, kontam sad cu ja rodit do podne. Popodne i navecer bila rasulo oteceno izmrcvareno, kosa ko gnijezdo od dlaka i znoja, sva otecena i uplakana haha.
    Samo sam mislila kako cu ja opet radjat 😂

    Malena mi je jucer bljucnila malo sluzave krvi velicine kovanice i prestravila sam se, odma je vodili na hitni djecji prijem, i kazu vjerojanto od moje upaljene dojke, jer imam one kvrge i masirala sam. Nadam se da je samo to, dodjes kuci pa opet neki stresovi 😢
    Inace je super
    Probudi se u razmaicma od sat ipo - 3/4 sata, za jest, kako kad, a nekad bi mogla satima spavat mislim


    Spomenula si da je izmedju ostalih dr Roje bio u dezurstvu, cudi me da te toliko pustio da se patis 😪.
    Nije ti utjeha al kod mene jos duze trajalo prije carskog, nagon za tiskanje a otvorena 5 prstiju nakon preko 20 sati i beba se uopce nije spustila. Ja zbilja ne kuzim cemu toliko odugovlacenje ako je jasno da ne ide. Nitko od nas ne zeli carski rez al ako je neizbjezan onda ga radije obaviti 5 sati prije nego kasnije 🙄.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    ayla

    Manich

    Zara higijena u os evo na 4 katu sam ja i meni je sve super tu.. Tete svaki dan ljepo sve obrisu operu imaml svega i wc papira i za ruke brisat.. Ma sve je super. Sestre za bebe su sve super drage i dobre.. I dosad su i sestre sto nas obilaze bile sve okej. Ja cu ih izgleda sve upoznati jer mi je danas rekla sestra za bebolina da obicno 7 do 10 dana moraju biti na suncanju.. Vidjela sam ga jutros u inkubatiru ali nije svjetlo bilo upaljeno pa sam ga malo vise slikala i vidjela koliko mi jeee ljep.. Obozavam ga toliko sam zaljubljena..

    Ti kao i ja, ja i cimerica smo pratile smjenu od babica i sestara i navece diskusija koja radi pa onda ako je neka koza onda molimo Boga da sto prije prode to vrijeme da opet dode super babica jer znamo da je onda zezancija tih 12h 😂😂 dan u bolnici je ko godina a o satu necu ni pricati 🙄🙄 al sve za bebolinu.. Sad osjetis tu ljubav i zaljubljenost o kojoj ja pricam(pisem) cijelo vrijeme 🤗🤗🤗


    Eee meni leti vrijeme iskreno kako idem svaka 3h na izdajanje proleti mi i brzo dodje vecer. Uglavnom daaaaa Ayla ljubav je ogromna. Razumijem tee u potpunosti sada… 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    TeBa

    Aurora87nek te ne brine sta govore, to je tvoja, tj vasa bebica i vi imate pravo odlucit sta,ko, kad i kako moze ili ne moze!
    Znaci,meni je ovo prva beba, a sa drugom, ako je budem imala,a nadam se sa hocu, to sve isprva ce bit totalno drugacije!!! Mozda se ja pravim kao najpametnija na svitu,ali to je moje dite ja sam s njim 0-24 i nitko vise i jedino ja znam sta mu je i kad mu je..
    Takoder kad se,ako bude, iduci put vratim iz bolnice, ne zelim nikog vidit za pocetak nit da ko osim muza dolazi po mene u bolnici ( sveki sa pricom jedna od baba mora doc po dite, ok onda to treba bit moja mama) ili dite se iznosi u jastuku i kosari za iznjeti dite,ja pojma nemajuci da to niko vise ne radi neg izlaze u kosari ili jaju, vec jastuk sluzi ako te strah nosit bebicu koja je jako mala i krhka upotrebljavas jastuk ili nebitno koji razlog, i jos mi kupi polovne stvaru od pitaj boga koga i to bez pitanja…
    Da ne pricam kad sam dosla da,iako je rekla da ce ona, nisam ni rucak imala nego tek popodne kad je vrime za veceru jer nije imala stvari za juhu, jebemu znala si i dan prije da cu sutra doci, sto nisi kupila dan prije?? Sin je zva da u Zg dode prosli mj, kaze ona da nece da ne moze dite ostaviti u kuci, a oprosti s cime mi pomazes? S nicim,nit mi kuha nit mi pere nit ista… sto reci,koji posluku porati osim da zaj..ala sam je sa prvim, al iduci put na glavu cu se nasadit bit ce kako ja ocu i ne zanima me ko ce se i koliko ljutiti!

    Oprostite na postu,bas me vakve stvari izbace pogotovo jer dodu razdemaju bebicu i onda kad place ostavu kao idemo mi i onda ti kako bi rekla Aylabajli cilu noc 🤣🙈


    Svekrvu ne  ako na nju mislis 😂😂😂 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Manich

    ayla

    Manich

    Zara higijena u os evo na 4 katu sam ja i meni je sve super tu.. Tete svaki dan ljepo sve obrisu operu imaml svega i wc papira i za ruke brisat.. Ma sve je super. Sestre za bebe su sve super drage i dobre.. I dosad su i sestre sto nas obilaze bile sve okej. Ja cu ih izgleda sve upoznati jer mi je danas rekla sestra za bebolina da obicno 7 do 10 dana moraju biti na suncanju.. Vidjela sam ga jutros u inkubatiru ali nije svjetlo bilo upaljeno pa sam ga malo vise slikala i vidjela koliko mi jeee ljep.. Obozavam ga toliko sam zaljubljena..

    Ti kao i ja, ja i cimerica smo pratile smjenu od babica i sestara i navece diskusija koja radi pa onda ako je neka koza onda molimo Boga da sto prije prode to vrijeme da opet dode super babica jer znamo da je onda zezancija tih 12h 😂😂 dan u bolnici je ko godina a o satu necu ni pricati 🙄🙄 al sve za bebolinu.. Sad osjetis tu ljubav i zaljubljenost o kojoj ja pricam(pisem) cijelo vrijeme 🤗🤗🤗

    Eee meni leti vrijeme iskreno kako idem svaka 3h na izdajanje proleti mi i brzo dodje vecer. Uglavnom daaaaa Ayla ljubav je ogromna. Razumijem tee u potpunosti sada…


    Pa daa jos kad dodes kuci ajme ljubavi tada 🤗🤗

  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Luce da bio je on, al nije se bas vrtio oko mene, samo jednom dosao u pocetku oko nalaza nest, i poslije tiskal stomak dok me druga doktorica razvaljivala unutra za vrijeme truda pokusavajuci namjestiti glavicu, to mi je bio najgori bol ikad i plakala sam i derala se i molila da prestanu 😢😢😢
    Ta njihova veslanja po 5 min bar u najgoroj boli. 
    Vise su mi bile Resicka i Marusicka, Resic mi je radila carski… a imala sam super babicu Vericu i bila je dosta uz mene, donila mi i pilates loptu dok jos nisu bili ekstremni trudovi. 
    Sto kazes normalno za carski ako je beba ugrozena, al meni nitko nista nije tocno objasnio, navodno se glavica malo ukosila i ne spusta se zbog toga…

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Hahahhaha, i ja sam pomislila.onda na pupak od malog🤣. Dakle, bas se lijepo nasmijala jutros😁. Mali ipak spava, ššš, mozda sve procitam😉. Nego, moj pupak je ko bunar, nije bio takav…razvaljen u pm, stane kovanica od 5kn skoro🤪. Imao je rupu ali ne bas toliku. I da, taman je…ostala mi i linea negra, potamnili mi pazusi u trudnoci i jos uvijek su tamni, stoamk podlakavio…to da bebi bude ugodnije kad ga stavim na kozu (netko je spominjao da bebe vole dlakava tatina prsa, moj ima dlakav mamin stomak🙄)


    Hahahha aj bar nisam jedina koja je 2x profulala sto je pisac htio reci 😅😅

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    ayla

    Noemi1

    ayla

    Noemi gdje si dusoo, sto te nema? Neda mali mira i ja ovu svoju jedva uspavala ko pas dahtala reko sto ti je pa joj dala caja pa ona i dalje pa vode pa je stvarno popla i caja i vode dosta i evo zaspala napokon vec sam mislila sto se desava

    🙋evo mee, ma bio je on jos i dobar. Al sam cijeli dan spremala. Malo generalku nabacili muz i ja, dosla sam ja skicnut malkoc u pauzi forum 🤣 a navecer kao legla i spavat cu. Mos mislit pogledala titanic i jos 3 epizode serije. Previse kave sigurno😯

    Ja sam gledala super talent pa nisam titanik a obadvoje nemogu gledati a tila sam i titanik


    Cuj ne mos oboje 😝 ahahha ja sve gledam 😂

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    ReginaP

    Moja tema danas opet SVEKRIVA 🤣
    Dosla ja s malim u Os kod mame jer je mm na službenom putu, a ionako smo planirali doci za Svi svete. I zove mene sinoc kraljica da kad cemo se vidjeti i sve nesto okolo naokolo prica i meni dopizdi nakon par min i pitam sto treba. Pita ona mene jel mogu doci teta od mm i sestricne upoznati maloga i ja kazem ako su zdravi naravno da da. I kaze ona pa nece ga oni dirati, staviti cemo ga na krevet da ga gledaju. Zena je medicinska sestra. I tako vam ja ispala babaroga jer necu da mi se dijete razboli 😅


    🙄🙄 meni je pedijatar rekao sto duze da izbjegavam posjete s djecon. Jer ta djeca idu u parkove, skole, vrtice i prijenosnici su bolesti, a beba je mala i slab mu je imunitet jos uvijek, pa bolje da ne dolaze djeca

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.