Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Manich cestitam na sincicu i drzim fige da sve bude ok s bebacem sto prije 😘


  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    Manich, cestitam ti 😘 napokon i ti imas svoju bebicu u rukama. Bit ce to sve ok :)

    [lilypie.com]

  • Nensy0308

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    I meni bila ponovno pedijatrica. Rekla da su smjestili bebu na odjel pedijatrije. Stavili su je sunčat, daju joj infuziju jer je klonula. Bit će gore najvjerojatnije do ponedjeljka. 
    Pedijatrica kaže da je to najbolje jer je pod nadzorom a ja onak koma. 😭😭 Mislim bolje je za nju da je gore i da brzo dođe k sebi. 

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    DijMar

    Ja isto nisam skuzila post di pise da je Manich rodila 🤔🤔🤔


    Ima nas vise kojima je post promaknuo….
    Manich cestitam 

    [lilypie.com]

  • Avatar LollyBB

    LollyBB

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Manich, čestitam od srca! Želim ti brz oporavak a isto tako i tvojoj bebici. :)

  • TeBa

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    Manich cestitam ti, brz oporavak zelim 😘
    Ne brini za malenog, znam da ti je tesko, ali zilavije su te bebice nego mi mislimo 😊

    Bilirubin izlazi kroz mokracu, ispravite me ako grijesim, tako da pokusaj sto vise nuditi jest, ako je sa tobom,ako ne pokusaj izdojiti kolostruma, prvo cijepivo kako kazu i neka mu sestre odnesu, barem sam ja tako…
    Drzi se, to je sve normalno, 8 od 10 beba ima povisen bilirubin, tako da bit ce sve u redu imat ces vremena kad dodes kuci za mazenje i uzivanje sa Liamon. 🥰😊😘

  • Avatar ygritte

    ygritte

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Deja moguce da ti sporiji oporavak jer nisi odmarala. Tako da ako mozes odmori zeno i pusti druge da rade po kuci. Ja sam ovih tjedna iskljucivo hranila i mazila se s bebanom, a sve ostalo je muz (kuhao, cistio, presvalacio i kupao bebu…) S time da prvih dana mi je cak morao pomagati da bebu prebacim s jedne sise na drugu 😊 I steznik nosim u setnjama i stbarno pomaze. Spomenula si da ti ne fizijatar neke vjezbe pokazivao. Jel mi mozes opisati? Ja sam mislila da nesmijemo vjezbati 6 tjedana i jedva cekam da dodje tan pregled nakon 6t da dobijem zeleno svijetlon da malo ucvrstim taj trbuh.

    [lilypie.com]

  • irma123

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Curke evo mene nakon duzeg vremena.. imali smo problema sa grcevima pa sam bila nikakva. Izgleda da se mm i ja rastajemo prizno mi je danas da me opce ne voli i da je samnom bio samo radi male tak da me to bas pogodilo.. i sad se preti kak ce mi ju uzet jer ja nemam nikakva primanja tak da ak netko zna nest o tom i koja su moja prava nek mi pliz napise jer sam stvarno lose..

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Manich cestitam ti, nek si i ti vise rodila bas mi je drago, cijeli dan cekam da ti rodis 🥰🥰 bebica ce biti dobro u najboljim rukama je uskoro cete kuci i uzivati 🤗🤗

  • Avatar lala3

    lala3

    Broj poruka: 492

    Prijavi adminu

    Manich ja sam vec cestitala, prije ovog tvog posta 😊 Ne brini se, sve ce to biti ok, brzo ce on doci kod tebe 🤗.. Jesu li ga donosili tebi u sobu ili kako funkcionise ti sve to?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.