Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Deja1988

    Da ja nisam bila otvorena na 5cm,i meni bi sigurno balon stavili…srecaa🙄😁🥴
    Nensy-a joj mrvica mala,znam kako ti je😓 Budi jaka,ja nisam mogla biti,neka ju drze pod kontrolom…😘
    Venusja nisam nista stavljala na ranu kad su mi skinuli šave,jedino si mozes staviti gazicu da te ves ne iritira..A dizanje je najlakse na bok-okrenes se na bok sto blize rubu kreveta,polako spustas noge i odupres se laktom,a s drugom rukom se odupres od nesto(ormaric). Steznik ne nosim,dosla mi je fizijatrica i provjerila dijastazu trbusnih misica pa je rekla da nema potrebe,samo vjezbe…Kupanje nista 2mjeseca,samo tusiranje,sapunica slobodno prede preko rane,ali nista ne trljati oko rane…


    Sudeci po ovim zenama za koje znam da su stavili baloncice mogu reci da je svaka na carskom zavrsila, bar sto sam ja vidjela 😏

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Nensy cestitam i Manich nam je rodila danas u podne 🥰 idem citat zaostatke 

    [lilypie.com]

  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    Noemi1

    mc_zgb

    A sto se tice dojenja, mene zadnjih dana isto ubijaju bradavice, toliko da kad uhvati prvi put pocnem pjevati samo da ne vristim da nju ne preplasim 😂 i lagano si zabijam nokte u cicu da si odvratim misli od boli.. ne znam kak da joj naguram vise cice u usta, jer su joj usta ultra mala, cak i kad zijeva ne otvori ista vise od toga kao kad ide sisati. Pomirila sam se s tim da dok jos ne naraste da ce tako biti 😅

    A si probala sesirice dok ti se ne oporave malo sise?


    Morat cu probat opet s njima, mozda bude bolje 😁

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Noemi1

    Pikulica19

    Samo da javim novost… Uz balon-baloncice Vinogradska ima i rajski plin….. Bazinga 🤣🤣🤣🤣

    Priznaj da odes do radjaone i malo udises rajskog plina. Jos ja gledam kako je tebi bas zakon u bolnici. Skuzili smo te 😁


    Meni taj plin nije nis pomogao iako je gin uvjerena da jest…ko da ona zna kak je meni bilo 😠

    [lilypie.com]

  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Hvala cure, ma i mislila sam na tusiranje pod kupanje, nego meni treba nekih 20-30 min dok kosu operem i rascesljam i sve, pa me strah oce mi sta to iziritirat ranu svjezu, sutra je tjedan dana on carskog.

    Noemi sto se tice dojenja znam sve te cake, presvlacimo je prije dojenja, pa se razbudi al opet brzo uspava na sisi. Jel vi dojite samo na zahtjev ili?
    Stavim ja njoj mali prst i odvojim kad boli, i veca moja bradavica od njenog mini noske 😂 al je problem sto mi je ta jedna malo veca bradavica, i ona i kad zine jako opet skupi usta nekako za par minuta i reze ko da ima zube. A pogotov kad zaspe na cici onda sve vise skuplja usta i lijeno doji. Tako da sam je maloprije dojila na jednoj, a na drugu stavila silikonsku bocicu pod vakum i muz pomogao masirati kvrge. Sad idemo zaspati uru dvi jer smo premoreni 😂
    I naravno svaki, al svaki put cim je promijenimo i zamotamo u krevetic, samo cujes brljjs plus prlj, odma ukukana friska pelena 😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Ja isto nisam skuzila post di pise da je Manich rodila 🤔🤔🤔

    [lilypie.com]

  • Nensy0308

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Sestra mi ju je donijela i uspjela je sisat 20 minuta s prekidom. Ono cica i zaspe. Pa sam je budila. Bolje izgleda nego prije. Ali kad su mi je donijeli prvi put nakon što su rekli da je bubana rasplakala sam se. Onak bilo mi je teško gledati je takvu malu. Veli sestra slobodno plačite. Ali barem znam da je pod nadzorom.
    Meni su nudili taj plin ali nisam ga uzela.

  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    Venus

    Hvala cure, ma i mislila sam na tusiranje pod kupanje, nego meni treba nekih 20-30 min dok kosu operem i rascesljam i sve, pa me strah oce mi sta to iziritirat ranu svjezu, sutra je tjedan dana on carskog.

    Noemisto se tice dojenja znam sve te cake, presvlacimo je prije dojenja, pa se razbudi al opet brzo uspava na sisi. Jel vi dojite samo na zahtjev ili?
    Stavim ja njoj mali prst i odvojim kad boli, i veca moja bradavica od njenog mini noske 😂 al je problem sto mi je ta jedna malo veca bradavica, i ona i kad zine jako opet skupi usta nekako za par minuta i reze ko da ima zube. A pogotov kad zaspe na cici onda sve vise skuplja usta i lijeno doji. Tako da sam je maloprije dojila na jednoj, a na drugu stavila silikonsku bocicu pod vakum i muz pomogao masirati kvrge. Sad idemo zaspati uru dvi jer smo premoreni 😂
    I naravno svaki, al svaki put cim je promijenimo i zamotamo u krevetic, samo cujes brljjs plus prlj, odma ukukana friska pelena 😂😂


    Moja isto prosjecno jede oko 10 minuta, s malim pauzama. Zna to nekad biti 5 min, a nekad i 15. Isto se ponekad uspava, ja ju probam malo po obrazu, uhu, nosu, pa ako ne reagira, maknem ju.
    A dojim na zahtjev, tako da nekad prodje sat i pol izmedju dojenja, a nekad i 3 i pol sata. Sve cekam kad ce se to ustaliti, tj kad cemo imati neki “ritam”. 😁

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    DijMar

    Nensycestitke!
    Di nam je Felicita? 🤔


    Evo me 😁😁 citam ja vas ali ne stignem pisati, svekar i svekrva su nam dosli u cetvrtak pa smo stalno u nekom pokretu. 
    Nensy, cestitke i ako sam jos nekog propustila cestitam ❤❤
    Javit ce se Manich, ako je rodila vjerojatno uživa s malenim ili odmara :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Venus

    Cestitke Nensy.
    Dejakako si ti doma kad si dosla oko kretanja, bolova kupanja itd? Mene sad paranoja kad nema savova da ce mi se rana rapsuknut kod svakog dizanja i lijeganja i ispravljanja, bas zateze i pece, a bol osjecam gore povise bas u utrobi ko da me bager izrovao.
    Nadam se da ce brzo proc i osusit se, kako si ti mijenjala gaze i jesi mazala icim il koristila steznik?
    Meni doktor kaze da ne treba nista, samo drzat na suhom ranu (osim kupanja valjda)…

    I mamice koje dojite kako se nositi s lijenom pospanom bebom, ona bas kad ogladni jako, trpa rukice u usta, kenka pa place. Onda malo vuce i kroz 10min vec spava na sisi i moram je ceskat da nastavi vuc, a nekad opet ko da ne cujem da guta vec onako bezveze cuca. A jedna bradavica me toliko boli da nema sanse da danas dojim na nju, znaci ona lijena, ne zeli zinut, i stisne mi onako uze oko areole, grozno boli, ono zilet zilet 🥴😪


    Bas mi je zao da se tako mucis….
    Za zinit jace je probaj “izazivati” s bradavicom onak malo po gornjoj usni ili po nosicu. Ne smijes joj dati da tako nepravilno hvata jer em ne moze sisati dobro (probam ti naci jednu sliku) em ti nikad rane nece proci. Ako ne uhvati dobro vadi van (mali prst u kut usne da popusti vakuum) i ispocetka.
    Zute bebe su inace uspavanije, moras ju puno buditi, nama je najbolje palilo otvaranje pelene, ako treba i par puta tokom jela. Dobra vjest je da kasnije nauce jesti u snu/polusnu, ali eto na pocetku neznaju
    Sretno


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.