Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    DijMar

    Noemi1

    Pikulica19

    Samo da javim novost… Uz balon-baloncice Vinogradska ima i rajski plin….. Bazinga 🤣🤣🤣🤣

    Priznaj da odes do radjaone i malo udises rajskog plina. Jos ja gledam kako je tebi bas zakon u bolnici. Skuzili smo te 😁

    Meni taj plin nije nis pomogao iako je gin uvjerena da jest…ko da ona zna kak je meni bilo 😠


    A ja mislila da je na tom plinu ludnica kao, da te omami bas 🤔 tak su ga bar u novinama predstavili 

    [lilypie.com]

  • Avatar lala3

    lala3

    Broj poruka: 492

    Prijavi adminu

    E super bas mi je drago, valjda ce se i nama javiti brzo 😊
    Manich cestitam, sretno tebi i bebi i pisi kako je bilo 💕😘

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Venus

    Hvala cure, ma i mislila sam na tusiranje pod kupanje, nego meni treba nekih 20-30 min dok kosu operem i rascesljam i sve, pa me strah oce mi sta to iziritirat ranu svjezu, sutra je tjedan dana on carskog.

    Noemisto se tice dojenja znam sve te cake, presvlacimo je prije dojenja, pa se razbudi al opet brzo uspava na sisi. Jel vi dojite samo na zahtjev ili?
    Stavim ja njoj mali prst i odvojim kad boli, i veca moja bradavica od njenog mini noske 😂 al je problem sto mi je ta jedna malo veca bradavica, i ona i kad zine jako opet skupi usta nekako za par minuta i reze ko da ima zube. A pogotov kad zaspe na cici onda sve vise skuplja usta i lijeno doji. Tako da sam je maloprije dojila na jednoj, a na drugu stavila silikonsku bocicu pod vakum i muz pomogao masirati kvrge. Sad idemo zaspati uru dvi jer smo premoreni 😂
    I naravno svaki, al svaki put cim je promijenimo i zamotamo u krevetic, samo cujes brljjs plus prlj, odma ukukana friska pelena 😂😂


    Haha onda ne znam 😆 al ima ovdje iskusnih dojilja pa mozd udjele kakav savjet 🤔 ma samo nek kakaju, ja bas sretna kad kaka iako moram prijavit da sw ugusim kad mijenjam pelenu. Ljudi moji, sto to zna smrdiiit 🤢🤢

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Julie

    Javila mi se, izmjenile smo brojeve jos onda kad sam joj poslala Novalac prenatale jer meni nisu ogd a zao mi je bilo bacit.
    Ugl rodila je deckica 3600 g, 51 dug 😍ako se ne varam


    Hej zabrinule se curke ha.. Taman napisala post i krenem objavit i pise nisi prijavljena pa dok sam se sjetila sifre. 

    Curke neznam hoce mi se dat citat zaostatke.. Ali da vam se javim da nam je danas na termin u 12.20h dosao Liam 3600g i 51 cm… Mamica je jako ponosna na svog medu malog.. Iako sam se napatila dosta jer sam dugo se otvarala sa bolnim trudovima.. I mali mi je na pedijatriji zavrsio sad je dosla doktorica i meni se noge odsjekle mali ima toliko visok ono za zuticu da mu moraju mjenjat krv kako bi izbacili to van i onda nakon lon toga ide na suncanje. Evo nemogu prestat plakat sada.. 

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Maniich imamo dojavu da si rodilaaa 😁😁😁 cestitaam 😊😊 javi nam se kad stignes i uzivaj s bebicom 😘😘

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Manich

    Julie

    Javila mi se, izmjenile smo brojeve jos onda kad sam joj poslala Novalac prenatale jer meni nisu ogd a zao mi je bilo bacit.
    Ugl rodila je deckica 3600 g, 51 dug 😍ako se ne varam

    Hej zabrinule se curke ha.. Taman napisala post i krenem objavit i pise nisi prijavljena pa dok sam se sjetila sifre.

    Curke neznam hoce mi se dat citat zaostatke.. Ali da vam se javim da nam je danas na termin u 12.20h dosao Liam 3600g i 51 cm… Mamica je jako ponosna na svog medu malog.. Iako sam se napatila dosta jer sam dugo se otvarala sa bolnim trudovima.. I mali mi je na pedijatriji zavrsio sad je dosla doktorica i meni se noge odsjekle mali ima toliko visok ono za zuticu da mu moraju mjenjat krv kako bi izbacili to van i onda nakon lon toga ide na suncanje. Evo nemogu prestat plakat sada..


    A jooj 😔😔 bas mi zao bebaca, ali zutica prodje nemoj se jako zivcirat. Najbitnije je da ga budis za jelo i sto vise da jede zato sto na taj nacin izbacuje bilirubin, pa brze prodje. I ako si u mogucnosti da ga stavis kraj prozora da uhvati malo sunca. Ali ne direktno na sunce

    [lilypie.com]

  • Avatar ygritte

    ygritte

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Uf Manich bas mi je zao, mogu misliti kako ti je sad  jos odvojena od njega 😔 Eto sad cu biti klisej, al je istina, bitno da on dobije sve sto mu treba i zacas cete biti doma i imati svo vrijeme ovog svjeta da se mazite 🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar october30

    october30

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Manich cestitam, bit ce malac dobro, ipak je konkretna beba… Ipak nas nisi docekala… Kazu da se samo 3-5% beba rađa tocno na termin, tako da si posebna i po tome 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Manich cestitam draga 😍, ne brini zbog bilirubina, znam da ti je tesko al brzo ce frajer k tebi 🤗🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    DijMar

    felicita28

    DijMar

    Nensycestitke!
    Di nam je Felicita? 🤔

    Evo me 😁😁 citam ja vas ali ne stignem pisati, svekar i svekrva su nam dosli u cetvrtak pa smo stalno u nekom pokretu.
    Nensy, cestitke i ako sam jos nekog propustila cestitam ❤❤
    Javit ce se Manich, ako je rodila vjerojatno uživa s malenim ili odmara :)

    Znam draga kako je 😊
    Htjela sam te pitati koliko ti malac ima kg? On je samo na cici?


    Sta i tebi su dosli gosti? 😂😂
    U utorak idemo pedijatru ali u cetvrtak je imao 4425 kg. Znaci dobio je oko 700 grama ako racunamo od kilaze di je najvise pao i bas me zanima koliko ce imati. Ja ga dojim plus jos dohranu 2 do 3 puta dnevno mu dajem. Koliko je tvoj? Jer ti dosao dragi?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.