Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Ja sam danas sva nabrijana i stalno nesto piskaram 💁🏼‍♀️
    Uglavnom, dosao je do mene prvi trac 🙄 Tko zna koliko dugo se siri, a rijec je o tome da sam dosla doma sa djetetom bez muza 😂 
    A danas susjeda/zabadalo pita moju tetu jesam li rodila, a vidi me svaki dan vani 😠 pa sto nosim i kak ce se zvati 😒
    Ah… 🤦🏼‍♀️

    [lilypie.com]

  • Marijaa.Ika

    Broj poruka: 165

    Prijavi adminu

    DijMar

    Ja sam danas sva nabrijana i stalno nesto piskaram 💁🏼‍♀️
    Uglavnom, dosao je do mene prvi trac 🙄 Tko zna koliko dugo se siri, a rijec je o tome da sam dosla doma sa djetetom bez muza 😂
    A danas susjeda/zabadalo pita moju tetu jesam li rodila, a vidi me svaki dan vani 😠 pa sto nosim i kak ce se zvati 😒
    Ah… 🤦🏼‍♀️


    Hahahah, reci ti njima da ces dovesti i muza i autic na daljinski 😂😂😂😂 aha!! Tko to ima?! Nek se 🙋 javi. 
    Mene isto smore ljudi sa svakakvim pitanjima, nazovem svog njemu se izjadam i onda idem dalje. Jos kad pogledaš tko ti govori, mah.. 😊 

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Mc_zgb cestitaaam 😊 sad brzo posalji muza po novu robicu velicine 46, posto ce joj ovo sve spadati (pretpostavljam da nisi kupila tako malu robicu, nisam ni ja, pa je muz trcao po par bodica da imamo) 😂 i babylove xs pelene preporucam 😃 

    [lilypie.com]

  • Marijaa.Ika

    Broj poruka: 165

    Prijavi adminu

    mc_zgb

    Curke, nisam isla citati ranije postove, ali evo samo da se javimo da je danas u.7:15 dosla nasa mrvica ekspresnim putem i malko ipak ranije od termina. 2600g i 45cm mrvice nase. Toliko sam se ekspresno otvarala da nisam stigla dobiti epiduralnu. Ostatak napisem kad odmorim malo 😊 puse od moje ljepotice i mene i sretno svima ❤😍


    Cestitam!! 😊😍

  • Avatar Angelina

    Angelina

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Ajme, ja vas jedva stignem procitati. Cak i kad pozelim nesto iskomentirati skuzim da nema smisla jer je to bilo 10-20 stranica ispred 🙈
    Mi smo dobro, mazimo se i pazimo, a dani lete kao ludiiiii..
    Cestitke curama koje su rodile, brz oporavak vam zelim svima 😘

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Mc draga cestitam na mrvici.. Bome je malecka nemogu ni zamisliti kako je sitna i slatka takva mrvica. Zelim vam brz oporavak cekamo detalje.. 🤗😍😘

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Marijaa.Ika

    DijMar

    Ja sam danas sva nabrijana i stalno nesto piskaram 💁🏼‍♀️
    Uglavnom, dosao je do mene prvi trac 🙄 Tko zna koliko dugo se siri, a rijec je o tome da sam dosla doma sa djetetom bez muza 😂
    A danas susjeda/zabadalo pita moju tetu jesam li rodila, a vidi me svaki dan vani 😠 pa sto nosim i kak ce se zvati 😒
    Ah… 🤦🏼‍♀️

    Hahahah, reci ti njima da ces dovesti i muza i autic na daljinski 😂😂😂😂 aha!! Tko to ima?! Nek se 🙋 javi.
    Mene isto smore ljudi sa svakakvim pitanjima, nazovem svog njemu se izjadam i onda idem dalje. Jos kad pogledaš tko ti govori, mah.. 😊


    Hahaha baš  

    [lilypie.com]

  • Avatar mouse

    mouse

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Mc_zgb cestitam i brz oporavak ti zelim! 🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar LollyBB

    LollyBB

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    McZgb, čestitam i brz oporavak želim! :)

  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    Mc_zgb čestitam :) Želim vam brz oporavak

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.