Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    DijMar

    Ma stvar je u tome što je on kao dijete dosta bio zakinut za neke stvari, pogotovo igračke jer mu mama nije mogla priuštiti (bilo ih je 4, a ona većinu vremena samohrana) pa otkako je počeo više zarađivati, tu i tamo mu dođe da si uzme nešto takvo…znam da će kupovat svašta i malome, stvari koje će po meni biti ziher nepotrebne, ali neću se svađati oko toga jer znam da će ga to uspuniti, kao što ga ispunjava uvijek kad svojim nećacima kupi nešto, a oni se rastope…


    Ma da, ne treba se oko toga zivcirat, vec iskoristit priliku pa odigrat s njim nekad koju igricu 😊 

    [lilypie.com]

  • Avatar mouse

    mouse

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Marijaa.Ika

    DijMar

    Curke, imaju li vaši muževi/partneri neke hobije, zapravo ne znam kak bih to nazvala, nešto na što su spremni potrošiti novce za koje vi smatrate da su mogli na nešto pametnije i to vas izluđuje? Uglavnom, moj dragi voli igrice, okej, u početku mi je bila muka kad je dao za neku po 500 - 600 kn, ali ajde, nije to baš toliko često nego jednostavno ja ne vidim svrhu u tome, bacanje love po mome…još uvijek me to malo nadigne, ali lakše pređem prek toga. No danas je izjavio da želi, što je najgore već si je i naručio, neki profi mali auto na daljinski, za 1500 kn!!! Da, već je 3 mj na terenu, da nije si za to vrijeme niš uzeo iako je planirao ići na tekmu u Englesku di bi potrošio još i više, da meni i bebi ne fali niš…ali to je za mene jbn igračka! Najviše mi je krivo što se već dogodilo par puta da uzme neš slično, okej, nije toliko skupo bilo, te se onda ili ne stigne baviti time ili traje par dana i više ga ne privlači. A opet s druge strane kad se smirim i razmislim, ima ljudi koji doslovno popuše novce ili odlaze u kafiće pa potroše na piće, a on niš od toga ne radi…
    Sad sam se opet malo raspalila i zagnjavila, ali treba mi sad neko vrijeme da se ohladim

    Haha, to me podsjeća na mog.. Na pocetku je zapeo za PS ja naravno nisam bila za to, jer je s tim htio i veci tv i ostalo sto ide s tim, da ne spominjem onu 4k tv.. I ajde odustane i on.
    Dolazim ja s posla jedan dan, i svira pjesma s vjenčanja. On se smije, ulazim u dnevni, kad tamo i ps, 2 joysticka i 2 igrice. Svaki joystick i igrica su po 500 kn. 🙄 Novi ps oko 4000 kn.
    Kaze pocastio se za rodendan, e reko to ti je za sve rodendane!!
    Ali Isto sto kazes radi po cijele dane, sad kad bebu cekamo radi i 2 posla, fakat nam nista ne fali i cijelo ljeto se nismo ni vidali. Nije ni igrao nista.
    Ali nema sad vise, ja ti vodim racune i sve. Jedino mi je smijesno sto masta kako ce s malom igrati PS 😂 😂


    Marija.Ika istaa nam je sudbina, samo sto sam ja svom muzu sama kupila PS i brzo se pokajala 😅
    Kupi jos poneki yojstick, pa de kupi nove te igrice kako koja izadje (fifa, pes) .. 
    Al sto kazes vec kad rade 2 posla i dok se djete ne rodi nek se jos izdovolje 😋
    Moj isto stalno spominje kako ce on malog pokraj sebe i da ga od malih nogu uci igrat 😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Čitam vas pa upadam sa zimskih… Apropo PS-a;moj ga je imao prije nego je kćer došla, nakon njenih par mj starosti je shvatio da nema kad igrat PS pa je sam došao na ideju da ga proda i dodao novac na to i kupio nam jacuzzi onaj na napuhavanje za viksu jer ćemo to svi koristiti :) Tako da pustite ih, treba njima al dodje im iz dupeta u glavu😁
    Frajla Mi smo s kćeri imali neki prešutni dogovor npr ako se ja dižem po noći zbog dojenja ovog onog, onda on ujutro ustaje s njom i obrnuto. Obzirom ona oko pola 7 ustaje, jedno jutro se on diže drugo ja,pa ovaj drugi ubije oko malo duže 😁

    [lilypie.com]

  • Jeja4

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    ivana0907

    Evo nas sa uzv…. 3 sata cekanja ajmee sva sreca pa smo imali gdje sjesti inace neznam kako bi…sve je ok kazu sitna je… ona se raste i razvija svojim tempom i to je najbitnije…. iduci tjedan moram opet pa onda kod svoje na kontrolu… malo je je frka al kaze i ona nemogu ja tu nista promijenit vjerovatnlo je genetika
    po zm sam 32+1 a po uzv 31+1 ima oko 1.5 kg nekako mi se cini malo kolike su vase bebe bile u ovim tjednima?


    Moja je na pregledu sa 30 tj imala 1,5 kg

  • Jeja4

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    Bila kod ginica po doznake, odmah mi je dala i papire za otvaranje porodiljnog, koji krece s 5.10. pa sutra idem na hzzo i u firmu odmah rijesiti i te papire, da vise nemam brige s tim.
    Pregled mi je takodjer pomakla na 10.10. jer mi mora uzeti briseve, koje odmah nosim u DZ. To je zadnji kod njih, nakon toga krecem u TA. Koliki vam je bio razmak izmedju zadnjeg pregleda kod ginica i prvog u TA? Na zadnjem pregledu cu biti 35+2.
    Jucer podigla u DM-u paket za trudnice i bas me razocarao, od kupona do sadrzaja: sudocrem, jgl kremica, bepanthen mast, nesto za trudnice za mazanje, kuponi i one neke bzvz knjizice.

  • Marijaa.Ika

    Broj poruka: 165

    Prijavi adminu

    mouse 
    Drago mi je da nas ima jos. Eto na kraju koristim PS kad slusam YouTube 😂 
    Iii sad posto lijepo pjeva zeli i gitaru ove zime 🤔🙄 da joj svira, haha, sve ce on to. Kad odigraju PS uciti ce je svirati. Meni je to nekako slatko i smijesno. A stvarno niti izlazi, niti pije.. Za odjecu ga boli briga, pa nesto nek si priušti 😊
    ivana0907 
    Moja je u 27 ttj imala 1,114kg. . Ma sve ti je to normalno. 
    Sutra idem na pregled nakon 5 tj, moja doktorica bolesna i moram u drugog, muskoga, a nisam prije nikad bila, i tako mi je nekako neugodno.. Mada znam kad budem radala svi ce ciriti. I da vecina vas ima muske doktore.. A ja jedva cekam to sutra da prode. 😌

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    Marijaa.Ika

    mouse
    Drago mi je da nas ima jos. Eto na kraju koristim PS kad slusam YouTube 😂
    Iii sad posto lijepo pjeva zeli i gitaru ove zime 🤔🙄 da joj svira, haha, sve ce on to. Kad odigraju PS uciti ce je svirati. Meni je to nekako slatko i smijesno. A stvarno niti izlazi, niti pije.. Za odjecu ga boli briga, pa nesto nek si priušti 😊
    ivana0907
    Moja je u 27 ttj imala 1,114kg. . Ma sve ti je to normalno.
    Sutra idem na pregled nakon 5 tj, moja doktorica bolesna i moram u drugog, muskoga, a nisam prije nikad bila, i tako mi je nekako neugodno.. Mada znam kad budem radala svi ce ciriti. I da vecina vas ima muske doktore.. A ja jedva cekam to sutra da prode. 😌


    Naviknut ces se, poslije ti nece biti bitno musko, zensko, mlado, staro, samo da sve bude gotovo sto prije 😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    ivana0907

    Evo nas sa uzv…. 3 sata cekanja ajmee sva sreca pa smo imali gdje sjesti inace neznam kako bi…sve je ok kazu sitna je… ona se raste i razvija svojim tempom i to je najbitnije…. iduci tjedan moram opet pa onda kod svoje na kontrolu… malo je je frka al kaze i ona nemogu ja tu nista promijenit vjerovatnlo je genetika
    po zm sam 32+1 a po uzv 31+1 ima oko 1.5 kg nekako mi se cini malo kolike su vase bebe bile u ovim tjednima?


    Meni ti je s 31+6 bila teska 2080g, s tim da je dobila 980g samo u zadnja 4tjedna….
    Ma ako ste ti i muz sitnije gradje onda stoji szo kaze doktor, a s druge strane mogu biti odstupanja do cca 2tjedna pa nema razloga za brigicu 🥰😉

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Marijaa.Ika

    mouse
    Drago mi je da nas ima jos. Eto na kraju koristim PS kad slusam YouTube 😂
    Iii sad posto lijepo pjeva zeli i gitaru ove zime 🤔🙄 da joj svira, haha, sve ce on to. Kad odigraju PS uciti ce je svirati. Meni je to nekako slatko i smijesno. A stvarno niti izlazi, niti pije.. Za odjecu ga boli briga, pa nesto nek si priušti 😊
    ivana0907
    Moja je u 27 ttj imala 1,114kg. . Ma sve ti je to normalno.
    Sutra idem na pregled nakon 5 tj, moja doktorica bolesna i moram u drugog, muskoga, a nisam prije nikad bila, i tako mi je nekako neugodno.. Mada znam kad budem radala svi ce ciriti. I da vecina vas ima muske doktore.. A ja jedva cekam to sutra da prode. 😌


    Ja sam inace kod muskog ginekologa i kad sam radala bio neki drugi nije bio moj doktor i nije mi bio sio na prvu al me bilo briga ko je sto je samo da ja sto prije rodim 🙂 i nakon toga ok mi je lik 😁

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    DijMar

    Ma stvar je u tome što je on kao dijete dosta bio zakinut za neke stvari, pogotovo igračke jer mu mama nije mogla priuštiti (bilo ih je 4, a ona većinu vremena samohrana) pa otkako je počeo više zarađivati, tu i tamo mu dođe da si uzme nešto takvo…znam da će kupovat svašta i malome, stvari koje će po meni biti ziher nepotrebne, ali neću se svađati oko toga jer znam da će ga to uspuniti, kao što ga ispunjava uvijek kad svojim nećacima kupi nešto, a oni se rastope…


    Upravo ovo sto si sad napisala sam htjela ja napisati za mm… Moj nema neke hobije, ali necacima izabire i kupuje puno bolje igracke i tocno zna sto zele, dok ja volim dok progovore da mi kazu sto zele 🤣🤣🤣
    Uglavnom od troje necaka on je dvoje a ja jedno (srednje) rijesila, najmanjoj je kupio drvenu kucicu na kat i rasporedio namjestaj i namjestio je sve sto ide unutra, a najstarijem je kupio dron i da vidite kako su bili iznenadjeni upravo zbog toga sto ih nije pitao sto zele. A ja sam srednjoj kupila cijeli outfit jer je htjela cizmice ko ja robicu itd i gledajuci njij dvoje uopce nije imala znakove uzbudjenosti i iznenadjenja, vas je izgledala nezadovoljno… On bira za ubudice igracke bilo kojem djetetu a tako ce i nasem  😉🥰
    Bas sto je DijMar rekla da i moj nije imao u svom djetinjstvu i sad bas uziva uzet djecici jer se stavi u poziciju sta bi on htio, ali mu ne pada na pamet kupit sebi neku igracku prepustit ce igracke klincima… 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.