Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar anemone

    anemone

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    DijMar, tako daleko putuju da sam i ja čak za tebe čula od decka 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar anemone

    anemone

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Mc čestitke!! Bas je mrvica 😍 super za ekspres porod 😊

    [lilypie.com]

  • Marijaa.Ika

    Broj poruka: 165

    Prijavi adminu

    mouse

    Marijaa.Ika imamo skroz slicne muzeve haha 😅
    Ja sam mislila da cu i ja ponekad koristit PS za neke svoje igrice al i 3 godine poslije ja nemam interes hah
    Tako ni moj nit pije nit pusi pa nek mu bude 😄


    Meni je uzeo Monopoly online, da se zabavim kao 😂😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Hhahahha babe i zene koje nemaju pametnija posla.. Ja jos nisam cula nista zanimljivo.. Ali sam uvjerena da se i o meni prica u gradu i u ulici naravno.. Bas u ulici imamo jedno 3 babe tracare koje su ono bas sveznajuce… Pa me bas zanima sta ce pricat o meni s obzirom da nemaaa muskarca u blizini a ja stomak do zuba… Kad cujem sta zanimljivo javim vam hahaha da se smijemo ako nista drugo.. 😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Cure, meni doktor isprinta papiric s mjerama i npr sad na 31+r pise 1817g +-260g. Znaci aparat to racuna po mjeri glave, tebuha i femura i to sto je visa tezina bebe je manje precizno. Osim toga bebe nisu mirne pa ih ni ne izmjere dobro uvijek.
    Mc čestitam!

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Ma da su bebe i mirne kako ce pogoditi +- uvjek je tu meni dr kad je doso u vizitu bilo je o ovo je velika beba po mome trbuhu on procjenjivo na kraju beba mala, mislim nije mala al je prosjecne velicine 3270 a cura kojoj je trbuh bio manji rodila bebu od 3700 

  • irma123

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Cure kak vam je prosla prva nic doma? Nama je eto prva i sam place stvarno ne znam sta vise da napravim… samo bi na sisi bila a nije gladna dudu neprihvaca u kinderbetu nece bit…

  • Avatar Marla5

    Marla5

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    ayla

    Ma da su bebe i mirne kako ce pogoditi +- uvjek je tu meni dr kad je doso u vizitu bilo je o ovo je velika beba po mome trbuhu on procjenjivo na kraju beba mala, mislim nije mala al je prosjecne velicine 3270 a cura kojoj je trbuh bio manji rodila bebu od 3700


    Pa da! Mene je smetalo kad su se tete na placu cudile kako imam veliki trbuh i sasvim ozbiljno pitale jesam li sigurna da ne nosim dvojke.

    Ali sad kad su mi i doktori poceli govoriti da je trbuh velik…stvarno ne mogu vjerovati. A mi u obitelji jednostavno imamo takvu anatomiju.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    irma123

    Cure kak vam je prosla prva nic doma? Nama je eto prva i sam place stvarno ne znam sta vise da napravim… samo bi na sisi bila a nije gladna dudu neprihvaca u kinderbetu nece bit…


    Nama super samo spavala, probaj se ti smiriti beba osjeti tvoju nervozu ako hoce sisu daj joj moja hoce samo boku, probaj drzati u rukama i nunati, pricaj joj da osjeti tvoju ljubav, moja kad je nervozna hoce moj zagrljaj i smirenost kad joj pricam i ljubim ju ona se umiri 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Marla5

    ayla

    Ma da su bebe i mirne kako ce pogoditi +- uvjek je tu meni dr kad je doso u vizitu bilo je o ovo je velika beba po mome trbuhu on procjenjivo na kraju beba mala, mislim nije mala al je prosjecne velicine 3270 a cura kojoj je trbuh bio manji rodila bebu od 3700

    Pa da! Mene je smetalo kad su se tete na placu cudile kako imam veliki trbuh i sasvim ozbiljno pitale jesam li sigurna da ne nosim dvojke.

    Ali sad kad su mi i doktori poceli govoriti da je trbuh velik…stvarno ne mogu vjerovati. A mi u obitelji jednostavno imamo takvu anatomiju.


    Ma joj i meni se kokodakalo dal ja imam secer ili masnocu ili nesto kad sam se tako ugojila pa da to nije dobro za bebu pa zasto jedem toliko slatkoga dobit cu secer i odem napraviti ogtt jer sam stvarno puno slatkog jela i nalaz odlican i sad sam isla vaditi krv i dan prije pojedem navece vise od pola pakovanja keksa ujutro vadla krv secer na tasta 4.7, al ljudima bitno da recu vise me nista ne zanima ko sto misli i sto govori kakva je sudbina tako ce mi biti 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.