Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    DijMar

    Dejanije još ništa
    Pikulica zar stvarno misliš da ima žena koje pregled doživljavaju napaljujuće?


    Nemam pojma, ja znam da sam tam suha ko barut kad mi stavlja ono za briseve ko da me siluje ginekologica, ali sigurno postoje i obrnuti slucajevi 🤔🤣 ako netko ima ginekologa pod prijateljima ja bi postavila to pitanjce 🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    ayla

    Irma sretno 😊
    Ja koristim novalec ad u bolnici je bebimil bio al je puno povracala i cula sam da je to najlosije i da bebe od njega dobivaju grceve pa sam promijenila i supp je prihvatila est da je skuplje al nema veze i da je novalec, hipp i aptamil najslicniji majcinom mljeku a ja nezz tako citala


    Super, hvala za info. 😊 Kako je sada sa povracanjem? Jel stalo to ili se barem smanjilo?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    ayla

    Pikulica19

    Deja ma nisi jedina, gle nas sve ovdje ko amebe smo 🙈 meni dns podne proletilo u cvrstom trbuhu spavanju i proucavanju svojih vena 😂😂😂😂 uzas…
    Nekako ce me ayla mozda najbolje shvatit pa da ju pitam… Meni s unutarnje strane bedrenog dijela gdje osjetim taj cvoric vena zadnjih dana me tak nekako zareze ko da me netko nozicem zarezao i bas strecne i onda mi se taj dio tako zagrijw nenormalno, ako me razumijes jel to unutra pucaju kapilarice ili nest se dogadja? Jel tebi bilo tako nesto? S cim motas noge kad si kuci? Kompresivni zavoj?

    E za pucanje neznam, znam da ako svrbi i vena gori ili ako je po crvenila da je to upala i svakako reci doktoru za to, da zavijam s zavojem i to ucini ujutro prije dizanja.. Za porod vidi da nosis carapu ili da dobojes fragmin od napora da se ne upali kao meni.. I sad sam skuzila da je mene prepona pocela ranije boliti i jos uvijek me boli nezz el od tromboze ili trudnoce

    Jesam, dok si rodila i opisala problem s venom odmah sam pokazala svoju venu dr. u TA i stavili su to pod podebljanu dijagnozu na vrhu Povijesti bolesti, vidim da su shvatili to dosta ozbiljno. Ne svrbi samo se zna uzarit ali koliko su mi nabujale noge i pod vodom nemogu dokucit jel kapilarica il sta se desava… 😒
    Da nisi ti opisala svoj slucaj ja svojoj dr. to nebi nit pokazala i ovo sto su mi samo jos vise izrazenije bih smatrala pod normalno ali vidim da je najbolje sve reci… Hvala ti na tome 🥰😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Irma sretno  💖

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    mc_zgb

    ayla

    Irma sretno 😊
    Ja koristim novalec ad u bolnici je bebimil bio al je puno povracala i cula sam da je to najlosije i da bebe od njega dobivaju grceve pa sam promijenila i supp je prihvatila est da je skuplje al nema veze i da je novalec, hipp i aptamil najslicniji majcinom mljeku a ja nezz tako citala

    Super, hvala za info. 😊 Kako je sada sa povracanjem? Jel stalo to ili se barem smanjilo?


    Smanjilo se je ima dana kad uopce i ne povrace al zna bljucnuti visak sto je ok, grceve bas i nema ima problema s izbacivanjem zraka i dajem joj espumisan pa prducka i podrigiva lakse il sam ja usavrsila kako to raditi 😁

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Pikulica19

    ayla

    Pikulica19

    Deja ma nisi jedina, gle nas sve ovdje ko amebe smo 🙈 meni dns podne proletilo u cvrstom trbuhu spavanju i proucavanju svojih vena 😂😂😂😂 uzas…
    Nekako ce me ayla mozda najbolje shvatit pa da ju pitam… Meni s unutarnje strane bedrenog dijela gdje osjetim taj cvoric vena zadnjih dana me tak nekako zareze ko da me netko nozicem zarezao i bas strecne i onda mi se taj dio tako zagrijw nenormalno, ako me razumijes jel to unutra pucaju kapilarice ili nest se dogadja? Jel tebi bilo tako nesto? S cim motas noge kad si kuci? Kompresivni zavoj?

    E za pucanje neznam, znam da ako svrbi i vena gori ili ako je po crvenila da je to upala i svakako reci doktoru za to, da zavijam s zavojem i to ucini ujutro prije dizanja.. Za porod vidi da nosis carapu ili da dobojes fragmin od napora da se ne upali kao meni.. I sad sam skuzila da je mene prepona pocela ranije boliti i jos uvijek me boli nezz el od tromboze ili trudnoce
    Jesam, dok si rodila i opisala problem s venom odmah sam pokazala svoju venu dr. u TA i stavili su to pod podebljanu dijagnozu na vrhu Povijesti bolesti, vidim da su shvatili to dosta ozbiljno. Ne svrbi samo se zna uzarit ali koliko su mi nabujale noge i pod vodom nemogu dokucit jel kapilarica il sta se desava… 😒
    Da nisi ti opisala svoj slucaj ja svojoj dr. to nebi nit pokazala i ovo sto su mi samo jos vise izrazenije bih smatrala pod normalno ali vidim da je najbolje sve reci… Hvala ti na tome 🥰😘


    Drago mi je da sam ti pomogla u vezi toga da ti nebude kao i meni🥰, ja sam svome napomenula i svi su vidili vene na lijevoj nogi cudili se njima kako ih imam 🙄 i sad se  ja pati s njima.. Pitaj doktora najbolje jer iskreno nezz mozda samo da uzmes gel od divljeg kestena i da namazes ako duze sijedis mozda ti zbog toga mene je znala boliti vena ako bi duze sjedila u trudnoci onda ako bi sjedila drzala nogu na povisenom

  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    ayla

    mc_zgb

    ayla

    Irma sretno 😊
    Ja koristim novalec ad u bolnici je bebimil bio al je puno povracala i cula sam da je to najlosije i da bebe od njega dobivaju grceve pa sam promijenila i supp je prihvatila est da je skuplje al nema veze i da je novalec, hipp i aptamil najslicniji majcinom mljeku a ja nezz tako citala

    Super, hvala za info. 😊 Kako je sada sa povracanjem? Jel stalo to ili se barem smanjilo?

    Smanjilo se je ima dana kad uopce i ne povrace al zna bljucnuti visak sto je ok, grceve bas i nema ima problema s izbacivanjem zraka i dajem joj espumisan pa prducka i podrigiva lakse il sam ja usavrsila kako to raditi 😁


    Ajde super, sto god od te kombinacije djeluje, dobro je 😁💪 Nek prducka samo, to je zdravo! Nadam se da ce i dalje biti samo bolje 😊

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    DijMar


    Zanimljivo 🤓 u glavi mi ostalo da se kad nastupi menopauza stidnica stisce… Eto postoji jos sansa da cu se osjecat doslovno ko djevica jos u ovom zivotu 🤣🙈
    Evo Deja ce nam pitat ginekologe iz prve ruke za odgovore 😂😂😂😂 Zamisli one zene koje krenu hodat s ginekologom, jel prije prvog sexa rraze ih nalaze svih briseva ili im hakiraju i upadnu u zdravstveni karton i pogledaju sami? 🤔🤣
    Ja sam bas puna pitanja…. Zanimljiva struka 😂

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    irma123

    Curke da vam javim, osla sam opet u bolnicu otvorena 4 cm rekli muzu nek se vrati za dva sata da cu danas sigurno rodit. Dali mi sad klizmu i sad eto cekam. Bolovi su jaki al valjd prezivim i to😂


    Sretno 💕

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    ayla

    Pikulica19

    ayla

    Pikulica19

    Deja ma nisi jedina, gle nas sve ovdje ko amebe smo 🙈 meni dns podne proletilo u cvrstom trbuhu spavanju i proucavanju svojih vena 😂😂😂😂 uzas…
    Nekako ce me ayla mozda najbolje shvatit pa da ju pitam… Meni s unutarnje strane bedrenog dijela gdje osjetim taj cvoric vena zadnjih dana me tak nekako zareze ko da me netko nozicem zarezao i bas strecne i onda mi se taj dio tako zagrijw nenormalno, ako me razumijes jel to unutra pucaju kapilarice ili nest se dogadja? Jel tebi bilo tako nesto? S cim motas noge kad si kuci? Kompresivni zavoj?

    E za pucanje neznam, znam da ako svrbi i vena gori ili ako je po crvenila da je to upala i svakako reci doktoru za to, da zavijam s zavojem i to ucini ujutro prije dizanja.. Za porod vidi da nosis carapu ili da dobojes fragmin od napora da se ne upali kao meni.. I sad sam skuzila da je mene prepona pocela ranije boliti i jos uvijek me boli nezz el od tromboze ili trudnoce
    Jesam, dok si rodila i opisala problem s venom odmah sam pokazala svoju venu dr. u TA i stavili su to pod podebljanu dijagnozu na vrhu Povijesti bolesti, vidim da su shvatili to dosta ozbiljno. Ne svrbi samo se zna uzarit ali koliko su mi nabujale noge i pod vodom nemogu dokucit jel kapilarica il sta se desava… 😒
    Da nisi ti opisala svoj slucaj ja svojoj dr. to nebi nit pokazala i ovo sto su mi samo jos vise izrazenije bih smatrala pod normalno ali vidim da je najbolje sve reci… Hvala ti na tome 🥰😘

    Drago mi je da sam ti pomogla u vezi toga da ti nebude kao i meni🥰, ja sam svome napomenula i svi su vidili vene na lijevoj nogi cudili se njima kako ih imam 🙄 i sad se ja pati s njima.. Pitaj doktora najbolje jer iskreno nezz mozda samo da uzmes gel od divljeg kestena i da namazes ako duze sijedis mozda ti zbog toga mene je znala boliti vena ako bi duze sjedila u trudnoci onda ako bi sjedila drzala nogu na povisenom


    Ma ja sam trebala prije trudnoce na operaciju ici pa je odgodjeno zbog planirane trudnoce, ma kad sam kuci one samostojece me zivciraju pa ih skinem i vecinom lezim i ne opterecujem noge previse… A sad cu si jos kupit one najlonke od 200den pa cu i njih imat za vanka, vrijeme pogodno za njih i idealno za haljinice 🤣 Nego pitala sam bila odmah za carapu na porodu pa mi je dr. rekla da je za drugu varijantu valjda je mislila na Fragmin da mi daju 🤷‍♀️ vidjet cemo kako ce kod mene biti…. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.