Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Pikulica19

    DijMar


    Zanimljivo 🤓 u glavi mi ostalo da se kad nastupi menopauza stidnica stisce… Eto postoji jos sansa da cu se osjecat doslovno ko djevica jos u ovom zivotu 🤣🙈
    Evo Deja ce nam pitat ginekologe iz prve ruke za odgovore 😂😂😂😂 Zamisli one zene koje krenu hodat s ginekologom, jel prije prvog sexa rraze ih nalaze svih briseva ili im hakiraju i upadnu u zdravstveni karton i pogledaju sami? 🤔🤣
    Ja sam bas puna pitanja…. Zanimljiva struka 😂


    Hhahahhah umrla sam sad od smjeha skoro.. Opaljena si majke mi… Ja nebi nikad hodala sa ginekologom hahahah ja bi bila ljubomorna na sve te zene ja sam blesava ko noc hahahha. 🤣🤣🤣🤣🤣 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Di si dogovorila operaciju i kako ju rade, ja cu ici kod dr Vucetica na kontrolu pa cu vidjeti sto on kaze svi ga hvale nadam se da ce mi pomoci 🙏 dok si kuci isto drzi carapu ili zavoj skidaj samo kada ides spavati ujutro ju meci jer tako necemu sluzi ovako nista

  • Avatar october30

    october30

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Ja imam inace koma prosirene vene, vise na lijevoj nozi nego desnoj ali nisu se nista pogorsale u trudnoci, gin mi prekla da preventivno pijem andol 100 jer sam jos i heterozigot za trombofiliju. Jedino sam primijetila da na gleznjevima imam popucale kapilare onak povrsine 4-5cm, nadam se da ce se povuc… 

    [lilypie.com]

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    Irma, sretno 💪💪💪

    [lilypie.com]

  • Avatar october30

    october30

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Inace mi danas partijamo 😁
    [postimg.cc]

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Pikulica19

    DijMar


    Zanimljivo 🤓 u glavi mi ostalo da se kad nastupi menopauza stidnica stisce… Eto postoji jos sansa da cu se osjecat doslovno ko djevica jos u ovom zivotu 🤣🙈
    Evo Deja ce nam pitat ginekologe iz prve ruke za odgovore 😂😂😂😂 Zamisli one zene koje krenu hodat s ginekologom, jel prije prvog sexa rraze ih nalaze svih briseva ili im hakiraju i upadnu u zdravstveni karton i pogledaju sami? 🤔🤣
    Ja sam bas puna pitanja…. Zanimljiva struka 😂


    Ti si danas nesto nabrijana na ginekologe 😆 Ak sam zapamtila, tvoj gin je zena jel? Cekaj kad pocnes u TA, tamo ce se ziher potrefiti neki mladi 😁 ko meni pretprosli put 🤪 
    Ma zamisli da ti partner zna vise o tvojoj vagini nego ti 😱

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    october30

    Ja imam inace koma prosirene vene, vise na lijevoj nozi nego desnoj ali nisu se nista pogorsale u trudnoci, gin mi prekla da preventivno pijem andol 100 jer sam jos i heterozigot za trombofiliju. Jedino sam primijetila da na gleznjevima imam popucale kapilare onak povrsine 4-5cm, nadam se da ce se povuc…


    Ja imam na lijevoj izbocene vene na desnoj nista, i nikakvih problema u trudnoci osim kod duzeg sjedenja hodanja bi osjetila kako me boli al kad bih odmorila sve super kao da me nista nije ni bolilo, nakon poroda vena mi se upalila pocela crveniti a nisam nista prije pila za vene makar da sam nesto da nedode do tromboze sto se nadam da nije u cetvrtak cu sve saznati cisto me strah pregleda i sto ce mi reci samo se nadam da ce me skinuti s fragmina 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    https://i.postimg.cc/yxY5j6Wj/IMG-20190921-232721.jpg [i.postimg.cc]

    Evo jedna nismo dugo… Taman punih 35 tjedana… 🤩

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Divne su vam bušice 😍😍

  • sreca

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Ja ne mogu vjerovati da me toliko nesanice hvataju!! Sad kad još mogu donekle u miru spavat ( kažem donekle jer uz stomak i wc nije baš idealno) ja budna kao sova,a za mj dana ili manje ću vjerovatno zuditi sa snom i spavanjem.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.