Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Marijaa.Ika

    Broj poruka: 165

    Prijavi adminu

    irma123

    Evo curke u 2:04 rodila se moja curka. Teska 2760 i velika 49 cm❤❤❤ ako ocete dok se malo odmorim kazem svoje iskustvo


    Cestitam❤️😁

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    October, Manich lijepo rastu busice 🥰 lijepo vam stoje 💕
    DijMar je soc. gin. mi je zena, a zene sam uvijek potrefila u TA, zadnji put mi je na uzv bio prvi put dole mlad dr. gdje smo bile ko na traci, sprašio me da nisam stigla nit gel obrisat ispod trbuha vec je druga bila unutra 😒
    ALI na mpo su bili muski ginekolozi, ah sjecam se da mi mladji pricao i sve vezano za njih i struku, preglede, zene 😂 sve da se opustim vise, a s starijim sam pricala o epilaciji i zamisli u ambulanti dijelimo dojmove o epilatorima 🤣
    E vec sad u trudnoci muza spopadam dok me cupka pitanjima jel mi se sta promjenila, boja, il ista a zamisli da je jos ginekolog pa bi bile usporedbe 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Irma cestitam 🤩, lijepo odmaraj i mazi se s bebicom a kad stignes napisi nam kako je bilo.

    [lilypie.com]

  • Avatar LollyBB

    LollyBB

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Irma, čestitam!
    A što se hrane tiče, koristim Hipp. Pitala sam u bolnici šta su mu davali pa sam nastavila. Bljucne malo, prducka, ali mi se čini da mu paše. :)

  • Avatar lala3

    lala3

    Broj poruka: 492

    Prijavi adminu

    Cestitam Irma, bas je mrvica mala 😻
    Jutro cure 🌞

  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    Irma cestitaam! Bas je mrvica mala i drago mi je da sve dobro. To me tjesi s tim mjerama jer je i moja manja, na svim mjerenjima, pa se nadam da je to sve ok. ❤ Dapace, pisi iskustva. Do tad uzivajte 😊

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar anemone

    anemone

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Irma, čestitke od ❤️! 😊

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Pikulica19

    ayla

    Di si dogovorila operaciju i kako ju rade, ja cu ici kod dr Vucetica na kontrolu pa cu vidjeti sto on kaze svi ga hvale nadam se da ce mi pomoci 🙏 dok si kuci isto drzi carapu ili zavoj skidaj samo kada ides spavati ujutro ju meci jer tako necemu sluzi ovako nista

    Trebali smo bas na tom pregledu dogovoriti sve, ali kako sam bila u postupku mpo i trudnoca mi je vjerojatna onda mi je samo rekao da kad rodim i prestanem dojit da se javim u njihovu ambulatu. Ja sam bila na Sv. Duh kod dr. Antolic saljivdjija… Tocno se sjecam pregled sam imala na Valentinovo a 2dana poslije sam imala aspiraciju js 🥰 kao da mi je blagoslov dao 🙏
    Ma ja mislim da ti to brzo ide, i oporavljas se svega 2-3 dana i komotno se moze ici radit poslije, ovisi o strukturi gustoci i problemu ali znam da mi opisao da iz prepone se zatezu, e sad kako sam jos gori slucaj neg sto sam bila ne znam sta ce reci 🤔
    Trebala sam u 8.mj. ici tamo po nove carape ali uz mirovanje mi se nije dalo a i ostala sam trudna na sto smo i racunali, a socijalne su ja mislim one bijele pa mi bolje uzet ovak ko sto imam po mjeri boja noge
    E al ja stalno spavam skoro kad sam kuci jel tonznaci da ne moram? 🤣Salim se ja malo, budem zavoj il carape…
    October ja nista ne pijem za njih osim eto sto i njih moram mazit, pazit, puno odmarat.
    Isto imam na lijevoj nozi na podkoljenici onako gnijezdasce i bas izrazeno na van, a na desnoj podkoljenici mi se pocelo tek sad pokazivat i dolazit do izrazaja valjda od tezine tijela i na toj nozi s unutarnje bedrene strane napipam cvoric i tu mi streca kad hodam…. Ah kad sam sve teza i teza


    Ma je ovdje je isto oporavak brzo, tetka je bila na toj operaciji kod Vucetica  i nakon operacije morala setati sat vremena i vratit se k njemu i gotovo al jedino sto se treba pripaziti fizickog posla i nositi carapu jos samo nezz dokada.. Taj cvoric mogu biti ugrusci na sto treba pripaziti i ja ih imam, i da pitala sam kolegice koja je imala trombozu pitala sam ju kako ju je otkrila kaze da ju bolila prepona u trudnoci i da tako otkrila i mene je bolila i dalje boli al ja sam mislila da to od otvaranja al sve cu viditi u cetvrtak 

  • irma123

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Evo curke znaci trudovi poceli u petak navecer oko 11. Ujutro idem u bolnicu ctg nista i odlazim doma. Do navecer sve intenzivniji pomalo nejednaki razmaci al svi oko 3 4 5 min razmaka. Dolazim u subotu u 8 navecer kaze doktor od jutra si se prosirila za cm i pol sad si na 4 ja u soku jer mi nist ujutro nije reko. Ostavljaju me, klizmu rade i stavljaju na ctg. Hodala sam.malo i skakala na lopti ali meni osobno je najlakse bilo lezeci na boku tak da sam vecinu vremena bila tak. Oko 1 me stavljaju na drip 8 cm otvorena ali trudovi prekratki i slabi. Misla sam prije tog da umirem al dok je drip poceo radit svoje bila sam blizu da se onesvjestim. Stvarno sam ih pokusavala slusat al jednistavno nejde vikala sam iz sve glasa, umirala od bolova al babice su stvarno bile super i tolerirale su sve i tjesile me jednom rijecju odlicne. I tako nakon par onih jacih trudova zovu doktora da dode da krece porod. Sestra me rasirivala malo to me uzasno boljelo i nakon 3 4 truda vise se ni ja ne sjecam kolko tocno je dosla moja princeza na svijet😊 moglo je i prije da sam se ja uspjela obuzdat i slusat al jddnistavno nejde u tom trenutku me nest obuzme i gotovo ko da jist nisu rekle haha ugl bol je bila uzasna, ne znam kak ljudi to mogu zaboravit.. nadam se da vise to nikad necu osjetit jer ne znam kak cu stvarno.. ali sretna sam sto je moj bebac ovdje. Inace nisam pucana niti rezana. Bebica je sad kod pedijatrice pa ja odmaram inace je jako mirna ali nisno uspjeli uspostavit dojenje.. pokusavala je i sestra i pokazivala stvarno nemogu rec da nije i sama sam pojusavala sigurno nekih pol sata sat al je ona toliko plakala da su joj morali ad dat. Poslat cu muza kasnije po sesirice da ngdje kupi da tak probamo jernimam osjecaj da se moja bradavica spljosti dok ju stisnem da joj dam.. al eto moje iskustvo.. bilo je uzasno sto se poroda tice al babice i doktor stvarno odlicni i ne znam kak bi usojela sve to da su bili neki puni sebe nadrkani..

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Irma cestitam! 🤗

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.