Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sara2019

    sara2019

    Broj poruka: 270

    Prijavi adminu

    Andrea21

    ReginaP- dovoljno mi je cuti da nemaju opskrbljene stvari za novorodence, to mi sve govori o samoj bolnici 🤷‍♀️


    Upravo to…svi placamo zdravstvo iz svog dzepa i punimo budzet ovoj propaloj drzavi ali naravno ne idu novci drzavi nego ovim lopovima na polozajima..i jadno i bjedno je to ato nisu u stanju osigurati jebene pelene..sutra ce biti da ces si morati i rucak u bolnicu nositi..fakat jadno…nije da niko od nas nema za taj paket pelena nego je stvar u principu

  • Avatar sara2019

    sara2019

    Broj poruka: 270

    Prijavi adminu

    Andrea21

    Sara2019- spakirala sam si malu torbu sve potrebno i sad odjenom jos 1000 stvari moram jel oni nista ocigledno ne nude. I cula sam da su grozni tu u osijeku, ali eto uopce ne zelim ni razmisljati. Ali meni je katastrofa to sto nista nemaju za bebu, sto ju moram na krevetu previjat u kojem cu boravit 3 dana i znojit se. I opcenito sto oni ne vode brigu o tome previjanju. Mislim nije meni problem al onak staaa 😏😏😒 jos sama pomisao na cistocu wca me nervira, moram se opskrbit svim mogucim sprejevima i maramicama za dezinfekciju ufff


    Naravno da je katastrofa..a gle kupi si onaj podlozak za previjanje i nek ti muz ili neko to donese i na tome presvlaci bebaca ili imas kupiti one jednokratne podloske..ali bolje ovaj pravi pa ga i kuci koristis kad izadete.ja kupila u magic baby 150 kn..

  • Avatar sara2019

    sara2019

    Broj poruka: 270

    Prijavi adminu

    Deja1988

    [postimg.cc]


    Cestitke🥰🥰🥰🥰

  • danica_zvijezda

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Deja čestitam, lijepo se provedite.

    [lilypie.com]

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    Cestitam Deja :)

    [lilypie.com]

  • irma123

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Deja cestitaam.
    Cirke ja si kupila taj sprej iz dma za dezinficiranje pa cu s tim onda kolica. 10 kn je doso stvarno nije punom i uzela si neke vlazne maramice za wc valjd budu dobre haha

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Manich ma moje pola broja do broj narasle (ja ne bih bas rekla ni da su broj), a imam male. Mislim si da bar tako ostanu, manja je sansa da se skroz objese i da strije dobijem, al opet ako i dobijem šta sad, to je za nase bebe.

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    E da iva na KKs, onoj obicnoj krvnoj slici koja se radi u bolnici se vidi hemoglobin i jos neki parametri i vjerojatno su ti malo snizeni pa si dobila heferol. Ja sam danas dobila. Ljekarka mi je rekla da ga je idealno piti nataste s c vitaminim, moze i sok od narance recimo. Inace se zeljezo najbolje absorbira uz c vitamin. Ako ti ke tesko za zeludac tako onda ipak nakon obroka. Heferol ide na recept i dzabe je, al ima neki nor floradix sirup koji je navodno laksi, pa nekima je kendural c laksi, ali to se sve placa. Ja cu probati s heferolom pa ako bude tezak ili me dodatno jos jace zatvarao jer ja s tim imam problem, pogledat cu da uzmem tako neku alternativu. 

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Ja sam debil, ovo sam htjela u zimske poslati. Jel ima neki smajlic koji se lupa cekicem po glavi.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Deja1988 cestitam vam i zelim vam punoooo srećee 😘😘 predivni stee 😍 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.