Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Cure jeste vi ponavljale krvnu sliku u zadnjem tromjesjecju, jer vidim da dosta trudnica ima pad zeljeza pri kraju? Ja sam samo u pocetku trudnoce radila i hemoglobin je bio uredan, inace mi je godinama u gornjoj granici. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Ja sam radila u dva navrata bas zbog tog željeza 

    [lilypie.com]

  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Jel vam dokt napominjao/la ili ste na svoju ruku ponovo testirali?

    Ja se ne osjecam nista losije nego inace da bih pomislila da mi je zeljezo palo, mene je umor drzao od niskog tlaka, al sad i tlak skace u normalu kad se sva uznemirim prije pregleda

    [lilypie.com]

  • MonaL.

    Broj poruka: 378

    Prijavi adminu

    Jutro cure,sretni svima s pregledima 🤗 meni je hemoglobin od početka 109 ali mi je željezo oko 10. Tako da ne uzimam dodatno ništa osim prenatala. Pojavila mi se bol u  dojci,imam i kvržicu. Ginekolog ju je pogledao na uzv jer je ujedno i onkolog. On smatra da je fibroadenom,i to poprilično velik, 2 cm. U srijedu sam opet na uzv. Baš sam preplašena,jer mi je sestra izliječila lani karcinom u 32 god. Isto ovako joj rekli da je fibroadenom,dok nalazi biopsija nisu došli. Do srijeda sam baš napeta i živčana. Nadam se da bude sve ok. Ovo mi je baš naglo naraslo 🙄

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Venus

    Cure jeste vi ponavljale krvnu sliku u zadnjem tromjesjecju, jer vidim da dosta trudnica ima pad zeljeza pri kraju? Ja sam samo u pocetku trudnoce radila i hemoglobin je bio uredan, inace mi je godinama u gornjoj granici.


    Ja sam ponovila krvnu sliku zbog epiduralne, da imam za svaki slucaj ako se odlucim uzet epiduralnu, no nije mi opce napravljena pretraga za zeljezo. Ako je prva krvna slika dobra i ako se ti osjecas dobro, nemas problema s tlakom i umorom, nema potrebe slat te vaditi krv.
    Cure sretno na pregledima, dosta vas danas ide 😊
    Luce, jel pijes magnezij? On zna pomoc kod stolice, pogotovo kad pijes zeljezo.

    [lilypie.com]

  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    I jel vi ikad odbijete palpatorni pregled? Meni su zbog cerviksa zadnja 4 pregleda takva, al tipa 2 u 2tjedna, pa danas ce bit nakon 10 dana opet pregled… prosli put imala i bris cerviksa i od spekuluma grozne grceve menstrualne i poslije mi muka doslo i slabo jako, i cijeli dan taj i iza grcevi, a moram se pazit inace da me neboli nista jer moze bit znak prijevremenih trudova…

    Vec sam jednom dokt.rekla da jel moze napravit samo cervikometriju i uzv, da me grcilo nakon pregleda i ona meni da to nije od toga, ma od ceg je drugog 🙄🙄

    I danas me opet trta oce me cackat i isprovocirat mi sta, dok me druga doktorica recimo nije htjela ni sondom gledat u roku tjedan dana, a kamoli cackat dole.

    Al eto valjda imaju svoje razloge. Razumijem da zeli provjeravat i jel se otvaram i koliko, al zar je potrebno svaki put ako su vec cesti pregledi tako

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Aurora  Floradix je 80kn u Srbiji? Jer to bih imala kako nabavljati. 
    Venus mene uvijek, ali uvijek gleda i palpatorno i izmjeri cervix vaginalnim. To fakat sve ovisi o ginekologu.

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Noemi1

    Venus

    Cure jeste vi ponavljale krvnu sliku u zadnjem tromjesjecju, jer vidim da dosta trudnica ima pad zeljeza pri kraju? Ja sam samo u pocetku trudnoce radila i hemoglobin je bio uredan, inace mi je godinama u gornjoj granici.

    Ja sam ponovila krvnu sliku zbog epiduralne, da imam za svaki slucaj ako se odlucim uzet epiduralnu, no nije mi opce napravljena pretraga za zeljezo. Ako je prva krvna slika dobra i ako se ti osjecas dobro, nemas problema s tlakom i umorom, nema potrebe slat te vaditi krv.
    Cure sretno na pregledima, dosta vas danas ide 😊
    Luce, jel pijes magnezij? On zna pomoc kod stolice, pogotovo kad pijes zeljezo.


    Uzimam magnezij 400 za grceve u nogama,  imam urednu stolicu svaki dan a sad cemo vidjet kad krenem sa ferrumom.

    Venus meni rade 2 palpatorna mjesecno, 1 moja gin na redovnom pregledu i 1 u bolnici kad idem na profil al taj boli ko sam vrag, iscackaju me dobro svaki put da me pola dana boli. Pregled kod moje gin gotovo da ne osjetim.

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Sretno curke na pregledima! 
    Martina, drzim fige 😉

    [lilypie.com]

  • lalolitala

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    Venus

    I jel vi ikad odbijete palpatorni pregled? Meni su zbog cerviksa zadnja 4 pregleda takva, al tipa 2 u 2tjedna, pa danas ce bit nakon 10 dana opet pregled… prosli put imala i bris cerviksa i od spekuluma grozne grceve menstrualne i poslije mi muka doslo i slabo jako, i cijeli dan taj i iza grcevi, a moram se pazit inace da me neboli nista jer moze bit znak prijevremenih trudova…

    Vec sam jednom dokt.rekla da jel moze napravit samo cervikometriju i uzv, da me grcilo nakon pregleda i ona meni da to nije od toga, ma od ceg je drugog 🙄🙄

    I danas me opet trta oce me cackat i isprovocirat mi sta, dok me druga doktorica recimo nije htjela ni sondom gledat u roku tjedan dana, a kamoli cackat dole.

    Al eto valjda imaju svoje razloge. Razumijem da zeli provjeravat i jel se otvaram i koliko, al zar je potrebno svaki put ako su vec cesti pregledi tako


    Meni moja nije vec 5tjedana rekla je upravo to da ne zeli nis isprovocirat sam ultrazvuk da vidi dal je s bebom sve ok

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.