Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LollyBB

    LollyBB

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    mc_zgb

    Jutro cure. Deja cestitam, vas ste divni bili i nadam se da je sve proslo onako kako si i zamisljala 😊
    Svima koje idete na preglede, sretno!
    ..
    Pitanjce u vezi nosenja papira za porodiljni. Od jucer mi je krenuo porodiljni sluzbeno, dobila sam papire od ginekologice. Znam da jedan nosim u firmu a drugi u hzzo. Sto jos moram odnijeti u hzzo osim toga? Znam da se pisalo vec o tome, ali ne mogu sad naci to. I jel mi kasno to sto tek danas nosim, dakle nakon pocetka porodiljnog?


    Jesi li bila na komplikacijama? Ja sam bila pa su već imali kopiju osobne, broj tekućeg i prosjek zadnjih 6 mj plaće. Tamo sam dobila obrazac u dva primjerka koji sam ispunila. Mislim da je to to. I ne bi trebalo biti kasno jer su meni rekli da papire mogu donijeti do kraja 8.mj a porodiljni je otvoren početkom 8.

  • Avatar LollyBB

    LollyBB

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Sad vidim da nisi bila na komplikacijama. Onda kopiju osobne, broj tekućeg, iz firme obrazac s prosjekom plaća, tamo ispuniš te papire i mislim da je to to.

  • Avatar Angelina

    Angelina

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    luce35

    Jutro cure, sretno na pregledima danas 😀.
    ..
    Meni isto zeljezo na granici 119, jucer na otpustu iz bolnice mi upisali da moram uzimati ali heferol necu sigurno. Pila u prvoj trudnoci neko vrijeme, zatvor teski a stolica kad bi krenula to je bilo bolnije od trudova. Danas cu se javiti svojoj gin da preporuci nesto laganije, spremna sam platit koliko god treba samo da stolica ide uredno


    Trebas samo vidjeti sto ti i kako pase uz Heferol. Malo regulirati prehranu i vidjeti u koje doba dana ga uzimati (kod lagane anemije moze se uzimati uz obrok).
    Evo ja pijem vec mjesecima, a nije mi ni prvi put i znalo je biti skoro pa suza zbog zatvora. Onda sam ga pocela piti nataste i iza toga dorucak zobene pahuljice i lanene sjemenke u jogurtu i stolica je tu svaki dan bez puno frke.
    Dobro, ti mozes uzimati i neku alternativu jer ti nije Hb jako nizak, ali nazalost Heferol je najucinkovitiji.

    [lilypie.com]

  • lalolitala

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    LollyBB

    mc_zgb

    Jutro cure. Deja cestitam, vas ste divni bili i nadam se da je sve proslo onako kako si i zamisljala 😊
    Svima koje idete na preglede, sretno!
    ..
    Pitanjce u vezi nosenja papira za porodiljni. Od jucer mi je krenuo porodiljni sluzbeno, dobila sam papire od ginekologice. Znam da jedan nosim u firmu a drugi u hzzo. Sto jos moram odnijeti u hzzo osim toga? Znam da se pisalo vec o tome, ali ne mogu sad naci to. I jel mi kasno to sto tek danas nosim, dakle nakon pocetka porodiljnog?

    Jesi li bila na komplikacijama? Ja sam bila pa su već imali kopiju osobne, broj tekućeg i prosjek zadnjih 6 mj plaće. Tamo sam dobila obrazac u dva primjerka koji sam ispunila. Mislim da je to to. I ne bi trebalo biti kasno jer su meni rekli da papire mogu donijeti do kraja 8.mj a porodiljni je otvoren početkom 8.


    I ja sam bila al sam svejedno ponovo sve popunjavala, osim platnih lista.. govorim za zg

    [lilypie.com]

  • Avatar Angelina

    Angelina

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    mc_zgb

    A nisam bila na komplikacijama, tako da im nisam do sada nista nosila. Zato ni ne znam sto sve treba 🤷


    [postimg.cc]

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Angelina

    luce35

    Jutro cure, sretno na pregledima danas 😀.
    ..
    Meni isto zeljezo na granici 119, jucer na otpustu iz bolnice mi upisali da moram uzimati ali heferol necu sigurno. Pila u prvoj trudnoci neko vrijeme, zatvor teski a stolica kad bi krenula to je bilo bolnije od trudova. Danas cu se javiti svojoj gin da preporuci nesto laganije, spremna sam platit koliko god treba samo da stolica ide uredno

    Trebas samo vidjeti sto ti i kako pase uz Heferol. Malo regulirati prehranu i vidjeti u koje doba dana ga uzimati (kod lagane anemije moze se uzimati uz obrok).
    Evo ja pijem vec mjesecima, a nije mi ni prvi put i znalo je biti skoro pa suza zbog zatvora. Onda sam ga pocela piti nataste i iza toga dorucak zobene pahuljice i lanene sjemenke u jogurtu i stolica je tu svaki dan bez puno frke.
    Dobro, ti mozes uzimati i neku alternativu jer ti nije Hb jako nizak, ali nazalost Heferol je najucinkovitiji.


    U prvoj trudnoci sam ga pila, kombinirala sjemenke, zobene, suhe smokve namocene preko noci ma svasta al nazalost nije nista pomoglo. Sad mi gin dala ferrum pa cu vidjet kako ide s njim i pocet cu piti domaci sok od cikle

    [lilypie.com]

  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure za informacije. Idem svakako to danas obaviti, da se rijesim toga. 😊

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Aurora ne znam zašto al sam mislila da si ti negdje iza mene 2,3 tjedna kad ini tri dana 🤩🤩🤩🤩
    Ajme šta će biti za desetak dana kad redom počnu ispadat sluzni čepovi, krenu trudovi itd 😂🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar Angelina

    Angelina

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    luce35


    U prvoj trudnoci sam ga pila, kombinirala sjemenke, zobene, suhe smokve namocene preko noci ma svasta al nazalost nije nista pomoglo. Sad mi gin dala ferrum pa cu vidjet kako ide s njim i pocet cu piti domaci sok od cikle


    A vjerujem da ce ti biti bolje nego sa heferolom, sretno 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Jutreko
    Sretno danas svima na pregledima


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.