Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LollyBB

    LollyBB

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Deja, čestitam! Uživajte u svom danu! :)

  • Martina0204

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Deja cestitam!!!😊🥰
    Kad je vec zatisje s bebama bar da imamo drugih stvari za cestitat!😄

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Deja cestitke! 😘

    A sto se tice stvari za bolnicu, svaka od nas bi se trebala raspitati sto treba jer eto, nije svugdje isto…kod nas dolaze sestre 3 puta na dan da ih presvuku, a ostalo je na mami. Isto tako sam skuzila da uopce nemaju pelene jer i u radjaonu moram spremiti jednu kako pise. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Deja1988

    [postimg.cc]


    Jaoooooo predivniii ste haljina je divnaaaa sakrilaaa je stomak hihi iako to nije ni vazno ali preljepa si… 😊😍

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Deja čestitam! Jako ste zgodni.
    Manich lijepa ti tibica i cice ;) 
    Cure ja krepavam po ovom vremenu. Dosad sam si bila tako fit trudnica, nije mi puno toga bilo tesko, a sad se ohladiti ne mogu. Danas sam sto na sat i sad napokon dosla doma i legla i samo me valunzi peru.
    U Bubamari Arena nema trenutno paketa za trudnice.
    DijMar a ja placko po prirodi kao da sam malo ocvrsnula u trudnoci. Nekako sam bas malo plakala, al zadnjih tjedan dana vidim da sam odjednom osjetljivija. Rasplakala se na bakicu koja jos mora raditi 4 sata dnevno jer ima 1500kn penziju i nema djece ni nikoga. Makar mene bi to rasplakalo i netrudnu. Najvise me takve stvari pogadjaju kad ugrozena skupina ljudi pati. 

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    A na neplodnost sam posebno osjetljiva jer sam i sama to prosla i sjecam se kako sam se osjecala kad sam se suocavala sa cinjenicom da mozda nikad necu biti mama. Sad sam odjednom jos osjetljivija jer eto meni je uspjelo zatrudniti i sad vidim koliko sam jako sretna i nije mi fer da netko to nece imati priliku osjecati. Evo suze odmah krenule. 

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Andrea21

    Noemi- i ja sam osijek bolnica zato i komentiram to, ma spremila sam si jednokratnu jednu podlogu za previjanje. Ali prejadno mi je to sto moramo bebu presvlaciti na krevetu…. spavacice sam sve za dojenje spremila al za porod sam jednu obicnu koja se ne otvara pa cemo vidit…. a pelene cu sad kupit jos jedan mali paket i dobro. Nisam htjela trpat se stvarima. I sad moram te chico uloske kupit jer sam i ja uzela vir 😏 gdje imaju te chico? I btw jesu ti dali vodu da imas u radaonici? Posto cujem da nedaju, a na tecaju pricaju bajke kako mozes sve blabla sve divno krasno


    Chicco uloske imas u bubamari, ne znam jel ima jos gdje tipa muller. Vodu ne daju, ja sam pitala jel smijem iz gaze onako cuclat, nisu dali. Al vir nikako nemoj koristit, stvarno je gorzno kad se zaljepi dolje. A i dost su mali (kratki) naspam chicca, tako da meni ne valjaju. Sva sreca uzela jedan paket, pa mi nije zao bacit.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Kengurica hvala hahahahah cice ja zaboravila na njih upale su u kadar i nekak su fotogenicne na toj slici inace bas i nisu velike koliko nekome narastu u trudnoci ali dobro bitno da kasnije budu pune mljeka za malca a sve ostalo nije vazno.. Sto se tice osjetljivosti i plakanja ja sam uvijek bila njezna dusica koja moze plakat na dobar film ili tako nesto ali otkad sam trudna placem i na reklamu za pampers pelene ili na onu za Johnson sampone za bebu.. I pjesme me pogode dosta pa mogu plakat stalno haahaha.. 

  • Avatar anemone

    anemone

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Čestitam Deja! 😊

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Deja cestitaam, bas si prekrasna 😍 haljinica je predivna i buketic isto 😊 nadam se da ti je danas sve kako si planirala 😊 cestitkeee 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.