Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    felicita28

    Andrea21

    Ide li koja od vas na manikuru/pedikuru?

    Ja inace redovito stavljam trajni lak ali sad sam sve skinula jer su mi rekli da tijekom poroda moras imat ciste nokte jer po noktima gledaju ako dode do nekih promjena ili nesto, tako da ja nemam nista na rukama sada,a na nogama samo obican lak koji mogu skinuti acetonom


    Da, za vaginalni mislim da je svejedno, ali oni žele biti na miru ukoliko slučajno dođe do neplanskog carskog koji je naravno operacija, a za operacije nokti moraju biti čisti. Ja još uvijek imam obični i na rukama i nogama, ali planiram tokom idućeg tjedna skinuti…osjećat ću se malo golo heh posto sam naviknuta imati barem neki nježni, ali bitno da je nešto…možda isfuram bezbojni, pa će mi u glavi biti da ga ipak imam 

    [lilypie.com]

  • MonaL.

    Broj poruka: 378

    Prijavi adminu

    Ja sam s ruku davno skinula,noge ne diram. Pretpostavljam da je dovoljno jedno 🙄

  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Joj meni su nokti nakon cijelog ljeta sto stoje nalakirani poprimili onu zuckastu boju i sad mi je nezamislivo da ih pokazujem takve au naturel 😂 

    Neznam moze li se to sodom ili limunom izbijeliti… 😏
    A neznam zasto bi im smetao bar onaj neki njezni prozirno roskasti lak kao za francusku mani/pedi

    [lilypie.com]

  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Mislim na nokte na nogama, na rukama skoro nikad ne lakiram

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Da znam da nokti na porodu moraju biti bez laka. Mene zanima jel ide itko u salon na tretman cijeli naprimjer pedikura kupka rezanje raspanje skidanje kozice itd… mene malo strah radi cistoce pribora i toga 😅

  • Martina0204

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Andrea21

    Da znam da nokti na porodu moraju biti bez laka. Mene zanima jel ide itko u salon na tretman cijeli naprimjer pedikura kupka rezanje raspanje skidanje kozice itd… mene malo strah radi cistoce pribora i toga 😅


    Ja idem redovito na pedikuru i imam lak na nogama i necu ga skidat. Mislim da je dovoljno da su mi na rukama bez laka.
    Frendici su u bolnici rekli prije anestezije da skine s par noktiju trajni, nije cak trebala ni sve.

  • Deleted user

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Martina- sta radis sve na pedikuru? 🤗

  • Martina0204

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Andrea21

    Martina- sta radis sve na pedikuru? 🤗

    Sredi mi kozice na  noktima poreze i nalakira, postruze pete i makne mi ak imam koji natisak na tabanu il palcu, i na kraju fino namaze i izmasira stopala. Inace idem na pedikure jer mi se iskreno nikad neda baviti tim stopalima 🙈

  • Deleted user

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Martina- uf super! Otici cu ja definitivno. Samo mazasu cu izbjec, citala sam negdje da nije dobro masirat stopala u trudnoci. U kojem si ti tjednu?

  • Martina0204

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Andrea21

    Martina- uf super! Otici cu ja definitivno. Samo mazasu cu izbjec, citala sam negdje da nije dobro masirat stopala u trudnoci. U kojem si ti tjednu?


    40+2 🙈😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.