Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Julie

    O jebemti greške 😂🙈


    Hahhhha ma ne brini imamo mi autokorekt u glavi pa dok citamo znamo sta si htijela napisat.. 

  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    Julie

    Sve smo se utisale, vjerojatno sve mi koje smo 35 pa dalje da smo u svom svijetu……barem ja. Stalno razmišljam o porodu, o bebi i otoke laku ću ja to, hoću li moći dojiti. Milion pitanja mi je u glavu. Pokušavam ne razmišljati o bolnom porodu posto nam je dečkić veliki. Neka je Bogu hvala, ali me plaši rađanje prekid 4 kg. Na carski nisam spremna jer smi sve do sad pričali isključivo o prirodnom položaju. Naravno da ne mora biti slučaj da se tako ubuca sad tih 20 dana ali opet ja sam anemična, iako uzimam prenatalne mali mi sve pojede 🙈 pa očito ja ne dobivam na kilaži. Ko će ga znat, još i bolje da se ne debljem. Joj, svašta sam sad napisala. Pokušavam biti chill ali počela sam i sanjati preglede pa noćas sanjala da držim svoje dijete u rukama tak da kužim da sam podsvjesno opterećena.


    Ja sam noćas sanjala da su me trudovi uhvatili, a to je sve zbog toga jer me ovi lažnjaci zadnjih dana ubijaju - valjda u kombinaciji nešto s probavom, s položajem curke i BH kontrakcija, sad su mi opet postale jako česte i eto ti odmah panike. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Sto se tice kakanja poslje poroda ja se isto toga uzasavam ali cepice cu ponjeti i necu se uopce zamarat s tim jer zelim sto prije kuc iz bolnice mislim da nitko nevoli biti tamo pa tako ni ja.. Sto krace moram to bolje.. A sada sto se tice stolice ja ne pijem ni mg niti ista ja vam u danu toliko vrsti voca pojedem i pijem vode na litre tako da ujutro nekad i prije kave vec trcim i ako ovako nastavim mene nece morat ni klistirat hahahaha koliko se ja ocistim od tih vockica.. Salim se naravno ali evo da kucnem o drvo zaista mi je drago da me ne zeza to vise jer sam imala jedno 2 tj kad nista nije pomagalo i plakala sam na wc od bolova.. Ja konacno u utorak idem na pregled pa cemo vidjet sta kaze doktorica. 

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    MonaL.

    Julie

    Sve smo se utisale, vjerojatno sve mi koje smo 35 pa dalje da smo u svom svijetu……barem ja. Stalno razmišljam o porodu, o bebi i otoke laku ću ja to, hoću li moći dojiti. Milion pitanja mi je u glavu. Pokušavam ne razmišljati o bolnom porodu posto nam je dečkić veliki. Neka je Bogu hvala, ali me plaši rađanje prekid 4 kg. Na carski nisam spremna jer smi sve do sad pričali isključivo o prirodnom položaju. Naravno da ne mora biti slučaj da se tako ubuca sad tih 20 dana ali opet ja sam anemična, iako uzimam prenatalne mali mi sve pojede 🙈 pa očito ja ne dobivam na kilaži. Ko će ga znat, još i bolje da se ne debljem. Joj, svašta sam sad napisala. Pokušavam biti chill ali počela sam i sanjati preglede pa noćas sanjala da držim svoje dijete u rukama tak da kužim da sam podsvjesno opterećena.

    Nemoj uopće razmišljati o porodu jer je to nepredvidivo. Sve ovisi o situaciji tada,razmišljaj o tome lijepom što slijedi poslije 🤗 svi imamo želje kakav bi porod al ne ovisi o nama . A kažu čak da je veće bebe lakše rodit,valjda se prije spuste,šta li već 😉


    Nisam to znala, doktor je rekao da ima vecu glavicu za tjedan do dva ali da ce se zdjelica rasiriti i da kosti naravno nisu srasle da to sve fino moze izaci sto znamo svi i rekla sam mu da ok, a on je zaista bio fer i rekao nece biti lako ali uspjet cemo. Jedino sto sam vec rekla da bude 200-300 grama preko 4 kg tad ce vec carski jer sam prvorotka. 

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Julie, da, sve smo vec u razmisljanjima kak ce biti. A moj ce isto biti veci, za sad mi jos nisu rekli sto da ocekujem, ali ja racunam oko 4 kg 😓😫

    [lilypie.com]

  • danica_zvijezda

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Ja sam imala stolicu odmah drugi dan u bolnici bez ikakvih problema. Recept: nadopuniti bolničku hranu laganom domaćom hranom. Muž donio od doma domaće juhe i kompota skuhanog od jabuka i šljiva.

    [lilypie.com]

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    Pokusaj toliko ne razmisljat iako je to lako rec…ja sam si u glavu stavila da van mora kako god a sad kako i na koji nacin saznat cu kad dode pravo vrijeme za to. Nema smisla gatati sto i kako ce biti jer na kraju bas bude suprotno od onog kako smo zamisljali…

    [lilypie.com]

  • Avatar Angelina

    Angelina

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Ja sam malo i pre chill 😅 nekako ne razmisljam bas previse kako ce sve biti nego samo iscekujem i nadam se da ce sto prije jer ne mogu vise 🙈 toliko je sparno, tesko, ja sam si sve teza i ne da mi se vise nista. Ili neka se ovo dijete rodi ili neka padne kisa inace cu krepat 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Ja bih se radije mucila prirodno nego na carski jer se grozim operacija i muka mi je kad slusam o tome, ali ako nece ici, sta mogu…dr ce najbolje znati kad dodje vrijeme za to…a to da je vece bebe lakse roditi ne vjerujem…kak je lakse izbacit bebu sa 4 kg od bebe sa 2,5 kg 🤔  A i sve ovisi od zene do zene…neke prvorotke rode lakse od viserotki…
    E sad to sa spustanjem bebe, kad ce se i hoce li se spustiti, mislim da mozemo potaknuti nekim vjezbicama…ili sam zabrijala pa je to samo za okretanje bebe 🤔 Svasta zabrijavam vec u zadnje vrijeme 😅

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Aurora87

    DijMar

    Ja bih se radije mucila prirodno nego na carski jer se grozim operacija i muka mi je kad slusam o tome, ali ako nece ici, sta mogu…dr ce najbolje znati kad dodje vrijeme za to…a to da je vece bebe lakse roditi ne vjerujem…kak je lakse izbacit bebu sa 4 kg od bebe sa 2,5 kg 🤔 A i sve ovisi od zene do zene…neke prvorotke rode lakse od viserotki…
    E sad to sa spustanjem bebe, kad ce se i hoce li se spustiti, mislim da mozemo potaknuti nekim vjezbicama…ili sam zabrijala pa je to samo za okretanje bebe 🤔 Svasta zabrijavam vec u zadnje vrijeme 😅

    Treba sjesti na pilates loptu i skakutati na njoj da gravitacija odradi svoje, mislim da su nam to na tecaju rekli🤣. Evo ja bas sad sjedim na toj lopti ali jos uvijek ne skakucem😁


    Hahah ni nemoj da ne izađe ranije 
    A nama su na tečaju rekli da će beba to odraditi kad bude spremna…ali ne znam di će se spustiti kad je sad od do, i dolje i gore 
    Moja lopta je probušena tak je zapravo nemam pa ću skakati u predrađaoni kad dođem 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.