Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Angelina

    Angelina

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Angelina

    Ja sam malo i pre chill 😅 nekako ne razmisljam bas previse kako ce sve biti nego samo iscekujem i nadam se da ce sto prije jer ne mogu vise 🙈 toliko je sparno, tesko, ja sam si sve teza i ne da mi se vise nista. Ili neka se ovo dijete rodi ili neka padne kisa inace cu krepat 😂

    A ja nikako da pomislim neka izađe van, jos nisam spremna…tek sad mi se pere jedna tura vesa koju sam htjela prije par dana staviti, imam ih jos 2-3 i treba sve ispeglati…torba je spremna ali ja ne🙈. Imam osjecaj da do kraja necu pomisliti neka izađe, koliko me peru neke nervoze a da ni sama ne znam zasto.


    Ma to je skroz normalno. Ta nervoza ni nece nestati. Kako i ne bi bila nervozna kad ima toliko toga o cemu mozes razmisljati 😅 Nekome je mozda i lakse biti nervozan nego chillati.
    I ja isto jos imam neke sitnice za pripremiti, presloziti i tako pa se s tim zabavljam

    [lilypie.com]

  • Avatar sara2019

    sara2019

    Broj poruka: 270

    Prijavi adminu

    DijMar

    Ja bih se radije mucila prirodno nego na carski jer se grozim operacija i muka mi je kad slusam o tome, ali ako nece ici, sta mogu…dr ce najbolje znati kad dodje vrijeme za to…a to da je vece bebe lakse roditi ne vjerujem…kak je lakse izbacit bebu sa 4 kg od bebe sa 2,5 kg 🤔 A i sve ovisi od zene do zene…neke prvorotke rode lakse od viserotki…
    E sad to sa spustanjem bebe, kad ce se i hoce li se spustiti, mislim da mozemo potaknuti nekim vjezbicama…ili sam zabrijala pa je to samo za okretanje bebe 🤔 Svasta zabrijavam vec u zadnje vrijeme 😅


    Caka je u tome sto vece bebe nekako lakse izadju jer su jace pa lakse se poguraju van dok manje bebice nemaju dovoljno snage pa se nikako pogurati van..tak sam cula..a iskreno prvi sin kad sam ga radala imao je 3460 i nekkako kad je trebao van on se pogurao nazad pa su doktori morali nasjedati na trbuh a sa ovo dvoje sto su 4 kg bili nekako su lakse izasli naravno isto bolno ali laksi izgon

  • Deleted user

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Ja sam u 32 tjednu, i danima vec ne mogu hodati doslovno. Boli me cijela zdjelica sve unutra svuda, ne mogu noge odvojit, cak ni u krevetu se nemg micat jer odmah boli jako. Dok lezim jedino sam ok. Beba mi je od pocetka jako jako nisko. Zatvorena sam i sve je ok, osim sto sam dobila ovu doslovno konstantnu bol…. nemg otici ni prosetati, nekad ne mogu ni do wca jel odmah boli. Guza, vagina, sve unutra, izvana, ne znam ni sama. Jeli itko imao iskustva s ovim? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Kuzim da se kosti sire i tijelo priprema za porod ali ovo mi je malo previse koliko boli neizdrzivo i da ne mogu se pomaknit u krevetu od bolova itd….

  • Avatar MVT

    MVT

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

    MonaL.

    Julie

    Sve smo se utisale, vjerojatno sve mi koje smo 35 pa dalje da smo u svom svijetu……barem ja. Stalno razmišljam o porodu, o bebi i otoke laku ću ja to, hoću li moći dojiti. Milion pitanja mi je u glavu. Pokušavam ne razmišljati o bolnom porodu posto nam je dečkić veliki. Neka je Bogu hvala, ali me plaši rađanje prekid 4 kg. Na carski nisam spremna jer smi sve do sad pričali isključivo o prirodnom položaju. Naravno da ne mora biti slučaj da se tako ubuca sad tih 20 dana ali opet ja sam anemična, iako uzimam prenatalne mali mi sve pojede 🙈 pa očito ja ne dobivam na kilaži. Ko će ga znat, još i bolje da se ne debljem. Joj, svašta sam sad napisala. Pokušavam biti chill ali počela sam i sanjati preglede pa noćas sanjala da držim svoje dijete u rukama tak da kužim da sam podsvjesno opterećena.

    Nemoj uopće razmišljati o porodu jer je to nepredvidivo. Sve ovisi o situaciji tada,razmišljaj o tome lijepom što slijedi poslije 🤗 svi imamo želje kakav bi porod al ne ovisi o nama . A kažu čak da je veće bebe lakše rodit,valjda se prije spuste,šta li već 😉


    Pa sad ne bih rekla da se velike bebe lakše spuštaju, moja je imala 4,5 kile pa mi se doktor lijepo nabio laktovima da izađe više. Al svaka je žena drugačija. Eto upala kao padobranac, al čitam sve teme (porodiljni je duuuuugačak) 😀

    [lilypie.com]

  • MonaL.

    Broj poruka: 378

    Prijavi adminu

    MVT

    MonaL.

    Julie

    Sve smo se utisale, vjerojatno sve mi koje smo 35 pa dalje da smo u svom svijetu……barem ja. Stalno razmišljam o porodu, o bebi i otoke laku ću ja to, hoću li moći dojiti. Milion pitanja mi je u glavu. Pokušavam ne razmišljati o bolnom porodu posto nam je dečkić veliki. Neka je Bogu hvala, ali me plaši rađanje prekid 4 kg. Na carski nisam spremna jer smi sve do sad pričali isključivo o prirodnom položaju. Naravno da ne mora biti slučaj da se tako ubuca sad tih 20 dana ali opet ja sam anemična, iako uzimam prenatalne mali mi sve pojede 🙈 pa očito ja ne dobivam na kilaži. Ko će ga znat, još i bolje da se ne debljem. Joj, svašta sam sad napisala. Pokušavam biti chill ali počela sam i sanjati preglede pa noćas sanjala da držim svoje dijete u rukama tak da kužim da sam podsvjesno opterećena.

    Nemoj uopće razmišljati o porodu jer je to nepredvidivo. Sve ovisi o situaciji tada,razmišljaj o tome lijepom što slijedi poslije 🤗 svi imamo želje kakav bi porod al ne ovisi o nama . A kažu čak da je veće bebe lakše rodit,valjda se prije spuste,šta li već 😉

    Pa sad ne bih rekla da se velike bebe lakše spuštaju, moja je imala 4,5 kile pa mi se doktor lijepo nabio laktovima da izađe više. Al svaka je žena drugačija. Eto upala kao padobranac, al čitam sve teme (porodiljni je duuuuugačak) 😀


    Nemam pojma,kažem što sam čula,nisam izmislila ☺️ nekom očito lakše veću bebu rodit,nekom manju ,svatko ima svoje iskustvo 🤷

  • pahuljicaa

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Dal koju bole noge? Probudim se ujutro, a noge rasturaju ko da sam trcala maraton… Misici na potkoljenicama, kosti,koljena, stopala me zare (nisu naotecena), nekako su teske, kukovi bole ( a mislim da se dosta okrecem po noci).. vec par tjedana tako.. osjecam se ko bogec

    [lilypie.com]

  • Martina0204

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Da me bar bole samo noge 😱🙈
    Mene bole koljena prepone i kukovi, ledja me bole kad god se hocu ustati a od jutros me bole i ruke uopce na znam od cega 🙈 osjecam se ko neka bakica…

  • pahuljicaa

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    I ruke me bole.. ko da su mi visak 🙈🙈
    Bas se osjecam nemocno, od jada i kukanja mi se i place 

    [lilypie.com]

  • Martina0204

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Uopce nemam nikakvih naznaka da bi se uskoro moglo nesto pokrenuti.. osim naravno moje zelje  da sto prije primim svoju pisulinku 🥰

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.