Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Matea26

    Matea26

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Maša62

    Kengurica

    Maša odlicno. Koja bolnica?

    Vinogradska


    Kod koje doktorice, i mene ceka uskoro TA, isto Vinogradska 

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Matea26

    Maša62

    Kengurica

    Maša odlicno. Koja bolnica?

    Vinogradska

    Kod koje doktorice, i mene ceka uskoro TA, isto Vinogradska


    Neces doci kod iste uvijek,  ne znam dali je do godisnjih trenutno ali vec zadnja 3 mjeseca niti jednom nisam naisla na istu u TA i na uzv a dolazim uvijek na isti dan i u isto vrijeme. 

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Davos cuvaj se samo, jos malo izgurat i to je to 🥰
    Deja ti ces se bome naradit prije vjencanja, ne moras se buducem dokazivat zna on da si ti dobra i vrijedna bez brige nece odustat 😁😘🥰 jos malo i gospođa si 🥳🎊🎉🥂

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Vjencani prsten ja sam skinula prije 3tjedna, nisam pratila uopce i po noznim prstima sam uocila da su malo natekli i onda sam skuzila da nit prsten ne mogu uopce skinut i pod hladnu vodu i na jedva ga skinula i od tada ga nisam vracala…
    Po svemu sudeci vratit cu ga sigurno nakon poroda, a bas mi fali na prstu… 

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    luce35

    Po meni jastuk potpuno nepotreban, beba voli biti uz tijelo, a i meni je osjecaj ljepsi nego da je u jastuku. Kad krenu dolaziti posjete na njjma je samo da operu ruke po ulasku u stan i lijepo gledaju bebu, pomaze je i cao. Nitko je nece nositi osim baka, djedova a oni imaju iskustva i ne trebaju jastuk 😀


    Kako na pristojan nacin reci gostima da operu ruke?
    Mm i ja smo se dogovorili, ako dodju on ce svojima a ja cu svojima reci da nema nikakve zamjerke.
    Ali kako drugima?
    Ja osobno dok idem u stan negdje gdje je bebica dok se raskomotim odem oprat ruke jer znam da cu bebicu dirati il nositi… Ali nije to svima na svijesti iako bi trebalo biti… Najbolje mi je kad ja znam neke oprat ljude za ruke a oni meni “pa iz auta sam” 🤦🏼‍♀️ meni kosa na glavi skoci ko da mu auto dezinficiran… 

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Ja sam odavno skinula prsten jer su mi jedno jutro prsti bili dupli, cim se povuklo skinula u slucaju da se oticanje ponovi. Bas mi fali na prstu ali ne zelim riskirati. 

    [lilypie.com]

  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    Pikulica19

    luce35

    Po meni jastuk potpuno nepotreban, beba voli biti uz tijelo, a i meni je osjecaj ljepsi nego da je u jastuku. Kad krenu dolaziti posjete na njjma je samo da operu ruke po ulasku u stan i lijepo gledaju bebu, pomaze je i cao. Nitko je nece nositi osim baka, djedova a oni imaju iskustva i ne trebaju jastuk 😀

    Kako na pristojan nacin reci gostima da operu ruke?
    Mm i ja smo se dogovorili, ako dodju on ce svojima a ja cu svojima reci da nema nikakve zamjerke.
    Ali kako drugima?
    Ja osobno dok idem u stan negdje gdje je bebica dok se raskomotim odem oprat ruke jer znam da cu bebicu dirati il nositi… Ali nije to svima na svijesti iako bi trebalo biti… Najbolje mi je kad ja znam neke oprat ljude za ruke a oni meni “pa iz auta sam” 🤦🏼‍♀️ meni kosa na glavi skoci ko da mu auto dezinficiran…


    Ja cu na stolu imati i dezinfekcijski gel pa spomenuti da mogu njega ili oprat ruke. A dize mi se kosa kad pomislim da bi nekome moglo pasti na pamet pomaziti bebu po licu 😱😬😡

  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Cure sta mislite jel se smijemo kupati u kadi malo da se opuste bolni misici i kosti? 
    Ja sam na mirovanju, cerviks skracen i otvoren za prst pa neznam smijem li lezati u vodi. Ali me toliko bole kukovi, bedra i ledja od lezanja da bi mi tako dobro dosla neka mlako topla voda za opustanje…

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Helo zenice citam vas ali nemam sto pisati.. Danas mi je neki bezvezni dan od jutra. Kod mene sve po starom beban je aktivan mlati me stalno a ja uzivam u njegovom ritanju.. Sve sam nestrpljivija da ga upoznam.. 

  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    Tvoja kuca, tvoja pravila. Kao sto Deja kaze, tko se uvrijedi na to, ne mora mi dolaziti vise. Mislim da ako svima kazemo da ako misle dirati bebu da nek prvo ruke peru 😁
    Moja frendica je upravo iz tog razloga nabavila onu plocu ukrasnu i na njoj napisala “pravila” - izuj se i operi ruke 😄👌

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.