Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Je li u ljekarnoj kupujete Chicco uloske? Koliko komada dodje i cijena otprilike? Meni je sogorica rekla da su dobri i oni, a Tena Maxi Lady najbolji. Da Vir bolje izbjegavati jer se lijepe za ranu.

    I namjeravam one Jessa gacice jednokratne kupiti, da nisam u onim gadnim mrezicama 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Venus

    Je li u ljekarnoj kupujete Chicco uloske? Koliko komada dodje i cijena otprilike? Meni je sogorica rekla da su dobri i oni, a Tena Maxi Lady najbolji. Da Vir bolje izbjegavati jer se lijepe za ranu.

    I namjeravam one Jessa gacice jednokratne kupiti, da nisam u onim gadnim mrezicama 😂


    Chicco imaš u dm-u i bubamari sigurno, za dalje neznam.
    Muller ima isto te velike, zovu se pezlly, puno jeftiniji su od chicco
    Ja sam isto imala paniku od vira jer sam vidila da je jedna cura pisala da su joj se konci zapetljali u tu mrežicu , ali sam prešla na njih nakon par dana jer su puno udobniji i prozračniji od ovih i nisam imala problema. S tim da sam po tri stavljala i onda mijenjam po potrebi, nekad dva budu skroz čista, ovisi koliko često idem na wc…


  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    felicita28

    Dobar dan zenske, htjela sam pitati da li cete vi onu ogradicu staviti oko.cijelog krevetica ili ne? Cula sam i procitala u par navrata da to kao nije dobro jer beba nema dovoljan dotok zraka pa da je preporucljivo stavito ogradicu na uzglavlje i sa suprotne strane od one gdje vidis bebu. Sto vi mislite o tome i kako cete vi to stavljati?


    Ogradi ca ti ni ne treba za bebu (štoviše, ne preporučuje se zbog opasnosti od gušenja). Staviš ju kasnije ako će trebati, ja sam stavila tamo negdje s cca 2 mjeseca samo zato što se mali počeo glavicom nabijati u te rešetke 


  • Avatar Maša62

    Maša62

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Kengurica

    Maša odlicno. Koja bolnica?


    Vinogradska 

  • Avatar Angelina

    Angelina

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    mamaoddanas

    Frajla

    mamaoddanas

    Bok svima, ima li netko možda informaciju kad će objaviti trudnički tečaj u rujnu u Merkuru? Zvala sam ih prije 2 tjedna, tada su rekli da još ne znaju ništa za trudnički tečaj u rujnu kad će točno biti… A ja bih baš trebala u rujnu jer mi je termin u 10. mjesecu.
    Hvala puno!

    Super je poslušati u tečaj u bolnici u kojoj planiraš roditi.
    Ali ako nećeš stići i ako ti treba potvrda za muža uvijek možeš otići poslušati negdje u dz (svejedno je odakle je potvrda)
    https://www.zagreb.hr/trudnicki-tecajevi/453
    [zagreb.hr]
    Hvala ti Frajla!. Držim fige da će ovih dana objaviti termin za rujan, a ako neće biti u rujnu - svakako ću otići s mužem u jedan dz, hvala na informaciji, nisam znala da je nebitno odakle je potvrda.


    Ako ces roditi u Merkuru, potvrda vam ni ne treba.
    Ja nekako mislim da budu objavili za rujan jer svake godine bude u rujnu nakon ljetne pauze.

    [lilypie.com]

  • Avatar LollyBB

    LollyBB

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Venus

    Je li u ljekarnoj kupujete Chicco uloske? Koliko komada dodje i cijena otprilike? Meni je sogorica rekla da su dobri i oni, a Tena Maxi Lady najbolji. Da Vir bolje izbjegavati jer se lijepe za ranu.

    I namjeravam one Jessa gacice jednokratne kupiti, da nisam u onim gadnim mrezicama 😂


    Ima ih i u Bipi. Između 60 i 70 kn, čini mi se.

  • Avatar LollyBB

    LollyBB

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    LollyBB

    Venus

    Je li u ljekarnoj kupujete Chicco uloske? Koliko komada dodje i cijena otprilike? Meni je sogorica rekla da su dobri i oni, a Tena Maxi Lady najbolji. Da Vir bolje izbjegavati jer se lijepe za ranu.

    I namjeravam one Jessa gacice jednokratne kupiti, da nisam u onim gadnim mrezicama 😂

    Ima ih i u Bipi. Između 60 i 70 kn, čini mi se.


    30 komada u pakiranju.

  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    A jel tko uzimao tena maxi lady, cijena i kolicina? Cula sam da su jos i najbolji.

    I koje cete uloske/blazinice za grudi. Isto imaju neke mullerove, dm i chicco

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Ja imam Chicco uloške i blazinice za grudi isto tako imam i paket Vira, a mrežaste gaćice imam od to.to

    [lilypie.com]

  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    Moje jutarnje pitanje se izgubilo u masi ili nijedna ne radi Kegelove? 😉
    Dakle, treba li ih prestati u neko doba ili se mogu do kraja? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.