Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Jeja4

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    Cure, imate u Kiku super dekica po 50 ak kn, malo su deblje, moze se mjesecima pokrivati s time, naravno, u zimskom razdoblju. U intersparu je bilo preslatkih tankih nekad, po nekih 30 ak kn. To sve imam od kceri plus par vreca za spavanje.
    Danas mm isao po nalaz za antitjiela, negativan je.
    Ja posaugala, oprala podove, sredila se i uredila, zdepilirala….
    Nego, nosite li jos vjencani prsten? Ja sam na jedvite jade skinula svoj sad kad sam ruke depilirala i razmisljam da ga ne stavljam vise do poroda, da mi ga ne bi morali rezati, zlu ne trebalo.

  • Avatar marinaaaa

    marinaaaa

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    Jeja4

    Cure, imate u Kiku super dekica po 50 ak kn, malo su deblje, moze se mjesecima pokrivati s time, naravno, u zimskom razdoblju. U intersparu je bilo preslatkih tankih nekad, po nekih 30 ak kn. To sve imam od kceri plus par vreca za spavanje.
    Danas mm isao po nalaz za antitjiela, negativan je.
    Ja posaugala, oprala podove, sredila se i uredila, zdepilirala….
    Nego, nosite li jos vjencani prsten? Ja sam na jedvite jade skinula svoj sad kad sam ruke depilirala i razmisljam da ga ne stavljam vise do poroda, da mi ga ne bi morali rezati, zlu ne trebalo.


  • Avatar marinaaaa

    marinaaaa

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    Stavila sliku, nije se učitala. Opet 🙄 
    Ja nosim zarucnicki i vjencani ali je bome stisnulo,skinut ću na vrijeme da ne dođe do problema haha 

  • Jeja4

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    marinaaaa

    Stavila sliku, nije se učitala. Opet 🙄
    Ja nosim zarucnicki i vjencani ali je bome stisnulo,skinut ću na vrijeme da ne dođe do problema haha


    Pokusala sad staviti svoj nazad na prst ali ne ide 🙄. Proslu trudnocu ga nisam uopce skidala, sad su ocito prsti malo oteceni, bolje necu riskirati.

  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    Ja još uvijek nosim i zaručnički i vjenčani, još mi stanu, ali mislim da ću od straha prestat nosit u skorije vrijeme. Doduše ja ih skidam svaku večer pa onda vidim jel ide ili ne ide 
    Ja sam isto planirala držati bebu u jastuku onom, nisam si baš na ti s držanjem tako malih bebica.  Sve se nekako nadam da to nadođe kad rodiš, a vidjet ćemo.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Ja svoj prsten ne nosim vec dva, tri mjeseca. Jednom mi bio zapeo i ja se uplasila i od tad ga ne nosim. Sto se tice cicscenja mi smo danas cistili viskove po kuci, sve sto ne koristimo ne zelim ni u kuci 🙈 radimo generalku prije nego bebica dode. Imamo zenu koja ce nam pomoci ako zapnemo ali za sad samo pegla jer mi i to oduzima puno vremena s obzirom da perem jesensko zimsku odjeću, sve jakne sam vec oprala i osusila da budu “svjeze” za mjesec dana i tak. Zadajem si svakakvog posla.
    Davos cuvaj se, jos malo i ti si mirna sto se porodaja tice. 
    Deja kaj ces obuci? Bas lijepo. Mi smo svoje odgodili za na godinu.

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Curke, mamu mi je uhvatila neka crijevna viroza i bojim se da ce i mene kroz koji dan zakaciti…znam da je sve vec tu u zraku, ali mogu li mozda nekako sprijeciti? 🤔
    Ili ak me uhvati, kaj da si uzimam?

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    DijMar

    Curke, mamu mi je uhvatila neka crijevna viroza i bojim se da ce i mene kroz koji dan zakaciti…znam da je sve vec tu u zraku, ali mogu li mozda nekako sprijeciti? 🤔
    Ili ak me uhvati, kaj da si uzimam?


    Enteros gel
    I nesto od onih soli za rehidrataciju ili barem neki izotonicni napitak (isosport i sl)


  • DaVoS

    Broj poruka: 51

    Prijavi adminu

    Cure, samo jedan mali savjet. Oni jastuci su zbilja korisni. Korisniji mozda za ljude koji ce vam dolaziti, ali vama roditeljima ce biti toliko prirodno drzati te male kiflice vec posle prvih drzanja jer ih necete moci pustiti. Jednostavno su preslatki i toliko cete ih zeleti imati uz sebe da cete zaboraviti na strah od držanja. 
    Znam da zvuci kao klišej ali verujte…. sve to prirodno dodje. 

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Po meni jastuk potpuno nepotreban, beba voli biti uz tijelo, a i meni je osjecaj ljepsi nego da je u jastuku. Kad krenu dolaziti posjete na njjma je samo da operu ruke po ulasku u stan i lijepo gledaju bebu, pomaze je i cao. Nitko je nece nositi osim baka, djedova a oni imaju iskustva i ne trebaju jastuk 😀

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.