Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    E sad s me podsjetila uopce da ih pocnem raditi ;)

    [lilypie.com]

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    Da, ja cu stavljati vjerojatno jednu bicnu stranu i onu gornju iako kad sam podigla krevetic gore, odnosno madrac na visu razinu ta ograda mi tako nekako ruzno strsi van jer je visa tak da uopce vise ni ja nisam sigurna hocu li je stavljati. A s cime planirate pokrivati bebu u 9. Mjesecu? Poplun ili dekica?

    [lilypie.com]

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    Sto se tice Kegelovih ja to ne radim jer svaki puta zaboravim a i to mi se tako nekako ne da raditj, bas mi je nekako umoriv osjecaj to raditi i onda kad i  krenem brzo prestanem. Isto tako sam si razmisljala za to masiranje medice hocu li ili ne, medutim ni s tim jos nisam krenula 😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    DijMar

    Moje jutarnje pitanje se izgubilo u masi ili nijedna ne radi Kegelove? 😉
    Dakle, treba li ih prestati u neko doba ili se mogu do kraja?


    Oprosti, ali tek nakon ovog pitanja sam isla vidjeti kakve su to uopce vjezbice jer nisam znala 🙈 i na kraju vidim da ja to redovito u seksu radim, bar jedan dio 😂 i ne mislim stati s tim bez obzira na stupanj trudnoce, samo da muzic dodje i oderi 😆 vracam se Kegelovim vjezbama 🤓
    Inace sam ja uvijek dok sam vozila jer su bile visesatne voznje radila stezanje, zadrzavanje i opustanje misica i tako dosta vremena, kako trbusnih tako i guznih… Rezultat se vidio a teretane nisam stigla posjecivat 😂😂😂
    Tijelo mi prepozna sto mogu i kada iskoristit… 
    Npr. Ja dosta sada kad lezim na ledjima ili sjedim znam skupit stopala i privuc ih sto blize gore pomaze mi odlicno za razgibat kukove i trtica me manje boli odkad radim to… 
    Ili kad idem na krevet ostanem na sve cetri na krevetu i rasirim koljena sto vise pa poslije guzu dignem gore vidim sad da je i to u K vjezbicama i ne vidim sto je to lose za radit dokle god se ti osjecas ok 😉
    Ja znam za ledja da bi mi jako onaj kotac pomogao e al to ne smijem sad raditi😬

    [lilypie.com]

  • Avatar Angelina

    Angelina

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    felicita28

    Da, ja cu stavljati vjerojatno jednu bicnu stranu i onu gornju iako kad sam podigla krevetic gore, odnosno madrac na visu razinu ta ograda mi tako nekako ruzno strsi van jer je visa tak da uopce vise ni ja nisam sigurna hocu li je stavljati. A s cime planirate pokrivati bebu u 9. Mjesecu? Poplun ili dekica?


    Ne mora ogradica biti striktno na madracu. Izvadi madrac, povezi ogradice, pa onda uguraj madrac izmedu ogradica.
    Ja cu s dekicom pokrivati. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Kegelove se mogu raditi do kraja (i kasnije isto), jačaju mišiće zdjelice, manje su šanse za probleme s mokrenjem, lakše ćete tiskati i imati jače orgazme 
    Blazinice za grudi-meni je na početku sve smetalo, stavljala sam si tetre u grudnjak. Nakon toga su mi bile super to.to njihove su onak više kao vataste, baš mekane. A kasnije i sve ostale.
    Pa evo lista
    to.to - dosta male, debele, vataste i ugodne za nositi
    Baby love - isto male, debele, onaj gore materijal je možda mrvicu najlonast, pa mogu iritirati bradavice prvih dana
    Chicco - Dosta slične dm-ovima, jedino što su u pojedinačnom pakiranju, ali puno skuplje. Znala sam uzeti kada budu 1+1 gratis, inače mislim da nisu vrijedne tih novaca
    Avent - Tanke i velike, tako da su super za van jer se ne ocrtavaju (sve ove deblje se jako kuže u onim tankim grudnjacima za dojenje). Jako dobro upijaju. Jedino što ja imam male grudi, pa su mi se znale nekad zgužvati, za veće grudi su savršene. Pojedinačno su pakirani, pa super za ubaciti par komada u torbu. Dosta su skupe, najispaltivije je uzeti onaj veliki paket.
    Tomme tippee - Slično kao Avent, samo su malo manje. Dobila sam ih uz izdajalicu, nisam kasnije kupovala jer su mi Avent nekak uvijek ispadale jeftinije (po komadu kad preračunam), a tu su negdje po kvaliteti


  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Imate u Kauflandu spavacice po 40kn i krevetninu za krevetice jastuk i poplun po 175kn 

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki i riki

    Kiki i riki

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pikulica19

    Imate u Kauflandu spavacice po 40kn i krevetninu za krevetice jastuk i poplun po 175kn


    Kiki

  • Avatar Kiki i riki

    Kiki i riki

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Nessa

    Pikulica19

    Imate u Kauflandu spavacice po 40kn i krevetninu za krevetice jastuk i poplun po 175kn


    Sta mislite jel ovo cura ili decko.. Nova sam ovdje nezz ni kako da ucitam sliku

    Kiki

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Nessa

    Nessa

    Pikulica19

    Imate u Kauflandu spavacice po 40kn i krevetninu za krevetice jastuk i poplun po 175kn

    Sta mislite jel ovo cura ili decko.. Nova sam ovdje nezz ni kako da ucitam sliku


    Jel mislis na mene kojeg sam spola s obzirom da si me citirala ili pretpostavljam na bebu mozda? 😂😂😂😂

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.