Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Evo ja se napokon uspjela naruciti na pregled, dobila termin kada cu biti 9+2. Odlucili smo da ipak necemo prije  privatno. Naravno da me zanima bebica, ali u prosloj T su me svako malo cackali, i onda jos na kraju pregledi svakih tjedan dana, a to mi je jos sve svjeze u glavi. Dobro da nisam dogurala do onog kad ide svaki ili svaki drugi dan jer bi prosvikala.
    Poslala sma mail doktoru da vidim jel trebam piti sta od terapije i jel smijem letiit avionom jer mi je u planu uskoro, pa sad cekam da vidim sta ce reci
    Luce, si probala octom cistiti? Ta prirodna sredstva su uglavnom na bazi octa… wc skoljku mozes naprasiti sodom i onda zalijes octom. Nekad davno sam nasla i neki “recept” za kamenac-prepolovis neko citrusno voce (limun, grejp, narancu), umocis u sol i s tim oribas kadu/umivaonik
    Svasta ja probam, al nema mi do domestosa 🙈


  • Mamika99

    Broj poruka: 105

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, evo i ja sam se upravo priključila forumu da malo vidim iskustva drugih mama (sadašnjih i budućih). Imam curicu dve i po godine, beba na putu, 9+3, idem na pregled u ponedeljak, ne mogu dočekati :)
    Od početka trudnoće imam problema s mehurom, prvo sam imala gadan cistitis, pila antibiotike 10ak dana, nalazi su bili bolji, ali stalno povišeni leukociti u urinu. Radila briseve, sve ok, a stalno osećam neko grebuckanje, peckanje… ako neko ima savet, dobro bi mi došao. Pijem puno tečnosti, voda, čajevi itd.
    Pijem duphaston od prvog pregleda i folacin upravo završavam kutiju. Doktor mi je rekao da malo mirujem i da nemam odnose, iskreno ne znam zašto, možda zbog te urinoinfekcije koju sam tada imala, moram ga sad opet pitati :) 
    Radujem se druženju na forumu :D

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    luce35

    Cure jel neka isprobala Method sredstva za ciscenje na biljnoj bazi? Htjela bi izbjeci sanitar i sl proizvode u trudnoci


    Ja ih koristim i odlična su, imam za kuhinju i univerzalnom, imaju si roku paletu proizvoda ali neke sa tipa kupaonicu i kamena sam uzela od neke druge firme isto kao zdravije i deterdent za sude, ali to ni ne koristim puno jer imamo perilicu suda

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Julie hvala😀.
    Ja sam dosada cistila octom, sodom bikarbonom i limunskom kiselinom ali mi sada miris octa smeta. Osjetili se puno u Methodovim sredstvima ocat ili lavanda/grejp u sredstvu neutraliziraju?

    [lilypie.com]

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Bok curke, evo da vam se malo javim. Vidim da vas je dosta danas imalo pregled. Sretno! Ja sam tek u ponedjeljak i ne mogu docekati da vidim jeli sve u redu. Jucer sam cijeli dan bila komirana, jer me je bolio cijeli trbuh 😕
    Danas sam super, s posla sam se cak otisla isfenirat.
    Sad opet horizontala zbog utrica. 

    [lilypie.com]

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    E i jucer me na poslu posjetila kolegica koja upravo ulazi u 9.mj. i pokazala mi snimak sa 4d uzv, kad je bila u 16 tjednu. Odusevilo me, morat cu otici privatno samo da imamo uspomenu 😊

    [lilypie.com]

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Da li je itko od vas isao na 4d? 

    [lilypie.com]

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    HarryPotter

    Sretno danas na uzv svima koje idu, ja cekam svoj, al ima jos do njega, tek 12.4.
    ☺️
    Ja se tolko dobro osjecam, da je to nevjerovatno, pokusavam ne misliti na to sto nemam simptoma no nicega..
    Sad mi na pamet pade cokolino, uf. Mogla bih pojesti najvecu onu vrecu
    😂😂


    Nasmijala si me sa cokolinom, ja sam seii neki dan uzela cokolesnik i frutolino 😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Ej cure moje… Novima zelim sve najbolje i urednu trudnocu.. Da vam se malo javim da sam ja danas dobro papala sam svasta fino i nije mi bilo muka napokoooon.. Uspjela pospremiti i kucu pa me eto uhvatilo u ledjima hahah tak mi i treba kad zaboravim da sam trudna i da mi poslje nekog posla sve bude bolno kao da sam rintala 8 sati a ne sat vremena po kuci. Uglavnooom uskoro cu malo prosetat jer sam pretjerala malo sa hranom pa da malo isetamo to… Usput idem kupiti trudnicku knjizicu i sutra idem trazit da ju ispune i da mi daju uputnicu za osijek pa cu sutra odmah otici i izvadit krv za krvnu grupu jer sam danas pricala sa sestricnom koja je takodjer kod iste doktorice i rekla mi je nemoj ju nista pitat nego samo odi i reci da odradi sta zelis jer je ona takva nece nista sama reci i napraviti nego moras ju trazit sta zelis. Eto mozdaa nekim cudom sutra i saznam kad cu na uzv.. I da se ubacim malo ja sam bome svjesna da sam trudna svako jutro se budim napuhana kao da sam vec u 5 mj i grudi nimaloo ne popustaju dolazim u iskusenje da hodam okolo bez grudnjaka tolikooo mi smeta hahaha.. Ali eto da mi je dragi tu barem bi on uzivao u siskama hahhaahha ovako ce samo beba uzivati posto nam on dolazi tek u 7 mj kuci. Tada cu biti vec debela prasica hahhaha onda cu ga plasiti sa pupom… 

  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    Bok curke. Evo mene natrag s kontrole. Sve je super, bebač je bio full aktivan, skakao je okolo što mi je full čudno kad vidiš da tako skakuće a ništa ne osjetiš  Srećica mala. I mahao nam je, super je bio, baš smo mm i ja uživali gledajući ga.  Po mjerama je 10+1, a trebalo bi biti 10+3, ali to je to i super je sve. Sreća do krova 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.