Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Točkica

    Točkica

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Deja1988

    Booook curke! Sretno curama koje danas idu na pregled, javiteee🤗
    Ja isto ne mogu spavati. Kasno zaspim, a budim se u 5,6 ujutro na wc, i gotovoo, nema šanse vise zaspati😁 Znam nekad popodne malo leci ako mogu..
    Jucer sam napravila tako fini rucak, i onda mi se nije jelo. Ne da mi je muka bila, nego nije me uopće privlacilo😒 I ja pored toga svega jedem neke vocne musle 🙄😁


    Ajde super je ako mozes popodne odspavati,ja bi se narade zavukla pod stol u uredu i “ubila oko” malo  sta se tice hrane, Orasasti plodovi su uvijek u torbi za hitan slucaj 

    [lilypie.com]

  • marta07

    Broj poruka: 231

    Prijavi adminu

    Sretno svima danas, 😘😘😘 javite se kad stignete danas kako je bilo🤗🤗🤗 
    Ja išla po nalaze tsh mi nevalja3.42 omg sad će mi opet promjenit terapiju🙄🙄🙄. Idem idući tjedan pa ajd izdrzat ćemo i to. 

  • Avatar HarryPotter

    HarryPotter

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Sretno danas na uzv svima koje idu, ja cekam svoj, al ima jos do njega, tek 12.4.
    ☺️
    Ja se tolko dobro osjecam, da je to nevjerovatno, pokusavam ne misliti na to sto nemam simptoma no nicega.. 
    Sad mi na pamet pade cokolino, uf. Mogla bih pojesti najvecu onu vrecu 
    😂😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Maja_M

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Postovanje drage dame.Danas sam bila kod doktora trudna sam po prvi put i u 6tjednu sam.Pokazao mi je da se vidi otkucaj srca 🤗
    Dao mi je folacin i duphanson tablete 3x1 do daljneg da pijem.Kontrola je za 2 tjedna.Zanima me sad zbig cega se daje duphanson jer on je za poticanje krvarenja kod menstruacije.Da li je neko od Vas pio te tablete i koja su iskustva.Hvala Vam unaprijed 

  • Avatar jana35

    jana35

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Jana, na 45.str je netko objasnio kako mozes staviti sticker😉. Kako slatko, skakala.beba❤. Moja je u 12. bila bas mirna a u 9. se migoljila.
    Maybebaby, odlicno😊.
    Fairy, mislim da cu se osvijestiti tek kad ju osjetim. Inace ne vjerujem dok ne vidim, odnosno iskusim….uzv sam vidjela pa mi nije pomoglo🙂


    I ja sam bila na uzv u 9 tjednu, pomicala je ruke i noge, bas je bila aktivna! U 13 tt je skakala! Zbilja je čudo kako se tako malo stvorenje mice samo mi to jos ne osjetimo! Ja imam pregled tek 15.4. rekao mi je gin da će onda biti detaljan uzv. Jedva čekam! Povremeno osjećam ko neke bolove u trbuhu i preponama, tjesim se da se maternica širi pa osjećam. Nisu neki jaki bolovi, ali povremeno me skroz nisko zaboli a skidam se s utrića pa tek sad vidim kakav mi je iscjedak. Imam osjećaj da je stalno mokro dolje… Jedva čekam da prođu ti strahovi i da se opustim i uzivam. 

  • DaVoS

    Broj poruka: 51

    Prijavi adminu

    ja došla od doktorice. Sve u redu, velicina bebe odgovara tt. Srce se vidilo jasno da radi ali beba je izgleda spavala. Imala sam i uzv i ručni pregled. I cista nam je tu, još nije pukla, ali ona ne raste pa ju bebica već stigla po velicini. Valjda će ju više prerasti i izbaciti. Duphastoni i dalje. Svi nalazi uredni slijedeći put radimo bris.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Evo i mene krenla doktoru a njega nema dns minjala ga doktorica a kod nje nisam tila,tako da cu ga zvati da vidim kad mogu doci na pregled 😊

  • marta07

    Broj poruka: 231

    Prijavi adminu

    Aurora87 hvala probat ću si sutra kupiti, štetit uglavnom ne moze tako da valja sve probat.
    Ayla aaaa😏😏 bas nemaš sreće danas, zovi sutra ponovno nek ti da novi termin, šta te briga.
    DaVOs super 😘😘

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Budem 😊

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Cure jel neka isprobala Method sredstva za ciscenje na biljnoj bazi? Htjela bi izbjeci sanitar i sl proizvode u trudnoci

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.