Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Evo da se i ja “prijavim” i odmah riješim nedoumicu čitajući ovaj post :) Mi smo 13.tt i termin je 24.09. Malo me zbunio tvoj pošto si 8 tt :D

  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    DijMar

    Pozdrav! Evo da se i ja “prijavim” i odmah riješim nedoumicu čitajući ovaj post :) Mi smo 13.tt i termin je 24.09. Malo me zbunio tvoj pošto si 8 tt :D


    Trebala sam stavit “citiraj” hahah uglavnom plava sam :D

  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    nopobo

    Ja sam 8+5, termin je 22.09., s veseljem čekamo našu mrvicu. Kako se osjećate cure? Kako su prošli prvi pregledi? Nama je ovo prva beba, jako smo uzbuđeni i imamo 101 pitanje :)


    Evo ponovo :D Sad sam pogodila gumb :) Uglavnom, malo mi je nejasan tvoj termin jer je moj 24.9. a 13. smo tt
    Isto prva beba :D

  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    jana35

    marta07

    jana35

    Kombinirani probir je najbolje raditi u 11 tt. Ja sam ga odbila jer mi statistički nalaz ne znači ništa. Kod mene ima puno trudnica iznad 30 i nevjerojatno mi je to da je doslo u praksu da je svakoj drugoj povećan rizik i onda salju na Nifty test ili na amniocintezu.Ako se kombinirani probir radi u 11 tt onda se kod nedaj Bože povecanog rizika moze napraviti biopsija resica koja je sigurna za plod a nalaz je 100% točan.
    Moja frendica se htjela naruciti u 13 tt i rekli su joj da je prekasno za tu pretragu. Tako da, tko planira raditi tu pretragu narucite se na vrijeme!

    Da znam ja imam 33 i tek sam u 9 tj tako da stignem. Ni meni ne znači ništa ipak rodit ću kako bude ipak nakon punih 6 godina čekanja dragi Bog je odlučio da ja budem majka😍

    Tak i ja razmišljam, nebih se nikad odlučila na pobacaj tako da mi takvi testovi ne trebaju. Ali naravno, to je stvar osobne odluke.


    Evo ja sam u 13.t i tek mi je danas gin rekla za to, ali sam i ja u klubu “odbijenica” :) Tak da vjerojatno nije kasno…

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    DijMar

    nopobo

    Ja sam 8+5, termin je 22.09., s veseljem čekamo našu mrvicu. Kako se osjećate cure? Kako su prošli prvi pregledi? Nama je ovo prva beba, jako smo uzbuđeni i imamo 101 pitanje :)

    Evo ponovo :D Sad sam pogodila gumb :) Uglavnom, malo mi je nejasan tvoj termin jer je moj 24.9. a 13. smo tt
    Isto prva beba :D


    Dobrodosla 😊 sigurno je mislila 22.10 ☺

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Deja1988

    Pikulica19

    Deja1988

    Pikulica19

    Deja1988

    Nemam pojma. Meni je moj gin iz Vinogradske rekao da ga napravim od 11-12tt,i tak me narucili dole🤷‍♀️

    Mozda nam je isti ginekolog bio na pregledu 🤣 .. Tako je i meni napisao a to sam skuzila tek kad sam kuci dosla 🙈 pa sam ih zvala da su me krivo narucili i onda su mi objasnili tako 🤷‍♀️
    Sigurno prim. Tomić😁

    Da da… 😂😂😂
    Bas sam bila dns i njega sam zatekla. Nego kad si ti isla na 1.uzv?
    Ja sam uzasno uplasena zbog tog hematoma, bojim se i ici na wc.
    Valjda kako me gledao opet mi se aktivirao hematom pa vidim malo krvi sad na papiru .. Ne znam dali to ima ikakvog utjecaja da potakne krvarenje ??

    Ja sam isla na prvi uzv sa 6+2,pa 8+2.. I onda cu opet sad sa 11+5 zbog probira.
    A da li si na kakvoj terapiji, Duphaston, Utrogestan..?
    Znam da si u strahu, samo miruj, vjerojatno je sonda malo potaknula. Miruj, wc-krevet večeras, pa ces vidjeti. Ako prestane,, onda je od pregleda.. Bude sve ok, samo miruj😊


    Je prestalo je, hvala Bogu.. Ma sve moguce pijem Duphaston, Folacin, Decortin i jos 4 dana cu stavljat Cyclogest …
    Je potvrdila mi je jos jedna trudnica koja je imala veci hematom od ploda da joj je dosta puta uzv potaknuo hematom i krvarenje… I mislila sam si da je tako pa sam nekako i mirnije prihvatila to….
    Hvala ti puno na odgovoru 🥰

    [lilypie.com]

  • lauea

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Hej zenske, moram vam priznat da sam ljubomorna na vas sve ja sam sad 8 tt i vidim kako vi svi nekako uzivate u svojoj trudnoci kako je prozivljavate.Ja bila jednom na pregledu i to kad se pokazo + kod privatnog doktora jer jednostavno nemam vremena.Ja nista neznam o tome ,jedini simtom mi je umor.Prva je trudnoca i ne planirana ja još kao da nisam svjesna toga nije ko ostale mame da glade trbuh nekad i zaboravim na to.Neznam dali je to normalno kada ste se vi pocele osijecati trudne? 

  • Avatar andreaam

    andreaam

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    lauea

    Hej zenske, moram vam priznat da sam ljubomorna na vas sve ja sam sad 8 tt i vidim kako vi svi nekako uzivate u svojoj trudnoci kako je prozivljavate.Ja bila jednom na pregledu i to kad se pokazo + kod privatnog doktora jer jednostavno nemam vremena.Ja nista neznam o tome ,jedini simtom mi je umor.Prva je trudnoca i ne planirana ja još kao da nisam svjesna toga nije ko ostale mame da glade trbuh nekad i zaboravim na to.Neznam dali je to normalno kada ste se vi pocele osijecati trudne?


    Do nekog 7.tt nisam imala nijedan simptom i osjecala sam se kao da cu svaki tren dobiti. Onda su poceli simptomi u vidu osjetljivih grudi i povracanja svaku vecer. Prvo tromjesecje sam skoro prespavala 😂. I meni se cesto dogadjalo da zaboravim da sam trudna tj radim nesto sto ne bi smjela. Npr mahinalno bi vukla stol saginjala se ispod kuhinjskih elemenata i sl. Trudnoca nosi toliko promjena da nije cudno da treba vremena dok se naviknemo. Sad je vec drugacije kako je i malac veci. Sad se buni i lupka cim mu nesto smeta. Npr kad je guma malo jaca na trenerci odmah kao da je gura hehe ne podnosi da je gladan dugo pa me podsjeca da moram papati iako nisam navikla na rane dorucke. Mogla bi do jutra pisati na koje sam se sve nacine promijenila otkad sam trudna :) 

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Andrea bas si slatko opisala na koji način ti beba skreće pozornost na sebe 🧸🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar andreaam

    andreaam

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Julie

    Andrea bas si slatko opisala na koji način ti beba skreće pozornost na sebe 🧸🥰


    Hehe hvala 🌸. Vidjet ces i sama uskoro kad krene 😃. Danas bas bila u butiku i gledam neke tajice i govorim prodavacici da necu te koje mi pokazuje jer ce se bebac buniti kad ga stisnu. Ona crce od smijeha ne vjeruje da je stvarno tako 😂😂

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.