Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    Ovo je jako osjetljivo stanje i zene trebaju jako paziti na svoje zdravlje i forsiranje. I jedna stvar je kad smo mi blesave i nedokazne i mislimo da sve mozemo same,a sasvim drugo kad nas netko tjera i jos nabija griznju savjesti zasto nesto nije napravljeno. To je i njegovo dijete i treba biti svjestan da zdravlje djeteta ovisi o zdravlju majke! Ne znam jeste li se prije dogovorili da ti radis sve po kuci ili sto, ali to sad tako i kad tek rodis ne moze funkcionirati i to mu moras reci. I ne daj se za svoje i bebino dobro

    [lilypie.com]

  • irma123

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Ma probala pricat al ne vrijedi bas  snjim… nakon sto pokusam il se posvadamo  toliko da nam dode da i prekinemo il bude sve super al super bude sam ak ja sutim a ja sam osoba koja voli uzvracat jel haha nisam ona sto ce samo sutit imam jezicinu i nekad i ja pretjeram tog sam svjesna sam sto ja to i priznam dok je on eto uvijek savrsen. A ja se uvijek nadam da ce odrast jer mi smo jos dost mladi 21 godinu cmo tek napunit oboje i nije nam u planu dijete  bilo al eto desilo se makar smo pazili (ja sam pila tablete) al.ocito ne dovoljno hah sam sto sam ja odlucila odlucila odrast a on ne. On bi jos i izlazio i  opijo se itd sve sto je radio i prije mene i prije svega.. on je naucio da za om dok dode posla legne u krevet i visi na mobu jednom na tj pokosi i tjt a ostalo sve njegova mama radila. I sto je najgore moj tata ga u tom podupire tata mi je staromodan i po njegovom zena sve treba radit a muski nis. On na bolovanju (njje da nebbi mogo rucak napravit il nes po vani) al eto sve njegova zena radi od kosnje do kuhanja i hranjenja zivotinja. A uz to radi i dobro se naradi dok se moj tata izlezava i dok ja spomenem da je ovaj moj opro jednom sude il pod pobriso odma sere a ovaj moj se nirmalno s njim slaze jer ide njemu u korist.. a ja sam mu odma rekla da mu ja sluskinja necu bit makar nekad imam osjecaj da jesam da mu previse popustim a on ko dijete gleda dokle moze zajebavat. A sve je ubiti ppcelo dok smo se sa stana di smo zivjeli preselili kod njegove mame, moje svekrve e onda on ko da se opustio. Mi smo rano osli skupa zivjet ja imala 18 god nikad doma nisam morala kuhat mama je uvijek doma bila i oan je tak da nisam naucila nit sam tad imala zelju i nikad mu to nije smetalo nekad sam znala nes napravit nekad odemo do mojib nekad do njegovih nekad je i on sve super a sad npr dok sam se naucila (nije da sam izvrsna il da kuham svakodnevno) njemu odma smeta ak nije svaki dam nes na stolu. Makar bi i bilo da on sam prije posla iz skrinje izvadi meso da se odmrzne jer ja eto navecer zab a dok se ja dignem bude vec podne a on doma dolazi izmedu 12 i 2 i nebi nis stigla.. sad sam se bas raspisala haha al kad nemam kom to procat nemam previse prijateljica vi ste praktiki jedine s kojima pricam..

  • tiky988

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim trudnicama pa evo i mene k vama :) mislim, citam vas ja vec neko vrijeme samo eto nikako da se i prijavim :) trudna sam 33+2 tj, termin je 16.09.i jedva cekam da izadje van!! :)) cekam deckica i to jako zivahnog te mi je prva trudnoca i malo postajem nestrpljiva. Inace, imala sam srece pa mi je trudnoca tekla poprilicno glatko, sve do sada :) na zadnjem pregledu sam saznala da je jako nisko vec dolje i da bi mogao i prije ici van pa trebam mirovati i iduci tjedan se javiti u bolnicu…

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Tiky dobrodošla ☺️ Ti si dan iza mene, si iz ZG? Di planiraš roditi?

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Moj nista ne zahtjeva,,naprotiv, ljuti se ako obavim sirenje rublja i sl jer to njemu brzinski kad dodje s posla. Usisava, pere podove, prozore, uglavnom sve hoce osim glacanja finijih kosulja. Ja skuham da ga ceka kad dodje s posla a ostalo hoce sve sam.
    Inace obavljamo pola pola da imamo vise zajednickog vremena s djetetom, a otkako sam trudna drzi me pod staklenim zvonom pa se na dane osjecam beskorisno

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Noemi1

    Mislim da idemo 😁 da, ni ja nisam ocekivala da cemo zapravo vjezbat tamo. Jos mi muz kaze dobro da sam obuo citave carape, nisam ocekivao da se moram izuvat 😂😂😂


    Hahhahhhaha e pijem vode i procitam ovo i zamisljam🤣🤣🤣🤣🤣 kako je on to tebi izgovorio i voda mi krenula i na usta i na nos a skoro sam se i upiskila..muz ti je legenda..! .😝😊 Zao mi je sto mi nije bilo nikako zgodno ici na taj tecaj pa se nisam upisala inace vidim da bi mozda na kraju i na kavi zavrsile jer bi se skontale.. 

  • tiky988

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Julie

    Tiky dobrodošla ☺️ Ti si dan iza mene, si iz ZG? Di planiraš roditi?


    Jesam, iz zg sam, planiram na merkur, gdje ces ti?

  • sunshine1

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Oprosti, ali moram primijetiti. Dizes se u podne? Ja sam se isto udala mlada, i isto mi je bila prva trudnoca i sve mi je bilo tesko Al bih navila alarm u 10h ujutro tako da stignem skuhat rucak muzu koji dodje s posla umoran dok smq ja cijeli dan doma. Tu vise cak nije u pitanju niti ljubav prema nekome, nego ljudskost. I kucnon ljubimcu svaki dan serviras hranu, jel tako? Oprosti ali meni je neshvatljivo da se netko dize u podne. Ne opravdavam ni ponasanje tvog supruga daleko od toga. Ali mozda da pokusat oboje malo poraditi na nekim stvarima? Uistinu jeste mladi ali ako se volite to nebi smjela biti prepreka. Ne mozes mu ne skuhat rucak ako si doma i nemas obaveza i ne cuvas trudnocu na kaucu. Oprosti Al i tebi bi trebalo biti u interesu raznovrsno se hraniti u ovom stanju.
    Poraditw oboje na sebi ako zelite imati normalan odnos i ako zelite da dijete od rasta sretno i zadovoljno, jer cak i parovi koji su zreli, koji su se uzeli iz ljubavi ciste i iskrene, cak i oni naidju na prve probleme u odnosu tek onda kada se rodi dijete.  Mislim da je tada svima odnos na kusnji. 

  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    tiky988

    Julie

    Tiky dobrodošla ☺️ Ti si dan iza mene, si iz ZG? Di planiraš roditi?

    Jesam, iz zg sam, planiram na merkur, gdje ces ti?


    Skuplja se ekipa za tiskanje na Merkuru u 9. 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    ReginaP

    tiky988

    Julie

    Tiky dobrodošla ☺️ Ti si dan iza mene, si iz ZG? Di planiraš roditi?

    Jesam, iz zg sam, planiram na merkur, gdje ces ti?

    Skuplja se ekipa za tiskanje na Merkuru u 9. 😂


    Meni ne termin 15.9 isto idem na Merkur i isto dečkić dolazi, Lolly je isto taj dan…..bome će nama biti veselo 😂🙈

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.