Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • irma123

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    pahuljicaa

    Ako netko zeli naruciti - Boutique intimno ( fb profil ) ima trudnicke spavacice po 90 kn.. makar sam ja takve vidjela na trznici po 50-60 kn. Al evo ako netko zeli naruciti online :)


    Isplativije vam na trznici makar su doslovno iste. Ja sam isla u intimno i razocarana kvalitetom haha a kod nas na trznici dodu isto ko u trg tak da cu ja u pepcu uuet il bilo di gdje vec nadem sto jeftinije jer nedam par stotina na nes sto cu jednom obuc xd

  • Deleted user

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    pahuljicaa

    Ako netko zeli naruciti - Boutique intimno ( fb profil ) ima trudnicke spavacice po 90 kn.. makar sam ja takve vidjela na trznici po 50-60 kn. Al evo ako netko zeli naruciti online :)


    Fakat su na trznici 60kn kratki rukav. Ja uzela 2.
    Ima i na ‘moje krpice’ svasta polovno u super stanju.

  • pahuljicaa

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    I ja cu uzet na trznici. Po 50kn su isto takve, cak ima i po velicinama i jos mi teta pokazala super gacice s malo boljom gumom pa cu obnovit i donji ves 🤗

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Pahuljica koja trznica? Zagreb neka ili?

    [lilypie.com]

  • pahuljicaa

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Koprivnica 😊

    [lilypie.com]

  • Iva2

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Evo i mene s pregleda.☺️
    Bogu hvala sve je dobro. Bebica vec ima 1050 g. 
    BPD 69,2, FL 51.5 i ABD 224.6, rekla je da je sve ok, ja joj vjerujem😂
    Napisala je da je cerviks održan, zatvoren.
    Kontrola opet za 4 tjedna. 🙏🏻

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Ooo Iva, velika beba 😍. Cimerica i ja smo 26 tj i bebe su nam 900 gr, ostale mjere cu vidjet sutra u otpusnom pismu ali kaze dr da sve odgovara tjednima.

    Otkako sam danas dosla vec su 4 cure iz susjednih soba otisle u radjaonu, trebalo bi ih snimati, neke umiru od smijeha, neke prestravljene i ne znaju kud hodaju  a imaju 20 koraka do lifta😂. Na prvom porodu sam se smijala, sad cemo vidjeti hocu li biti ko ove izbezumljene

    [lilypie.com]

  • Iva2

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Daa, i ja sam se malo prestravila kad je rekla kolika je gospodjica, a tek sam sutra 27.tjedan.🙈🙈
    Ma nek su nam zivi i zdravi.☺️
    Mogu misliti koji je to mix osjecaja, ufff, sreca, strah, uzbudjenje,…❤️

  • irma123

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Cure jel vama muzevi govore sta trebate radit i zapovijedaju prakticki da sve radite i ak nenapravote onda sam sere? Priznajem da sam se uljenila al i tesko mi po vrucini radit neke stvari i ne znam jel to sam moj takav il su i drugi takvim al on ocekuje da kuca blista, da ima skuhano sta pozeli kad pozeli, da ima oprano a on da sam lezi i nis ne radi po kuci jer eto on nosi novce u kuci.. ja mu rekla sam nek opere od macka wc i on iz inata nije jer sam rekla da on to napravi mislim ajd.. a obeco je da ce oprat sude naravno nije ko i po obicaju neg sam ja.. zna mi pet puta u danu rec nek stavim prat ves a on lezi na mobu il na laptopu i nis ne radi al nece sam i ja iz inata onda namjerno nestavim a i tesko mi se saginjat u kosaru i birat odjecu..

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Irma, ti se svako malo žališ na tog svog muža. Pa daj popričaj s njim ili ako vam odnos ne štima, ne kužim čemu to mučenje?! Okej, sve se mi tu izjadamo radi svakojakih stvari, ali ova tvoja situacija se stalno ponavlja…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.