Jesenske bebe 2014.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    Mi ocekujemo našeg anđela oko 20.9. i  jos se dvoumim dal SD ili Vinogradska
    O robici jos nisam pocela razmisljat jer se bojim da budem pretjerala s kupovinom ak vec sad krenem

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    ja jos uvijek samo razmisljam i nisam nista kupila jer mi je malo prerano, ali i cekam saznanje je li decko ili curka  nadam se naaaadam da cu sutra saznati!!!

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    piper


    Mi ocekujemo našeg anđela oko 20.9. i  jos se dvoumim dal SD ili Vinogradska
    O robici jos nisam pocela razmisljat jer se bojim da budem pretjerala s kupovinom ak vec sad krenem

    daj u vinogradsku, mozda budemo cimerice 

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    meni je termin 01.09., ne znam pod kaj to spada , ljetnu ili jesensku bebu ? nekak mi je blize jeseni

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    meni je to isto vise jesen nego ljeto 

  • Avatar anakome

    anakome

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    Meni je jesen od devetog mjeseca. Bez obzira sta jos bude pakleno vruce. 
    Meni je termin 1.10. Lokacija splitsko rodiliste, jedno i jedino :D

  • Avatar anakome

    anakome

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    E da, nisam jos nista kupila. Ne mogu bas po ducanima setat, a i neko mi se cini rano. I uopce nisam do sada razmisljala kakvu robicu cu uzet  Sad ste mi dale za mislit. Meni se to sve jos nekako daleko cini. Jeidno sto ucestalo pomislim kako cu bebu drzat da podrigne, to mi izgleda onako kao zeznut polozaj :D Ah, garant cu se smijat ovome iduce godine u ovo doba.

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    ah da, moj rodendan je pocetkom 9.mj. i nekad sam ga def.dozivljavala kao u jesen jer bi tada vec nosili duge rukave i vestice, no zadnjih par godina ljeto traje jos cijeli 9.mj. ludo vrijeme  
    nase bebe ce biti  ljetno-jesenske 

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    anakome kaj tebi ne leti vrijeme?? meni se taj 15.9. cini toliko blizu kao da necu nista stici, a pola sam vec obavila. mislim da nije rano, bolje si to sto prije sredi jer tesko da ces moc zadnji mjesec po ducanima hodat  
    joj drage moje, nas jos nesto ocekuje.. bit cemo u najvecoj trudnoci kad vani budu najvece vrucine  sta mislite hoce biti tesko? mozda ima to i prednosti, ne moras puno robe stavljati na sebe, obucu samo nataknes i tako.. 

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Meni je termin krajem kolovoza (22.08.) ali mi je to baš ljeto. 
    Ali suosjećam s vama, i mogu nas samo zamisliti kakve ćemo biti i kako ćemo disati kada krenu vrućine u srpnju…

    Krešimir 19.08.2014. <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.