Jesenske bebe 2014.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    imamo temu za ljetne bebe, a mene zanima jel ima jesenskih bebica? kad vam je termin, otkud ste  i gdje cete roditi? nasa princeza treba doci 15.9. u vinogradskoj 

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    o pa to je takoder ljetna, tj.kasno ljetna bebica  ali da znam sto mislis, 9.mj.se vec smatra jesenskom dobi iako jesen nastupa tek 23. :) i  mi imamo jesensku bebu, 4.10. je termin, ali tko zna mozda i urani

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    *** zagreb, merkur 

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    ma da, meni je 9. mjesec jesen makar po novom jesen pocinje tek negdje u 11. mjesecu a traje do 2. kak je prosle godine   ja sam se 9.11.   udala i bila bez rukava 6 sati vani, ni na trenutak se nisam zatresla od hladnoce  ne znam uopce kako oblaciti bebu za to doba godine, bas je sve nekako cudno, prije si znao kad je vruce, kad toplo il hladno a kad ugodno..

  • Avatar Lida2

    Lida2

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    Meni je termin 14.9. i rodit cu na Svetom duhu

  • Avatar leana24

    leana24

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    26.9. sv.duh

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    istina, ja sam vec ovdje davno potegla temu kako uopce oblaciti jesensku bebu, jer me zanima sto cu kupiti.. mekana flisasta odjelca ili obicna al dugih rukava.. 

    no sto ti kazes, 10.mj,je jos topao, tako da da mislim da cu sve tanko, samo dugih rukavica pa oblaciti slojevito po potrebi jer ce ionako prvih tjedana biti samo u stanu, a onda poslije stignem kupiti deblje za 11.,12.mj. …

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    pa da, najbolje slojevito, ne znam samo za rodiliste sta da spakiram, kratko ili dugo, s obzirom da sredina rujna moze biti jako topla, mozda najbolje kombinaciju svega pa na licu mjesta odluciti 

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    hmm, ja bi rekla dugo jer to su tanke benkice, a bebe ipak trebaju biti utopljene, cak i tanka dekica.. jer navikle su u nasim busama na toplo, a i u rodilistima je jako toplo pa bi mi bilo nekako cudno obuci bebu odmah u kratko :))) mislim da je kratko bas za ono najtoplije vrijeme 7.,8. mj.

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    imas pravo, ma joj sva sam tako uzbudena i trenutno ne znam kako cu ju opce primiti u ruke koliko me strah sto je tako mala, krhka i osjetljiva. al imaju to mame u sebi, sve to dode prirodno  vidis ja si razmisljam da joj ne bude vruce a smetnula sam s uma da je to jako mala bebica koja je bila u toplom 9 mjeseci, sreca mamina 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.