Je li test pozitivan?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    diteadi

    Pozdrav mame i buduce mame, nova na forumu!
    Znam da post nije za ovu temu,al pisem svugdje nema odgovora
    Imam 27 godina.
    Ja i moj muz ne radimo na bebici, ali isto tako se ne pazimo jer bi htjeli uskoro. Odnose smo imali u moje plodne dane, s obzirom da je “posijao sjeme” imam na umu da bih mogla biti trudna.
    Trebala sam dobiti M 28.06, napravila sam test dan prije i dan poslije. Oba negativna. No moje M i dalje nema… jesam li napravila prerano? Simptome sad vec imam kao da cu dobiti, medutim u trbuhu nije stalna bol vec nekakvo probadanje bol u jajnicima i jucer nesto u donjim ledima. Danas primjetih da su mi grudi
    otekle. Eto sorry na dugom postu, ako mi koja od vas moze dati savjet!


    Ako sumnjaš na trudnoću najsigurnije ti je izvaditi beta hcg i po njemu ces znati da li se radi o trudnoci ili ne…a mozda ti je i ovulacija bila kasnije pa ce ti m doci malo kasnije nego obicno

  • Moreeee

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Lu2106

    Moreeee

    Lu2106

    Vecer svima, nova sam na forumu. ☺️
    Test je napravljen jucer navecer. 1 dan nakon ocekivane menstruacije.
    Ponovit cu ga sutra ujutro s prvim urinom. Jako sam nestrpljiva i ne znam dal mi se samo pricinjava slaba crta, zapravo izgleda kao neka sjena. Sto mislite jel pozitivan ili ne?
    Hvala vam unaprijed. 🥰

    Meni ovo izgleda pozitivan test čestitam tako je i meni bilo u prvoj trudnoći slabo se vidilo 5 dana prije očekivane menstruacije kad nije došla znala sam da sam trudna… Čestitam probaj ponoviti za koji dan opet 😉

    Hvala sto si mi dala nadu da je bio pozitivan. Evo i jucerasnjeg testa. Plus ko kuca. Ajme, sretna sam do neba i natrag 🥰😊


    Baš mi je drago dobrodošla u klub 😊🥰 

  • pcelicam94

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Drage cure, evo samo da se javim (javila sam Vam se pocetkom lipnja s ona 4 pozitivna testica na kojima se crtica vidno debljala). U medjuvremenu se sve potvrdilo, na 4+5 sam bila na pregledu i uzv je potvrdio da je gestacijska vrecica uredna s obzirom na tjedne, nakon pregleda sam imala lagani smedji iscjedak jer mi je gin bila gruba kod pregleda pa sam se prebacila kod privatnika. Kod privatnika sam na 6+5 vidjela i cula malo srce kako kuca! Pijem od pocetka folnu kiselinu Novalac i Duphaston (rekao je zabsbaki slucaj, da ne moze odmoci, prva trudnoca je). Danas sam 7+5.
    Ako sto pahe curama, mene je isto lagano probadalo u cetvrtom-petom tjednu, ali prestalo je.
    Sad je sve ok osim sto imam bas jako grozne mucnine koje me hvataju ujutro, nakon obroka i cesto navecer prije sna. Tjera me na povracanje, ali legnem na bok, popijem caj ili uzmem tvrdi mentol pa me smiri. Nadam se da nece potrajati cijelu trudnocu…

  • Moreeee

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    pcelicam94

    Drage cure, evo samo da se javim (javila sam Vam se pocetkom lipnja s ona 4 pozitivna testica na kojima se crtica vidno debljala). U medjuvremenu se sve potvrdilo, na 4+5 sam bila na pregledu i uzv je potvrdio da je gestacijska vrecica uredna s obzirom na tjedne, nakon pregleda sam imala lagani smedji iscjedak jer mi je gin bila gruba kod pregleda pa sam se prebacila kod privatnika. Kod privatnika sam na 6+5 vidjela i cula malo srce kako kuca! Pijem od pocetka folnu kiselinu Novalac i Duphaston (rekao je zabsbaki slucaj, da ne moze odmoci, prva trudnoca je). Danas sam 7+5.
    Ako sto pahe curama, mene je isto lagano probadalo u cetvrtom-petom tjednu, ali prestalo je.
    Sad je sve ok osim sto imam bas jako grozne mucnine koje me hvataju ujutro, nakon obroka i cesto navecer prije sna. Tjera me na povracanje, ali legnem na bok, popijem caj ili uzmem tvrdi mentol pa me smiri. Nadam se da nece potrajati cijelu trudnocu…


    Čestitam i dobro nam došla 🥰

  • Mommy1605

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav! 
    Nova sam ovdje. 5 dana do m, napravila sam test jer osjecam cudne simptome, koje sam povezala s mozebitnom trudnocom. 
    Napravila sam test, s popodnevnom mokracom i dobila ovakav rezulat. Vidite li i vi sto i ja??? 

  • Nena5382

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozdrav, znam da ovo nije tema za ovo al stvarno inam jedno vazno pitanje
    Naime, u 5. Mjssecu san imala biokemijsku trudnocu. Inace imam jako jako jako bolnu mestruaciju popracenu velikim krvnim ugruscima i takva je bila di prosle mens. E sad, dobila sam 28.8 i trajala je do 2.9 recimo ajde tako, e sad, ova menstruacija je bila totalno drukcija, sise me inace jako bole 2 tjedna prije nego trebam dobit i narastu, al ova mens nista, inace imam bolne men s grcevima ali ova nista. Prvi dan sam imala grceve i procurula, popila tabletu, ali krvarenje je bilo smedkasto, kao stara krv, i napravila sam test i bio je negativan, poslije tog se javilo krvarenje svijetlo crvene boje, inace bude tamno tamno crvena s ugruscima, sad sam curila jednako al bez bolova i bez ugrusaka  i curila sam samo kad radim nesto, tokom noci nista. Drugi i treci dan me nista nije boljelo uopce, cetvrti dan isto malo grcevi popila tabletu i posljednih 2 dana opet nikakvu bolovi. Sad me zanima jel moguca trudnoca? Jer da je opet bila biokemijska bila bi jako bolna jer sam prosla kroz jednu. 🤔🙁🙁 usitinu ne znam sta da mislim ovaj put. Ako netko ima nesto molim vas
    Hvala puno
    I sorri na ovako dugackom postu 

  • Nena5382

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pardon da naglasim, nije bila roza krv, bila jr svjeza krv, ali takvu jos nisan inala svjetlu 

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Nena sad vec mozes napraviti test onda, ako pokaze plus odi gin, a ako je minus onda nazalost nije trudnoca nego zbrkan ciklus jednostavno.. Jer sada bi vec moralo pokazati plus ako je trudnoca..

    [lilypie.com]

  • Nena5382

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    C1M4

    Nenasad vec mozes napraviti test onda, ako pokaze plus odi gin, a ako je minus onda nazalost nije trudnoca nego zbrkan ciklus jednostavno.. Jer sada bi vec moralo pokazati plus ako je trudnoca..


    Da, al trajal mi je 6 dana, mslm zvuci mi nemoguce da mogu biti trudna? Ili? Mogu provjerit 

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Nena5382

    C1M4

    Nenasad vec mozes napraviti test onda, ako pokaze plus odi gin, a ako je minus onda nazalost nije trudnoca nego zbrkan ciklus jednostavno.. Jer sada bi vec moralo pokazati plus ako je trudnoca..

    Da, al trajal mi je 6 dana, mslm zvuci mi nemoguce da mogu biti trudna? Ili? Mogu provjerit


    Pa to je nemoguce da jer implantacija traje puno krace, a cuj, ako sumnjas mozes provjerit cisto radi sebe, ali to su rijetki slucajevi da je bilo tako krvarenje, a da je trudnoca..

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.