Je li test pozitivan?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • uma

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Moze samo pitanje 
    Jutros sam znaci uradila hcg trakica za utvrdivanje trudnoce test je negativan dok na clear blue prikazuje svijetlu crtu da li je neko imao iskustvo sa ovim da li je to onda trudnoca ili ne

  • uma

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Moze jedno pitanje
    Jutros sam na prvi urin uradila hcg test za utvrdjivanje trudnoce i izasao je negativan i uradila clear blue koji je izasao pozitivan onako blijeda crta sad me stvarno zbunjuje koji je tacan koji nije

  • ivona_ivonaa

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    UglataZagrada

    Pozdrav curke!
    Registrirala sam se upravo na Klokanicu. Hitno trebam vaša mišljenja! Jel ovaj test pozitivan? (od šoka jedva tipkam, a i prošlo je već 10 minuta)… ajmeeeee!!!! Što vi mislite? Ova vodoravna linija se vidi jasno ko dan, ali ova vertikalna se nadgleda! Dakle, vidi se ali jako blijedo. Na testu piše da bez obzira koja crta bila svjetlija ili tamnija da je test valjan odn pozitivan…
    Mišljenja???


    Da li ti je ispao pozitivan na kraju?

  • ivona_ivonaa

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    rosie

    Pozdrav svima, vidim da tu na forumu ima iskusnijih dama od mene te bih vas molila za pomoc, jer kad si mlad i lud (pomalo u svakom smislu) sve dovodiš u pitanje, pa čak i nemoguće stvari.
    Dakle, situacija je sljedeća, dečko i ja još nismo imali seksualni odnos, samo malo, rekla bih rizičnog, maženja, međutim meni menstruacija kasni 3-4 dana te ne osjećam nikakve simptome iste osim što me bolio trbuh, zapravo želudac i osjećala sam malu mučninu ali to bih prepisala sumamedu koji sam pila zbog upale korijena dlake… Mučnina je idući dan prestala ali menstrucija još nije došla :/ i mogu reći da mi se malo češće piški haha
    Danas, dakle 36. dan ciklusa sam uradila test clearblue te je rezultat odmah bio ovakav
    Svašta sam čitatala o testovima i svemu tome, pa vam molim da mi napišete vaše mišljenje i oprostite ako bezveze paničarim :) <3 :*


    Da li ti je ispalo pozitivno na kraju?

  • Mama.Dva.Decaka

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    CrnaOvca

    Bok cure..Nova sam ovdje..Recite mi da li bi ovo mogao biti pozitivan test? Radjen je 3 dana prije menstruacije a radimo na djetetu 3mj..S tim da sam prvo dvoje djece zacela od prve a sad sa trecim ide malo sporije 😆


    Kako da posaljem sliku? 

  • dinaxxx

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/19Z1bvc [ibb.co] 3 dana pre menstruacije dali vi vidite crtu prvi jutarnji urin 

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    dinaxxx

    https://ibb.co/19Z1bvc [ibb.co] 3 dana pre menstruacije dali vi vidite crtu prvi jutarnji urin


    Hm, ja možda nešto i vidim na trenutke.. ali nisam sigurna da li bi to mogla biti prava sjenica ili evaporacijska linija.. ponovi test svakako ako sumnjas na trudnoću 😊

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • dinaxxx

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Puno bolje s3 vidi u zivo al tako mi se pokazalo odmah nakon 2 minute uglavnom cekam ako ne dobijem iskreno se nadam da necu pa ponovim opet test 

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    dinaxxx

    Puno bolje s3 vidi u zivo al tako mi se pokazalo odmah nakon 2 minute uglavnom cekam ako ne dobijem iskreno se nadam da necu pa ponovim opet test


    Svakako ponovi pa nam javi ishod ☺️

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Garawa¤

    Garawa¤

    Broj poruka: 2525

    Prijavi adminu

    dinaxxx

    https://ibb.co/19Z1bvc [ibb.co] 3 dana pre menstruacije dali vi vidite crtu prvi jutarnji urin


    Po meni je ovo negativno za sada.  
    Sretno 🤞🤞

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.