Inseminacija

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • malasreća

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Evo da se javim. Kod mene inseminacija nije uspjela i do daljnjeg zbog korone nista. Zna li mozda koja od vas da li neka privatna klinika obavlja inseminaciju?

  • pepy06

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    ja sam radila u privatnoj prije par dana…

  • Deleted user

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! Imam zakazanu (prvu) inseminaciju za ponedjeljak u poliklinici Ivf. Šanse su male, nada je tu! Ima netko da je friško u tome? Ili netko tko ima iskustva sa navedenom poliklinikom? Vodi me dr. Maričić koji se čini jako profesionalan i drag. Inače nemamo dijagnozu, imamo samo godine, točnije ja 37.  a  mm 33.

  • Jele83

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, 
    Je li bila koja u zadnje vrijeme na inseminaciju? 
    Ja jučer na prvoj… Sad čekanje 10-14dana🙏

    👸37g.,sve ok.
    AMH 12.5
    01/2017 spontanim putem dobili curicu🥰
    01/2019 biokemijska trudnoća
    11/2019 krećemo vadit nalaze…….
    🤴34.,asthenozoospermia, oligoasthenozoospermia09/2020 inseminacija-neuspješno
    11/2020 stimulirani IVF, Gonali, Cetrotide,
    25.11.punkcija
    28.11 transfer 2 embrija
    14dnt beta 1275
    16dnt beta 2675
    Na prvom pregledu 4+4 2 gestacijske vrećice
    Sljedeći 05.01😉💝💝

  • Magdalena1981

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, ja sam nova ovdje. Evo ja idem na prvu inseminaciju ovaj mjesec. Sljedeći četvrtak idem na prvu folikulometriju, pa ćemo vidjeti. Imala sam dva neuspijela ivfa, s obzirom na godine sumnjam da ce i od ovog biti nesto, ali s obzirom da nemamo dijagnoze (osim malo lošije spermiograma) rekao dr zasto ne probati. Kakva su vasa iskustva??
    Jele 83 gdje si ti bila, kako to sve izgleda? Kad ces raditi test? Radis ili si doma? Joj imam milijun pitanja🤦‍♀️🙈🙈

  • Jele83

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Magdalena1981

    Pozdrav cure, ja sam nova ovdje. Evo ja idem na prvu inseminaciju ovaj mjesec. Sljedeći četvrtak idem na prvu folikulometriju, pa ćemo vidjeti. Imala sam dva neuspijela ivfa, s obzirom na godine sumnjam da ce i od ovog biti nesto, ali s obzirom da nemamo dijagnoze (osim malo lošije spermiograma) rekao dr zasto ne probati. Kakva su vasa iskustva??
    Jele 83 gdje si ti bila, kako to sve izgleda? Kad ces raditi test? Radis ili si doma? Joj imam milijun pitanja🤦‍♀️🙈🙈


    Magdalena, bila sam u vinogradskoj… Ma nije ništa strašno, koda ideš radit papa test al stvarno! 
    I doma sam.. Od doma i radim zbog korone… 
    Ne znam kad bi najranije napravila test.. A moram nakon 15 dana od postupka vadit betu.. 🤔😀
    Toliko se nadam i samo osluškujem  tijelo😊
    U kojoj si ti bolnici? 

    👸37g.,sve ok.
    AMH 12.5
    01/2017 spontanim putem dobili curicu🥰
    01/2019 biokemijska trudnoća
    11/2019 krećemo vadit nalaze…….
    🤴34.,asthenozoospermia, oligoasthenozoospermia09/2020 inseminacija-neuspješno
    11/2020 stimulirani IVF, Gonali, Cetrotide,
    25.11.punkcija
    28.11 transfer 2 embrija
    14dnt beta 1275
    16dnt beta 2675
    Na prvom pregledu 4+4 2 gestacijske vrećice
    Sljedeći 05.01😉💝💝

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Cure, meni je iz drugog puta uspjela inseminacija, nazalost nije zavrsilo dobro… Ali kazem, moze uspjeti, sve je to individualno, ako je spermiogram uredan i prohodnost jajovoda, dobre su sanse. Moj test je 12. dana nakon bio pozitivan, beta dan kasnije 201… Sretno svima i ne gubite nadu. ❤️

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Jele83

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Jel znate možda kad izvadiš betu, sa nalazom se moraš javit u bolnicu u kojoj si radio postupak? 
    Jer ako je povišena idem odmah svojoj ginekologici a ako nije javljam se njima i dogovaram sljedeću inseminaciju?
    Ništa ne znam.. Prvi mi je put pa pitam možda i gluposti 🤭

    👸37g.,sve ok.
    AMH 12.5
    01/2017 spontanim putem dobili curicu🥰
    01/2019 biokemijska trudnoća
    11/2019 krećemo vadit nalaze…….
    🤴34.,asthenozoospermia, oligoasthenozoospermia09/2020 inseminacija-neuspješno
    11/2020 stimulirani IVF, Gonali, Cetrotide,
    25.11.punkcija
    28.11 transfer 2 embrija
    14dnt beta 1275
    16dnt beta 2675
    Na prvom pregledu 4+4 2 gestacijske vrećice
    Sljedeći 05.01😉💝💝

  • Avatar Pupa

    Pupa

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Jele83

    Jel znate možda kad izvadiš betu, sa nalazom se moraš javit u bolnicu u kojoj si radio postupak?
    Jer ako je povišena idem odmah svojoj ginekologici a ako nije javljam se njima i dogovaram sljedeću inseminaciju?
    Ništa ne znam.. Prvi mi je put pa pitam možda i gluposti 🤭


    Pozdrav! Ja sam radila inseminaciju u Ri pa ti mogu reći kako je kod njih. Ako ti je beta pozitivna, ideš kod njih na prvi pregled, dakle u bolnicu gdje si radila inseminaciju. 

    🙎‍♀️ 29 god. 🙎‍♂️ 37 god.
    MM - Fertil up
    Ja - elenatal, Crinone gel, lactogyn

    9 / 2020 vanmaternična trudnoća
    6 / 2021 prirodni IVF

  • Magdalena1981

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Ja idem u cetvrtak na prvu foluklometriju. Pijem Femare sad 5 dana. Idem u Vinogradska, vidjet cemo.. Sa mnom je sve ok, muz malo losiji spermiogram, ali ionako ga isciste zar ne? Sto koristite od vitamina sve? Ja sam se sa svime prije kljukala, sad sam samo na prenatalima. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.