Inducirani porod

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    u utorak sam bila otvorena 1,5 cm, ali bez ikakvih naznaka trudova…  niti ih sad osjecam.. cim nesto malo osjetim nadam se da jesu, ali nista :( sad sam malo previse opterecena s tim ind.porodom pa samo na to mislim . 
    razumijem da je svakome drugacije, ali ne mogu si pomoci ne ispitivati iskustva :) meni dvije bliske osobe su bile na ind.porodu, otvaranje je trajalo 12, 13 sati… bolno, bez pauze bal bla… jako mi grozno zvuci!

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    beag


    u utorak sam bila otvorena 1,5 cm, ali bez ikakvih naznaka trudova…  niti ih sad osjecam.. cim nesto malo osjetim nadam se da jesu, ali nista :( sad sam malo previse opterecena s tim ind.porodom pa samo na to mislim . 
    razumijem da je svakome drugacije, ali ne mogu si pomoci ne ispitivati iskustva :) meni dvije bliske osobe su bile na ind.porodu, otvaranje je trajalo 12, 13 sati… bolno, bez pauze bal bla… jako mi grozno zvuci!

    Da. Znam. Bolno je. Ali kad znas da ces uskoro bebicu drzat u rukama sve se da izdrzat. 

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    to si i ja mantram cijelo vrijeme i govorim da cu samo na to misliti kad pocnu bolovi!!! 

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    beag


    to si i ja mantram cijelo vrijeme i govorim da cu samo na to misliti kad pocnu bolovi!!! 

    Vjeruj mi, hoces…lupi onaj adrenalin I samo je u glavi susret s bebicom..A izgon je nesto tako predivno, kao sedativ…Ja sam toliko bila nestrpljiva kad ce se roditi da sam sa smjeskom isla roditi…sva sretna napokon ga uzeti u ruke. 

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    hvala ti na ovom pozitivnim poticajima, trenutno mi bas to treba, samo se bediram citajuci i slusajuci losa iskustva, dosta je bilo  jedva cekam svog malca i samo je to bitno, da sve prode ok i bude zdrav i veseo 

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    beag


    hvala ti na ovom pozitivnim poticajima, trenutno mi bas to treba, samo se bediram citajuci i slusajuci losa iskustva, dosta je bilo  jedva cekam svog malca i samo je to bitno, da sve prode ok i bude zdrav i veseo 

    Ma nema na cemu  Da te jos utjesim, ja sam prvi dio poroda pricala s muzevom sestrom preko mobitela. Ona taman bila na poslu I govori mi da disem, a ovi njeni kolege pukli od smijeha jer im je stalno pricala da jedva ceka dobit necaka haha :P 

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    beag


    u utorak sam bila otvorena 1,5 cm, ali bez ikakvih naznaka trudova…  niti ih sad osjecam.. cim nesto malo osjetim nadam se da jesu, ali nista :( sad sam malo previse opterecena s tim ind.porodom pa samo na to mislim . 
    razumijem da je svakome drugacije, ali ne mogu si pomoci ne ispitivati iskustva :) meni dvije bliske osobe su bile na ind.porodu, otvaranje je trajalo 12, 13 sati… bolno, bez pauze bal bla… jako mi grozno zvuci!

    eto pa nije ni da si ti skroz zatvorena ,možda si se u par dana uspijela još malo otvorit

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    Sandra, iskreno se nadam!!!  samo nek se otvaram sto vise haha!!! ma moja je frendica otisla na inducirani sa 1,5 cm i nis joj to nije znacilo, otvaranje je trajalo i trajalo saaaatima!!! znam da je sve individualno!! ali utjesnije bi zvucalo da se brzo otvarala kao ti 

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Ja sam otišla na inducirani otvorena 4-5cm… I jako sam se brzo otvarala, ali je stalo na 8cm. Tako da sam išla na carski na kraju. Ali ne mora značiti da ce otvaranje dugo trajati, kazem, kod mene je išlo brzo do jednog trenutka… Samo bez brige, bit ce to sve dobro!

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    pa da, ocito nema pravila! a na kraju je bitno samo da sve dobro zavrsi! 

    hvala Marija 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.