Inducirani porod

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Nisam,samo drip…epi nisam ni tražila

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar mama842

    mama842

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Moja cura je rođena na drip u 41.tjednu trudnoće..došla sam dan prije s laganim trudovima i bila sam pol članka otvorena,ostavili su me u bolnici jer je termin prošao..preko noći se trudovi smirili i ujutro su počeli u leđima(koji su me između ostalog i očistili,hvala im na tome)..tako sam prohodala cijeli dan..navečer u sedam me dok.spojio na ctg,otvorena 3 cm,doktor probušio vodenjak,spojio na drip i moj anđel je došao u 23:55,tako je doktor i prognozirao..prilično sam uska pa ju je mora namještati u pola,prd kraj su me reznili,ali da budem iskrena neznam da sam osjetila od trudova…ne mogu reći da je ugodno i stvarno pred kraj postane bolno,sa jako mali stankama,ali uistinu sve prođe kad primiš bebača u ruke..nisam ni osjetila kad me je šivao jer sam tražila da mi bebu stave na prsa…rodila se sa 3350gr,duga 50cm..Svaka je od nas različita i ima drugačiji prag boli,ali sve smo prživile i ti ćeš..samo naprijed i bez straha…

    Život je plamen koji uvijek gori, ali se ponovno zapali svaki put kad se dijete rodi.

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    razmisljam o epiduralnoj ako zavrsim na induciranom kako su me narucili za 5 dana… sto vi mislite?
    za prirodni porod nisam planirala epi., zato se nisam o tome ni posebno informirala, ali sada slusajuci i citajuci iskustva nakon ind.poroda ozbiljno razmisljam o epi!

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    beag


    razmisljam o epiduralnoj ako zavrsim na induciranom kako su me narucili za 5 dana… sto vi mislite?
    za prirodni porod nisam planirala epi., zato se nisam o tome ni posebno informirala, ali sada slusajuci i citajuci iskustva nakon ind.poroda ozbiljno razmisljam o epi!

    Uzmi epi obavezno jer je pakleno. Ja sam je uzela ali mi nije djelovala. Nemas stanke medu trudovima…nego se preklapaju…Meni se cijelo tijelo bilo treslo I val hladnoce me oblio, a vanka je bilo preko 30 stupnjeva. Pakleno je.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    no, krasno! 

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Ja sam već jednom pisala na ovu temu…cure nije svima tako strašno,ja sam bila dva puta na induciranom porodu bez epiduralne i nije bilo strašno….prvu sam rodila za 2 sata,a drugu za 45 min..samo hrabro i mislite pozitivno

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    sorry, nisam vidjela tvoju pricu.. kako ide postupak kod ind.? jesu ti trudovi bili cijelo vrijeme jednake jacine bez pauze kako svi kazu??

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    oba dva poroda su mi bili skoro identični ,došla sam 4 prsta otvorena sa laganim trudovima,prekinuli su mi vodenjak i stavili na drip…trudovi su mi bili jaki al sam imala pauzu između trudova..najjači su mi bili neposredno prije samog izgona,možda zadnja tri truda

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    a tako… vjerojatno puunoo znaci to sto si vec bila dosta otvorena i sa svojim trudovima… puno duze traje kad indukcija krene od pocetka kad je zena jos zatvorena, tada nema sanse da se otvori za 2 sata… nazalost! :)

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    beag


    a tako… vjerojatno puunoo znaci to sto si vec bila dosta otvorena i sa svojim trudovima… puno duze traje kad indukcija krene od pocetka kad je zena jos zatvorena, tada nema sanse da se otvori za 2 sata… nazalost! :)

    Jesi skroz zatvorena ili? Sto Sandra kaze svakome je drugacije. Ja sam 7 sati bila pod dripom, dobila gel, prokinut vodenjak I jos nesto za brze sirenje, te su me na ktaju i rucno pokusali sirit pa kad nije islo mzarezali.Sve ovisi o organizmu.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.