Inducirani porod

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Dada drzi se draga, nadam se da ce ti se do tad pokrenut tvojim trudovi..jel seces skaces po lopti..??

    zebrica

  • Avatar Dada32

    Dada32

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure!  
    Aktivna sam sto na sat u zdnjim tjednima, ali malac to ne kapira ni malo.

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Dada isti slučaj je bi kod mene, nema spuštanja, nema trudova, ničega, evo napisat ću ti da ide prvo gel, dobiješ protiv bolova što želiš iako meni nije ni trebalo, jer i dalje nije bilo pomaka, ne muće te nego te promatraju, ukoliko s gelom krene onda ide drip ali ne prije nego što si bar par cm otvorena, znači i dobiješ ti one prve trudove, u principu onda kreće kao prirodno uz malu njihovu pomoć, ako ako nema nikakvog pomaka nakon prvog gela, dobiješ drugi, a onda ako se stvarno ništa ne dešava onda ideš na carski. Vjeruj mi cijeli dan sam provela u rađaoni i bilo je izdržljivo, možeš i hodati, i sjediti nisi cijelo vrijeme u krevetu i stvarno malo malo dolazete te pogledati. Tako da nije prestrašno!
    Drž se i držim fige da ipak krene prirodno!

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    dada slazem se s tenom… samo hrabro..
    premda mi nikako nije jasno zasto vec sad dizu paniku.. meni je to ipak prerano za indukciju..

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Dada32

    Dada32

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    Renata i Tina, hvala, malo ste me ohrabrile. Vidjet ćemo sutra što će mi reći. 

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Ako je sa zdravstvene strane sve u redu s tobom I bebom vjerojatno ti nece forsat indukciju vec ce te ostaviti u bolnicu pod njihov nadzor. I ukoliko ne bude pomaka ce ti tek napraviti indukciju.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Dada


    Renata i Tina, hvala, malo ste me ohrabrile. Vidjet ćemo sutra što će mi reći. 

    Bit će sve to ok, razmišljaj samo kako ćeš uskoro imati svoju bebicu pokraj sebe ovako ili onako, i žene koje su rodile prirodno su žive i one koje su imale indukciju su žive i one koje su imale carski su žive, znam da sad zvučim ko neka baba od 80 i kusur godina ali hoću reći  sve se izdrži ma kako ružno bilo a i napominjem ono što te čeka donosi ti najveću sreću u životu i nikakva muka tu sreću ne može pokositi zato hrabro naprijed i držim fige da bude najbolje kako si ti zamišljaš!!!

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    renata


    Dada


    Renata i Tina, hvala, malo ste me ohrabrile. Vidjet ćemo sutra što će mi reći. 
    Bit će sve to ok, razmišljaj samo kako ćeš uskoro imati svoju bebicu pokraj sebe ovako ili onako, i žene koje su rodile prirodno su žive i one koje su imale indukciju su žive i one koje su imale carski su žive, znam da sad zvučim ko neka baba od 80 i kusur godina ali hoću reći  sve se izdrži ma kako ružno bilo a i napominjem ono što te čeka donosi ti najveću sreću u životu i nikakva muka tu sreću ne može pokositi zato hrabro naprijed i držim fige da bude najbolje kako si ti zamišljaš!!!

    Slazem se! :))) ♥

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Dada, ima li što novo??? 
    Što se na kraju dogodilo jučer?

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • mommy4

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Još nisam rodila, tek čekam 3. mjesec:) Moja mama je imala dva poroda uz drip, i kaže da je prvi bio duži ali manje bolan, a da su joj sa mnom spičili drip u kratkom vremenu i da  je mislila raspuknuti se..A sad novija iskustva čujem stvarno različita, neke žene kažu da bi uvijek uz drip jer traje kraće a tad imaš i više snage..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.