Hematom u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • regica123

    Broj poruka: 486

    Prijavi adminu

    Cherrydu

    regica123

    Ja sam igrom slucaja kako sam bila na hitnoj 2 puta cula cak 3 misljenja i 1 je rekla da ne moram strogo mirovat, a 2 su rekle da strogo mirujem i budem wc krevet. Ja sam pratila sebe i primjetila sam da mi do krvarenja dolazi bas kada sam u pokretu i onda sam krenula lezati i sve se smirilo. Doduse, taj smedji iscjedak je bio prisutan cijelo vrijeme, ali receno mi je da je smedje stara krv i da za to nema straha, da je samo crvena alarmantna, tako da za smedje nisam dizala nikakvu paniku. Ja isto radim uredski posao, ali uredski posao zahtjeva sjedenje od 8 sati i to tocno onda pritiscete maternicu…ne znam, ja sam uzela bolovanje i lezala doma, bebica mi je bila najbitnija.

    Hvala na odgovoru. Ma nije mi problem lezati, dubiti na glavi ako treba, ali kad oni tvrde to je sve jos malo, ako treba doci do spontanog lezali ili ne doci ce. Rekao mi je da je bitno da je hematom pukao i da vjerovatno on sada izlazi, ali da oni nisu svemoguci. Sve ih to shvacam ali opet…. Sad opet cekanje kontrole za 10 dana da vidimo oce li se vidjeti EO


    A mislim bas zato sto je malo da treba mirovat..ja bi mirovala na tvom mjestu kao sto sam i sama ☺ sretno!

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

  • Jozefina_pecevski

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Bokk curke, imam pitanje
    Trenutno sam trudna 21 tjedana
    Bila prosli tjedan na pregledu, hvala Bogu s bebicom je sve dobro, raste i secer se napokon stabilizirao. 
    Danas mi se javila poprilicno jaka bol sa lijeve strane trbuha, iznad kukova. Bebicu osjetim da se rice i sve. Pa ako se koja susretala s tim, jer ne znam dal je to sad opasno il ne znam kako bebica raste pa zbog toga.

  • regica123

    Broj poruka: 486

    Prijavi adminu

    Jozefina_pecevski

    Bokk curke, imam pitanje
    Trenutno sam trudna 21 tjedana
    Bila prosli tjedan na pregledu, hvala Bogu s bebicom je sve dobro, raste i secer se napokon stabilizirao.
    Danas mi se javila poprilicno jaka bol sa lijeve strane trbuha, iznad kukova. Bebicu osjetim da se rice i sve. Pa ako se koja susretala s tim, jer ne znam dal je to sad opasno il ne znam kako bebica raste pa zbog toga.


    Nisam tu, ali znam osjetiti bolove…moj ginekolog je rekao svaka jaka bol koja brzo prodje nije opasna. Bar ne za trudnocu. Vise su ove sto malo boljakaju, ali ni one ne moraju biti.

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

  • Avatar Balto

    Balto

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Curee, kad ste prvi puta osjetile bebicu? Ja cu uskoro u 19tj jos uvijek ju ne osjetim 

    💃28 🕺28
    VV, AMH 60.4
    1. 5/22 - prirodni 1js, nije oplođena
    2. 8/22 - stimulirani, gonal - 10js, nema 🐧, vracene 2 blastice🤞🍀1. beta-428, 2.beta 1051🥰🥰 uzv 28.9

  • regica123

    Broj poruka: 486

    Prijavi adminu

    Balto

    Curee, kad ste prvi puta osjetile bebicu? Ja cu uskoro u 19tj jos uvijek ju ne osjetim


    Ja jos ne osjecam, a evo 21.tj..tj ne mogu reci skroz da ne osjecam jer kad se bas smirim i legnem na ledja i stavim ruku osjetim ponekad kao migoljenje, tzv “leptirice”, ali dalje od toga nista. Navodno neke tek u 24.tj osjete. Ja sam se isto nadala da cu do sad osjecat, ali eto… sve to valjda ovisi i o gradji, gdje je posteljica i puno toga

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

  • Tea50

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Drage žene, je li neka od vas bila na strogom mirovanju i u 16 tt? Na prošlom pregledu mi je čak narasta hematom na 45mm, a prije toga je bija 29mm. Ne znan vise sta bi mislila

  • regica123

    Broj poruka: 486

    Prijavi adminu

    Tea50

    Drage žene, je li neka od vas bila na strogom mirovanju i u 16 tt? Na prošlom pregledu mi je čak narasta hematom na 45mm, a prije toga je bija 29mm. Ne znan vise sta bi mislila


    Nisam, mirovanje mi je bilo do 14tjedana, ali sve je to induvidualno. Samo miruj i terapija 🙏🏻❤

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

  • Avatar Balto

    Balto

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Tea50

    Drage žene, je li neka od vas bila na strogom mirovanju i u 16 tt? Na prošlom pregledu mi je čak narasta hematom na 45mm, a prije toga je bija 29mm. Ne znan vise sta bi mislila


    Ja sam mirovala do 16tj..u 16tj na kontroli se povukao ali mi je rekao da jos uvijek sve polako radim i bez naglih pokreta..sad sam u 19tj i sutra idem na pregled pa cemo vidjeti 

    💃28 🕺28
    VV, AMH 60.4
    1. 5/22 - prirodni 1js, nije oplođena
    2. 8/22 - stimulirani, gonal - 10js, nema 🐧, vracene 2 blastice🤞🍀1. beta-428, 2.beta 1051🥰🥰 uzv 28.9

  • Avatar Balto

    Balto

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    regica123

    Balto

    Curee, kad ste prvi puta osjetile bebicu? Ja cu uskoro u 19tj jos uvijek ju ne osjetim

    Ja jos ne osjecam, a evo 21.tj..tj ne mogu reci skroz da ne osjecam jer kad se bas smirim i legnem na ledja i stavim ruku osjetim ponekad kao migoljenje, tzv “leptirice”, ali dalje od toga nista. Navodno neke tek u 24.tj osjete. Ja sam se isto nadala da cu do sad osjecat, ali eto… sve to valjda ovisi i o gradji, gdje je posteljica i puno toga


    A dobro, onda da se ne brinem..jer sam mislila da vec trebam nesto osjecati ☺️

    💃28 🕺28
    VV, AMH 60.4
    1. 5/22 - prirodni 1js, nije oplođena
    2. 8/22 - stimulirani, gonal - 10js, nema 🐧, vracene 2 blastice🤞🍀1. beta-428, 2.beta 1051🥰🥰 uzv 28.9

  • Tea50

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Sritno na pregledu! 🙏🏻 
    Kad ste radile test na briseve? Meni još nije moguće napravit zbog tog tamnog iscjetka

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.